899 990 Kč
  • Cena vozu od: 899 990 Kč
  • Kombinovaný výkon: 130 - 177 kW

Základní charakteristika modelu

Určeno pro rodinu i podnikání

Model STARIA poskytuje zcela novou úroveň řešení mobility, díky které se vaše cestování stává pohodlnějším, produktivnějším a přínosnějším.

Design karosérie

-

Exteriér

Čistá silueta

Exteriér modelu STARIA charakterizuje futuristická, čistá silueta, definovaná plynulou křivkou procházející zepředu dozadu a inspirovanou světelným kruhem, který osvětluje zemský obzor při východu slunce.

-

LED světlomety

Skvělá viditelnost

Krychlovité full-LED světlomety přispívají k osobitému vzhledu vozu a zajišťují skvělou viditelnost za všech podmínek.

-

Mřížka chladiče

Kosmický vzhled

Vyzývavá a široká mřížka chladiče s jedinečným síťovým vzorem je nezaměnitelná. Její kosmický vzhled je po obou stranách vkusně doplněn nízko posazenými světlomety.

-

Kola

18palcová kola

18palcová kola jsou opatřena kosočtvercovým vzorem a grafickými prvky zdůrazňujícími výjimečný a luxusní vzhled modelu.

-

Zadní sdružené svítilny

jedinečný design

Zadní sdružené svítilny ztvárněné v duchu jedinečného designu parametrických pixelů splývají s horním ozdobným lemem.

Design interiéru

-

Interiér

Přepych a pohodlí

Prostorný interiér modelu STARIA, inspirovaný salonkem výletní lodi, vyvolává pocit přepychu a pohodlí. Pokroková designová architektura vozidla s nízkými okenními liniemi a rozměrnými panoramatickými okny vytváří dojem prostornosti.

Model STARIA je k dispozici v několika variantách s různým uspořádáním sedadel. Pro ty, kdo potřebují velký vnitřní prostor, je vůz STARIA nabízen v dodávkové verzi se 3 nebo 6 sedadly. Verzi kombi s až 9 sedadly, koncipovaná jako osobní vůz, je vhodná jak pro rodinné použití, tak pro podnikání. I při obsazení všech devíti sedadel nepřicházíte o nákladový prostor o objemu 831 litrů.

-

Relaxační sedadla

Komfort na cestách

U vrcholného 7místného modelu je druhá řada relaxačních sedadel vybavena jednodotykovým ovládáním polohy, které automaticky rovnoměrně a pohodlně rozděluje tělesnou hmotnost cestujícího.

-

Moderní vzhled

Luxusní detaily

Místo řidiče má futuristický vzhled, na kterém se podílí 10,25palcový čelní displej, středová konzola s dotykovou obrazovkou a tlačítkový elektronický volič převodovky. Digitální přístrojový panel je umístěný v horní části palubní desky a řidiči poskytuje neomezený výhled.

Nenašli jste informace, které hledáte? Kontaktujte nás

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka

Někteří nesprávně říkají: huyndai, hjundai, hjundaj