Značka: Hyundai
Model: Santa Fe
1 319 990 Kč
 • Cena vozu od: 1 319 990 Kč
 • Výkon: 195 kW
 • Spotřeba: 1,5 l/100km

Základní charakteristika modelu

Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid – Větší. Lepší. A připojený k budoucnosti.

SANTA FE Plug-in Hybrid zaujme odvážnějším a osobitějším designem a úžasnou nabídkou nových chytrých technologií – toto SANTA FE stačí připojit k síti a potěšení z jízdy je zaručeno. Naše evropská vlajková loď v segmentu sportovně užitkových vozů SUV přijíždí od základu s novým designem, který Vám poskytne ještě více prostoru, komfortu a praktičnosti.

Design karosérie

-

Design jako vyjádření postoje

Robustní a současně ušlechtilá krása

Nové SANTA FE Plug-in Hybrid je ještě větší, odvážnější a osobitější díky zcela novému designu, který kombinuje robustní vzhled SUV s elegantní sofistikovaností. Pozměněný design exteriéru a interiéru je v tomto segmentu opravdu jedinečný.

Je velké. Je odvážné. Je nádherné. Nové SANTA FE Plug-in Hybrid nenechá nikoho na pochybách, že je rozeným králem silnic, který bude přitahovat hodně pozornosti. Všichni se budou otáčet za jeho širokou karoserií se zcela nově navrženým, odvážným designem.

Logo Plug-in Hybrid

Zatímco přitažlivá modernizace vnějšího designu se týká všech tří verzí pohonu, Plug-in Hybrid hrdě dává najevo svůj potenciál pro hospodárnou jízdu speciálním logem na zádi.

-

Odvážný nový desig

Odvážný design nového nárazníku vpředu

Robustní ochranný panel na spodní straně nárazníku obklopuje spodní otvor pro přívod vzduchu, čímž vizuálně zvýrazňuje uspořádání masky chladiče. Robustní aerodynamické kanály zvyšují efektivitu proudění vzduchu a vytvářejí atraktivní vizuální detail.

Bezostyšně odvážné

Odvážná, široká maska chladiče s osobitou, prostorově tvarovanou mřížkou elegantně přechází do hlavních světlometů a obklopuje je, čímž vytváří ucelenější vzhled.

-

Přední a zadní světla

Nezaměnitelně zářivé

Nové světlomety s LED diodami jsou standardní výbavou, zatímco jedinečná LED světla pro denní svícení okamžitě zaujmou svým tvarem písmene T.

Okázale sebevědomé

Nový design zadních světel horizontálně prodlužuje napojení na červený pás odrazových skel. Tím je vizuálně umocněna šířka karoserie.

-

Barva karosérie

Odvážné a osobité barvy karoserie

Vyberte si pro své nové SANTA FE Plug-in Hybrid oblíbený odstín z palety 9 nádherných barev karoserie inspirovaných přírodou. Výběr rozšířily tři nové elegantní barvy: bílá Glacier White, hnědá Taiga Brown a modrá Lagoon Blue.

-

Kola a podběhy kol

Nová 19" kola z lehké slitiny

Odvažte se. Své SANTA FE Plug-in Hybrid si můžete vybavit speciálními 19″ koly z lehké slitiny, v jejichž designu se odráží dynamika hybridního pohonu.

Širší, dynamičtější podběhy kol

Širší lemování podběhů kol a nové designy kol z lehké slitiny, včetně volitelné 19″ verze, umocňují silný charakter nového modelu SANTA FE Plug-in Hybrid.

Design interiéru

-

Design interiéru

Prémiové materiály. Velkorysý prostor. Špičková technika.

Usedněte do prostorného interiéru nového modelu SANTA FE Plug-in Hybrid a okamžitě budete vnímat ještě více prostoru, komfortu a praktičnosti v porovnání s předchůdcem. Zažijte novou úroveň luxusu. Každý díl má na povrchu prémiový, měkký materiál nebo jemnou kůži. Nové SANTA FE Plug-in Hybrid je navíc prvním vozem značky Hyundai, který se na přání dodává s luxusním paketem pro ještě sofistikovanější atmosféru.

-

Dotykový a head-up displej

Nový 10,25″ dotykový displej

Vše potřebné naleznete na velkém displeji. Optimálně umístěný 10,25″ dotykový displej nabízí skvělou čitelnost, snadné ovládání a uživatelskou plochu Vašeho chytrého telefonu.

Head-up displej

Head-up displej významně přispívá k bezpečné jízdě. Důležité informace, například rychlost jízdy, navigační pokyny a upozornění, promítá přímo na čelní sklo.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Přístrojový panel

Dynamický, plně digitální panel přístrojů

Prémiová vylepšení interiéru završuje nový, plně digitální 12,3″ panel přístrojů, který lze ve velkém rozsahu individualizovat.

Nový 10,25″ dotykový displej

Vše potřebné naleznete na velkém displeji. Optimálně umístěný 10,25″ dotykový displej nabízí skvělou čitelnost, snadné ovládání a uživatelskou plochu Vašeho chytrého telefonu.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Plovoucí středová konzola

Umocňuje prémiovou atmosféru interiéru

Jedním z nejpozoruhodnějších prvků vylepšeného interiéru je „plovoucí“ středová konzola, která elegantními a plynulými křivkami přechází do kůží obšité hlavní části přístrojové desky. Nová konzola z měkčeného materiálu se může pochlubit přemírou high-tech funkcí a umocňuje prémiovou atmosféru interiéru.

Elektronické ovládání převodovky tlačítky

Přepínejte mezi provozními režimy Drive (jízda vpřed), Neutral (neutrál), Reverse (jízda vzad) a Park (zajištění zaparkovaného vozu) jednoduše pomocí tlačítek umístěných ve snadném dosahu na plovoucí středové konzole.

Uzavíratelný držák nápojů

Důmyslným posuvným krytem na nové elegantní středové konzole můžete zakrýt druhý držák nápojů a přihrádku s USB vstupem, pro dosažení ještě čitčího a vzhledu.

Konektivita

-

Nejmodernější konektivita na cestách

Nejmodernější funkce z oblasti konektivity

Vylepšení nového modelu SANTA FE Plug-in Hybrid samozřejmě zahrnují také veškeré nejnovější chytré technologie. Mezi ně patří mimo jiné bezdrátové zrcadlení chytrého telefonu a nejmodernější funkce z oblasti konektivity, jakými jsou služby Bluelink® pro síťově propojený automobil, které Vám umožní ovládat vůz z chytrého telefonu, popřípadě hlasovými povely. Součástí navigačního systému s velkým, 10,25″ displejem je bezplatné využívání služeb Hyundai LIVE po dobu pěti let.

Apple Car Play a Android Auto

Díky systémům Wireless Apple CarPlay™ a Android Auto™ můžete nyní zobrazovat uživatelskou plochu Vašeho chytrého telefonu na 8″ dotykovém displeji dokonce i bez použití kabelu.

-

Služby Bluelink

Služby Bluelink® pro síťově propojený automobil

Ovládejte svůj vůz z chytrého telefonu – nebo svými hlasovými povely. Bluelink® zajišťuje dokonalou konektivitu a chytré funkce pro ještě komfortnější a praktičtější cestování automobilem.

 • Odemykání a zamykání dveří na dálku: Zapomněli jste zamknout vůz? Nové SANTA FE Plug-in Hybrid Vás upozorní zprávou zaslanou na Váš telefon.
 • Odeslání cíle do vozu: Je-li Váš vůz vybaven navigačním systémem, můžete v aplikaci Bluelink vyhledávat cíle i mimo svůj vůz.
 • Vyhledání vozu: Zapomněli jste, kde jste zaparkovali? Najděte si aktuální polohu svého vozu – kdekoli na světě.
 • Oznámení o alarmu: Pokud se někdo pokusí vloupat do Vašeho vozu, zašle Vám upozornění na chytrý telefon.
 • Informace o voze: V aplikaci Bluelink si můžete spustit dálkovou diagnostickou kontrolu.
 • Stav vozidla: Užívejte si dálkového přístupu k informacím o stavu svého vozidla kdykoli a odkudkoli.
-

Bezdrátové nabíjení

Rychlé a snadné nabíjení

Podložka s vylepšenou funkcí bezdrátového nabíjení je nyní ještě výkonnější a efektivnější pro rychlé a snadné nabíjení chytrého telefonu bez překážejících kabelů.

-

Prémiový audiosystém KRELL

Audiosystém KRELL Vás uchvátí vynikajícím zvukem

Všechny cestující čeká poslech úžasného prostorového zvuku díky deseti reproduktorům nejvyšší úrovně, jejichž napájení zajišťuje prémiový dvanáctikanálový zesilovač s celkovým výkonem 589 W. KRELL Automotive je prémiovou značkou audiosystémů pro automobily, vyvíjených společností KRELL, předním výrobcem luxusních audiosystémů se sídlem v USA.

Komfort a praktičnost

-

Komfort a praktičnost

Důmyslný komfort a praktičnost

Užívejte si nejvyšší úrovně komfortu a praktičnosti díky velmi variabilnímu systému sedadel a důmyslným každodenním pomocníkům, jakým je například chytré elektrické ovládání zadního výklopného víka i bez použití klíčku. Spolu s Vaší rodinou a Vašimi přáteli oceníte ještě větší prostor pro nohy na sedadlech ve 2. a 3. řadě, objemnější zavazadlový prostor a bezpočet chytře řešených odkládacích prostorů na strategických místech po celém interiéru.

-

Sedadla

Elektricky ovládaná sedadla v osmi směrech

Užívejte si novou úroveň komfortu sezení. Přední sedadla v novém SANTA FE si můžete elektricky nastavit v osmi směrech, a snadno tak najít svou ideální polohu za volantem.

Paměť pro uložení polohy sedadla

Maximálního komfortu si můžete užívat už po jednom stisknutí tlačítka. Z paměti si tím vyvoláte polohu opěradla a sedáku včetně jeho délky. Vlastní nastavení sedadla si mohou uložit hned dva řidiči.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Prostor

Velmi variabilní sedadla

Balíte věci na velkou výpravu? Posuňte druhou řadu sedadel, dělenou a sklopnou v poměru 60:40, a snadno přepravíte cestující i zavazadla. Druhou řadu sedadel přemístíte dopředu jednoduchým stisknutím tlačítka, čímž zajistíte snadné nastupování k třetí řadě sedadel. Prvotřídní komfort si může užívat až sedm cestujících včetně řidiče, kteří mají k dispozici velkorysý zavazadlový prostor.

-

Páté dveře

Chytré elektrické ovládání pátých dveří

Užívejte si snadné nakládání zavazadel. Chytré elektrické ovládání automaticky otevře víko kufru, jakmile řidič přistoupí k vozu, který ve své blízkosti detekuje přítomnost chytrého klíčku.

Ukazatel vzdálenosti pro otevření zadního víka

Tato chytrá funkce vždy pohlídá, abyste měli dostatek prostoru pro bezpečné otevření zadního výklopného víka – například při couvání ke stěně.

-

Odkládací prostory

Uzavíratelný držák nápojů

Důmyslným posuvným krytem na nové elegantní středové konzole můžete zakrýt druhý držák nápojů a přihrádku s USB vstupem, pro dosažení ještě čitčího a vzhledu.

Odkládací přihrádka pod konzolou

Odkládací přihrádka pod „plovoucí“ středovou konzolou poskytuje velkorysý, snadno přístupný prostor pro odložení osobních věcí.

Výbavové stupně

Značka: Kia
Model: 147
-
Nový Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

 • Cena od: 1 319 990 Kč
 • Vyhřívaný volant
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s koženým čalouněním
 • Vyhřívání předních sedadel
 • Zadní + přední parkovací senzory
 • Integrovaná navigace s 10,25'' dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB & iPod s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, Live Services + vzdálená správa vozu Bluelink
 • Prémiový audiosystém Krell
 • 19" kola z lehké slitiny

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC + systém stabilizace přívěsu TSA
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Přední kotoučové brzdy
 • Zadní kotoučové brzdy
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA), aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA
 • Asistent pro bezpečné opuštění vozu SEA
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW
 • Autonomní nouzové brzdění FCA s detekcí vozidel, chodců a cyklistů, varování před čelní srážkou při odbočování FCA Junction
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů
 • Změna jízdního režimu "shift by wire"
 • Úchyty pro dětskou sedačku (Isofix) + Top Tether - krajní sedadla ve druhé řadě + sedadlo spolujezdce
 • Výškově a podélně nastavitelný volant
 • Automatické udržování světlé výšky

INTERIÉR

 • Chromované vnitřní kliky dveří
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna
 • Hliníkové prahové lišty
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Vnitřní ochranná síť za zadními sedadly
 • Úložný prostor pod podlahou zavazadlového prostoru
 • Kosmetická zrcátka s osvětlením
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Kůží potažená hlavice řadicí páky
 • Kůží potažený volant
 • Látkou obložené sloupky
 • Látkové čalounění slunečních clon
 • Obložení stropu Deluxe
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru
 • Vyhřívaný volant

SEDADLA

 • Hlavové opěrky ve 3. řadě sedadel
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce
 • Elektricky ovládané přední sedadlo spolujezdce z 2. řady sedadel
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče
 • Hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Posuvná a nastavitelná sedadla ve 2. řadě sedadel
 • Zadní středová opěrka rukou s držáky nápojů
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s koženým čalouněním
 • Kapsa na opěradle sedadla spolujezdce
 • Kapsa na opěradle sedadla řidiče
 • Sklopná sedadla ve 2. řadě sedadel jedním dotykem ze zavazadlového prostoru
 • Vyhřívání předních sedadel

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Automatické odmlžování oken
 • Dodatečné zadní výdechy ventilace
 • Dodatečné zadní výdechy ventilace pro 2. a 3. řadu sedadel
 • Dvouzónová automatická klimatizace
 • Samostatná klimatizace pro 3. řadu sedadel
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Omezovač rychlosti
 • Přístrojový panel "Supervision" s 4,2" barevným displejem
 • Rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost ISLW
 • Samostmívací vnitřní zpětné zrcátko
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Upozornění na nízkou hladinu kapaliny v ostřikovačích
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • Zadní + přední parkovací senzory
 • Zadní parkovací kamera
 • Řazení pádly pod volantem
 • 2 přední reproduktory
 • 2 výškové reproduktory
 • 2 zadní reproduktory
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • Bluetooth handsfree
 • Externí zesilovač včetně subwooferu
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB & iPod s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, Live Services + vzdálená správa vozu Bluelink
 • Ovládání autorádia na volantu
 • Prémiový audiosystém Krell
 • Imobilizér
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Ovládání zamykání dveří na dveřích řidiče
 • 12V zásuvka v přední konzoli
 • 12V zásuvka v zavazadlovém prostoru
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard (Qi)
 • Přední držák nápojů
 • Příprava na tažné zařízení
 • USB konektor pro dobíjení vpředu

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Tónovaná zadní skla + tónované zadní vyhřívané okno
 • Tónované čelní okno + tónované přední skla
 • Automatické odmlžování oken
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Bi-LED přední světlomety
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED denní světla
 • LED zadní mlhové světla
 • Zadní kombinované svítilny
 • Zadní mlhové světlomety
 • Elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • LED osvětlení vnějších klik dveří a nástupního prostoru
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Bezramínkové (Aero) stěrače
 • Chromovaná mřížka chladiče
 • Chromované boční lišty dveře
 • Chromovaný přední spojler a zadní difizor
 • Kliky v barvě vozu
 • Střešní ližiny
 • Černé boční prahy
 • 19" kola z lehké slitiny
 • Plnohodnotné rezervní kolo z lehké slitiny
 • Pneumatiky Continental
Značka: Kia
Model: 147
-
Nový Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

 • Cena od: 1 369 990 Kč
 • Elektricky ovládané 5. dveře s bezdotykovým otvíráním
 • Elektrická zásuvka 220V ve druhé řadě sedadel
 • Full LED přední světlomety
 • Zadní kombinované LED svítilny

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC + systém stabilizace přívěsu TSA
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Přední kotoučové brzdy
 • Zadní kotoučové brzdy
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA), aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA
 • Asistent pro bezpečné opuštění vozu SEA
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW
 • Autonomní nouzové brzdění FCA s detekcí vozidel, chodců a cyklistů, varování před čelní srážkou při odbočování FCA Junction
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů
 • Změna jízdního režimu "shift by wire"
 • Úchyty pro dětskou sedačku (Isofix) + Top Tether - krajní sedadla ve druhé řadě + sedadlo spolujezdce
 • Výškově a podélně nastavitelný volant
 • Automatické udržování světlé výšky

INTERIÉR

 • Chromované vnitřní kliky dveří
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna
 • Hliníkové prahové lišty
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Vnitřní ochranná síť za zadními sedadly
 • Úložný prostor pod podlahou zavazadlového prostoru
 • Kosmetická zrcátka s osvětlením
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Kůží potažená hlavice řadicí páky
 • Kůží potažený volant
 • Látkou obložené sloupky
 • Látkové čalounění slunečních clon
 • Obložení stropu Deluxe
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru
 • Vyhřívaný volant

SEDADLA

 • Hlavové opěrky ve 3. řadě sedadel
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce
 • Elektricky ovládané přední sedadlo spolujezdce z 2. řady sedadel
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče
 • Hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Posuvná a nastavitelná sedadla ve 2. řadě sedadel
 • Zadní středová opěrka rukou s držáky nápojů
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s koženým čalouněním
 • Kapsa na opěradle sedadla spolujezdce
 • Kapsa na opěradle sedadla řidiče
 • Sklopná sedadla ve 2. řadě sedadel jedním dotykem ze zavazadlového prostoru
 • Vyhřívaní přední a zadních sedadel

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Automatické odmlžování oken
 • Dodatečné zadní výdechy ventilace
 • Dodatečné zadní výdechy ventilace pro 2. a 3. řadu sedadel
 • Dvouzónová automatická klimatizace
 • Samostatná klimatizace pro 3. řadu sedadel
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Omezovač rychlosti
 • Přístrojový panel "Supervision" s 4,2" barevným displejem
 • Rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost ISLW
 • Samostmívací vnitřní zpětné zrcátko
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Upozornění na nízkou hladinu kapaliny v ostřikovačích
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • Zadní + přední parkovací senzory
 • Zadní parkovací kamera
 • Řazení pádly pod volantem
 • 2 přední reproduktory
 • 2 výškové reproduktory
 • 2 zadní reproduktory
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • Bluetooth handsfree
 • Externí zesilovač včetně subwooferu
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB & iPod s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, Live Services + vzdálená správa vozu Bluelink
 • Ovládání autorádia na volantu
 • Prémiový audiosystém Krell
 • Imobilizér
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Ovládání zamykání dveří na dveřích řidiče
 • 12V zásuvka v přední konzoli
 • 12V zásuvka v zavazadlovém prostoru
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard (Qi)
 • Elektricky ovládané 5. dveře s bezdotykovým otvíráním
 • Elektrická zásuvka 220V ve druhé řadě sedadel
 • Přední držák nápojů
 • Příprava na tažné zařízení
 • USB konektor pro dobíjení vpředu

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Tónované čelní okno + tónované přední skla
 • Zadní tmavá skla + tmavé zadní vyhřívané okno
 • Automatické odmlžování oken
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Brzdové světlo v zadním spojleru
 • Full LED přední světlomety
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED denní světla
 • LED zadní mlhové světla
 • Zadní kombinované LED svítilny
 • Zadní mlhové světlomety
 • Elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • LED osvětlení vnějších klik dveří a nástupního prostoru
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Bezramínkové (Aero) stěrače
 • Chromovaná mřížka chladiče
 • Chromované boční lišty dveře
 • Chromovaný přední spojler a zadní difizor
 • Kliky v barvě vozu
 • Střešní ližiny
 • Černé boční prahy
 • 19" kola z lehké slitiny
 • Plnohodnotné rezervní kolo z lehké slitiny
 • Pneumatiky Continental
Značka: Kia
Model: 147
-
Nový Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

 • Cena od: 1 419 990 Kč
 • Asistent jízdy po dálnici HDA
 • Vyhřívaní přední a zadních sedadel
 • Plně digitální přístrojový panel
 • Full LED přední světlomety
 • Zadní kombinované LED svítilny

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC + systém stabilizace přívěsu TSA
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Přední kotoučové brzdy
 • Zadní kotoučové brzdy
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA), aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA
 • Asistent jízdy po dálnici HDA
 • Asistent pro bezpečné opuštění vozu SEA
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW
 • Autonomní nouzové brzdění FCA s detekcí vozidel, chodců a cyklistů, varování před čelní srážkou při odbočování FCA Junction
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů
 • Změna jízdního režimu "shift by wire"
 • Úchyty pro dětskou sedačku (Isofix) + Top Tether - krajní sedadla ve druhé řadě + sedadlo spolujezdce
 • Výškově a podélně nastavitelný volant

INTERIÉR

 • Chromované vnitřní kliky dveří
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna
 • Hliníkové prahové lišty
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Vnitřní ochranná síť za zadními sedadly
 • Úložný prostor pod podlahou zavazadlového prostoru
 • Kosmetická zrcátka s osvětlením
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Kůží potažená hlavice řadicí páky
 • Kůží potažený volant
 • Látkou obložené sloupky
 • Látkové čalounění slunečních clon
 • Obložení stropu Deluxe
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru
 • Vyhřívaný volant

SEDADLA

 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče
 • Hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Posuvná a nastavitelná sedadla ve 2. řadě sedadel
 • Zadní středová opěrka rukou s držáky nápojů
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s koženým čalouněním
 • Kapsa na opěradle sedadla spolujezdce
 • Kapsa na opěradle sedadla řidiče
 • Sklopná sedadla ve 2. řadě sedadel jedním dotykem ze zavazadlového prostoru
 • Vyhřívaní přední a zadních sedadel

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Automatické odmlžování oken
 • Dodatečné zadní výdechy ventilace
 • Dvouzónová automatická klimatizace
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Omezovač rychlosti
 • Plně digitální přístrojový panel
 • Rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost ISLW
 • Samostmívací vnitřní zpětné zrcátko
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Upozornění na nízkou hladinu kapaliny v ostřikovačích
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • Zadní + přední parkovací senzory
 • Zadní parkovací kamera
 • Řazení pádly pod volantem
 • 2 přední reproduktory
 • 2 výškové reproduktory
 • 2 zadní reproduktory
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • Bluetooth handsfree
 • Externí zesilovač včetně subwooferu
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB & iPod s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, Live Services + vzdálená správa vozu Bluelink
 • Ovládání autorádia na volantu
 • Prémiový audiosystém Krell
 • Imobilizér
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Ovládání zamykání dveří na dveřích řidiče
 • 12V zásuvka v přední konzoli
 • 12V zásuvka v zavazadlovém prostoru
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard (Qi)
 • Elektricky ovládané 5. dveře s bezdotykovým otvíráním
 • Elektrická zásuvka 220V ve druhé řadě sedadel
 • Přední držák nápojů
 • Příprava na tažné zařízení
 • Roletka bočních oken ve 2. řadě sedadel
 • USB konektor pro dobíjení vpředu

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Solární přední skla
 • Zadní tmavá skla + tmavé zadní vyhřívané okno
 • Automatické odmlžování oken
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Brzdové světlo v zadním spojleru
 • Full LED přední světlomety
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED denní světla
 • LED zadní mlhové světla
 • Zadní kombinované LED svítilny
 • Zadní mlhové světlomety
 • Elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • LED osvětlení vnějších klik dveří a nástupního prostoru
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Bezramínkové (Aero) stěrače
 • Chromovaná lištka kolem bočních oken
 • Chromované boční lišty dveře
 • Chromovaný přední spojler a zadní difizor
 • Střešní ližiny
 • Černé boční prahy
 • 19" kola z lehké slitiny
 • Plnohodnotné rezervní kolo z lehké slitiny
 • Pneumatiky Continental
Značka: Kia
Model: 147
-
Nový Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

 • Cena od: 1 489 990 Kč
 • Asistent zabraňující kolizi při couvání PCA-R
 • Kamerové sledování mrtvého úhlu BVM
 • Monitorování okolí vozu 360° kamerovým systémem SVM
 • Zobrazit kompletní výpis výbavy

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC + systém stabilizace přívěsu TSA
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Přední kotoučové brzdy
 • Zadní kotoučové brzdy
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA), aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA
 • Asistent jízdy po dálnici HDA
 • Asistent pro bezpečné opuštění vozu SEA
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW
 • Autonomní nouzové brzdění FCA s detekcí vozidel, chodců a cyklistů, varování před čelní srážkou při odbočování FCA Junction
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů
 • Asistent zabraňující kolizi při couvání PCA-R
 • Změna jízdního režimu "shift by wire"
 • Úchyty pro dětskou sedačku (Isofix) + Top Tether - krajní sedadla ve druhé řadě + sedadlo spolujezdce
 • Výškově a podélně nastavitelný volant
 • Automatické udržování světlé výšky

INTERIÉR

 • Chromované vnitřní kliky dveří
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna
 • Hliníkové prahové lišty
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • LED osvětlení interiéru
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Vnitřní ochranná síť za zadními sedadly
 • Úložný prostor pod podlahou zavazadlového prostoru
 • Kosmetická zrcátka s osvětlením
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Kůží potažená hlavice řadicí páky
 • Kůží potažený 4ramenný perforovaný volant
 • Látkou obložené sloupky
 • Látkové čalounění slunečních clon
 • Obložení stropu Deluxe
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru
 • Vyhřívaný volant

SEDADLA

 • Hlavové opěrky ve 3. řadě sedadel
 • Elektricky ovládané přední sedadlo spolujezdce z 2. řady sedadel
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče (nastavitelná ve 4 směrech)
 • Elektrické sedadlo řidiče s pamětí nastavení + elektricky nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Sedadlo řidiče s elektricky nastavitelnou délkou sedáku
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Posuvná a nastavitelná sedadla ve 2. řadě sedadel
 • Zadní středová opěrka rukou s držáky nápojů
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s koženým čalouněním
 • Kapsa na opěradle sedadla spolujezdce
 • Kapsa na opěradle sedadla řidiče
 • Sklopná sedadla ve 2. řadě sedadel jedním dotykem ze zavazadlového prostoru
 • Ventilovaná přední sedadla
 • Vyhřívaní přední a zadních sedadel

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Automatické odmlžování oken
 • Dodatečné zadní výdechy ventilace
 • Dodatečné zadní výdechy ventilace pro 2. a 3. řadu sedadel
 • Dvouzónová automatická klimatizace
 • Samostatná klimatizace pro 3. řadu sedadel
 • Asistent vzdáleného inteligentního parkování RSPA
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Head-up displej s promítáním na čelní sklo
 • Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu
 • Kamerové sledování mrtvého úhlu BVM
 • Monitorování okolí vozu 360° kamerovým systémem SVM
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Omezovač rychlosti
 • Plně digitální přístrojový panel
 • Rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost ISLW
 • Samostmívací vnitřní zpětné zrcátko
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Upozornění na nízkou hladinu kapaliny v ostřikovačích
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • Řazení pádly pod volantem
 • 2 přední reproduktory
 • 2 zadní reproduktory
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • Bluetooth handsfree
 • Externí zesilovač včetně subwooferu
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB & iPod s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, Live Services + vzdálená správa vozu Bluelink
 • Ovládání autorádia na volantu
 • Prémiový audiosystém Krell
 • Imobilizér
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Ovládání zamykání dveří na dveřích řidiče
 • 12V zásuvka v přední konzoli
 • 12V zásuvka v zavazadlovém prostoru
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard (Qi)
 • Elektricky ovládané 5. dveře s bezdotykovým otvíráním
 • Elektrická zásuvka 220V ve druhé řadě sedadel
 • Přední držák nápojů
 • Příprava na tažné zařízení
 • Roletka bočních oken ve 2. řadě sedadel
 • USB konektor pro dobíjení vpředu

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Solární přední skla
 • Zadní tmavá skla + tmavé zadní vyhřívané okno
 • Čelní sklo s akustickou fólií
 • Automatické odmlžování oken
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Brzdové světlo v zadním spojleru
 • Full LED přední světlomety
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED denní světla
 • LED zadní mlhové světla
 • Zadní kombinované LED svítilny
 • Zadní mlhové světlomety
 • Elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • LED osvětlení vnějších klik dveří a nástupního prostoru
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Bezramínkové (Aero) stěrače
 • Chromovaná lištka kolem bočních oken
 • Chromované boční lišty dveře
 • Chromovaný přední spojler a zadní difizor
 • Střešní ližiny
 • Černé boční prahy
 • 19" kola z lehké slitiny
 • Plnohodnotné rezervní kolo z lehké slitiny
 • Pneumatiky Continental
Značka: Kia
Model: 147
-
Nový Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

 • Cena od: 1 549 990 Kč
 • Asistent zabraňující kolizi při couvání PCA-R
 • Obložení sloupků v semišovém provedení
 • Semišové obložení stropu
 • Semišové čalounění slunečních clon
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s Nappa koženým čalouněním
 • Exteriérová sada sportovních doplňků: unikátní přední maska, body kit a dvojitá chromovaná koncovka výfuku

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC + systém stabilizace přívěsu TSA
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Přední kotoučové brzdy
 • Zadní kotoučové brzdy
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA), aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA
 • Asistent jízdy po dálnici HDA
 • Asistent pro bezpečné opuštění vozu SEA
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW
 • Autonomní nouzové brzdění FCA s detekcí vozidel, chodců a cyklistů, varování před čelní srážkou při odbočování FCA Junction
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů
 • Asistent zabraňující kolizi při couvání PCA-R
 • Změna jízdního režimu "shift by wire"
 • Úchyty pro dětskou sedačku (Isofix) + Top Tether - krajní sedadla ve druhé řadě + sedadlo spolujezdce
 • Výškově a podélně nastavitelný volant
 • Automatické udržování světlé výšky

INTERIÉR

 • Chromované vnitřní kliky dveří
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna
 • Hliníkové prahové lišty
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • LED osvětlení interiéru
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Vnitřní ochranná síť za zadními sedadly
 • Úložný prostor pod podlahou zavazadlového prostoru
 • Kosmetická zrcátka s osvětlením
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Kůží potažená hlavice řadicí páky
 • Kůží potažený 4ramenný perforovaný volant
 • Obložení sloupků v semišovém provedení
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru
 • Semišové obložení stropu
 • Semišové čalounění slunečních clon
 • Vyhřívaný volant

SEDADLA

 • Hlavové opěrky ve 3. řadě sedadel
 • Elektricky ovládané přední sedadlo spolujezdce z 2. řady sedadel
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče (nastavitelná ve 4 směrech)
 • Elektrické sedadlo řidiče s pamětí nastavení + elektricky nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Sedadlo řidiče s elektricky nastavitelnou délkou sedáku
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Posuvná a nastavitelná sedadla ve 2. řadě sedadel
 • Zadní středová opěrka rukou s držáky nápojů
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s Nappa koženým čalouněním
 • Kapsa na opěradle sedadla spolujezdce
 • Kapsa na opěradle sedadla řidiče
 • Sklopná sedadla ve 2. řadě sedadel jedním dotykem ze zavazadlového prostoru
 • Ventilovaná přední sedadla
 • Vyhřívaní přední a zadních sedadel

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Automatické odmlžování oken
 • Dodatečné zadní výdechy ventilace
 • Dodatečné zadní výdechy ventilace pro 2. a 3. řadu sedadel
 • Dvouzónová automatická klimatizace
 • Samostatná klimatizace pro 3. řadu sedadel
 • Asistent vzdáleného inteligentního parkování RSPA
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Head-up displej s promítáním na čelní sklo
 • Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu
 • Kamerové sledování mrtvého úhlu BVM
 • Monitorování okolí vozu 360° kamerovým systémem SVM
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Omezovač rychlosti
 • Plně digitální přístrojový panel
 • Rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost ISLW
 • Samostmívací vnitřní zpětné zrcátko
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Upozornění na nízkou hladinu kapaliny v ostřikovačích
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • Řazení pádly pod volantem
 • 2 přední reproduktory
 • 2 zadní reproduktory
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • Bluetooth handsfree
 • Externí zesilovač včetně subwooferu
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB & iPod s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, Live Services + vzdálená správa vozu Bluelink
 • Ovládání autorádia na volantu
 • Prémiový audiosystém Krell
 • Imobilizér
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Ovládání zamykání dveří na dveřích řidiče
 • 12V zásuvka v přední konzoli
 • 12V zásuvka v zavazadlovém prostoru
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard (Qi)
 • Elektricky ovládané 5. dveře s bezdotykovým otvíráním
 • Elektrická zásuvka 220V ve druhé řadě sedadel
 • Přední držák nápojů
 • Příprava na tažné zařízení
 • Roletka bočních oken ve 2. řadě sedadel
 • USB konektor pro dobíjení vpředu

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Solární přední skla
 • Zadní tmavá skla + tmavé zadní vyhřívané okno
 • Čelní sklo s akustickou fólií
 • Automatické odmlžování oken
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Brzdové světlo v zadním spojleru
 • Full LED přední světlomety
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED denní světla
 • LED zadní mlhové světla
 • Zadní kombinované LED svítilny
 • Zadní mlhové světlomety
 • Elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • LED osvětlení vnějších klik dveří a nástupního prostoru
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Bezramínkové (Aero) stěrače
 • Boční lišty dveří v barvě vozu
 • Chromovaná lištka kolem bočních oken
 • Chromovaný přední spojler a zadní difizor
 • Exteriérová sada sportovních doplňků: unikátní přední maska, body kit a dvojitá chromovaná koncovka výfuku
 • Střešní ližiny
 • Černé boční prahy
 • 19" kola z lehké slitiny
 • Plnohodnotné rezervní kolo z lehké slitiny
 • Pneumatiky Continental

Asistenční systémy

-

Asistenční systémy

Ještě více bezpečnosti pro Vás a Vaše spolucestující

Nové nejmodernější bezpečnostní funkce Hyundai SmartSense a vyspělé asistenční systémy ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) posouvají nové SANTA FE Plug-in Hybrid na úroveň konkurentů z prémiového segmentu. Jedná se například o asistenta pro jízdu po dálnici nebo systém automatického nouzového brzdění. K dispozici je dokonce i dálkově ovládaný parkovací asistent, který zaparkuje vůz místo Vás.

-

Bezpečnostní asistenti

Asistent pro bezpečné vystupování SEA (Safe Exit Assist)

Tato chytrá funkce zabraňuje nehodám detekcí vozidel přijíždějících zezadu a přechodnou aktivací dětské pojistky, která znemožní otevření zadních dveří. Cestující tak mohou vystoupit z vozu pouze tehdy, je-li to pro ně bezpečné.

Upozornění na cestující vzadu ROA (Rear Occupant Alert)

Ultrazvukové senzory monitorují prostor zadních sedadel. Pokud řidič vystupuje, objeví se na přístrojové desce zpráva. Jestliže řidič od vozu odejde a systém detekuje pohyb, zapne se alarm s výstražnými světly.

-

Asistent vedení v jízdním pruhu

Asistent pro jízdu v pruzích LFA (Lane Following Assist)

Nové SANTA FE Plug-in Hybrid je vybaveno aktivním asistentem pro jízdu v pruzích LFA (Lane Following Assist). Zapnutý systém udržuje vůz uprostřed jízdního pruhu při rychlosti jízdy od 0 do 200 km/h na dálnicích i v městských ulicích.

Asistent pro sledování mrtvého úhlu BCA (Blind-Spot Collision-avoidance Assist)

Systém využívá radarové senzory ve spodní části zadního nárazníku a přední kameru, aby Vás upozornil na vozidla v oblasti Vašeho mrtvého úhlu. Pokud v takové situaci zapnete ukazatele směru, zazní akustické upozornění a vůz začne brzdit, aby zabránil kolizi.

-

Asistent pro bezpečnou jízdu

Autonomní nouzové brzdění FCA (Forward Collision-avoidance Assist)

Systém FCA automaticky začne brzdit, pokud detekuje náhlé zpomalení vpředu jedoucího vozidla nebo zaznamená chodce či cyklisty na vozovce.

Aktivní upozornění za provoz za vozidlem RCCA (Rear Cross-Traffic Collision-Avoidance Assist)

Při couvání z oblasti se špatným výhledem systém nejenže upozorňuje řidiče na vozidla přijíždějící ze stran, ale také automaticky aktivuje brzdy.

Asistenční systémy

-

Parkovací asistenti

Dálkové ovládaný autonomní parkovací asistent RSPA (Remote Smart Parking Assist)

Řidič může nové SANTA FE Plug-in Hybrid ovládat i zvenku, a tímto způsobem vůz zaparkovat nebo s ním vyjet z parkovacího místa. Systém dokonce sám dokáže zacouvat na parkovací místo po stisknutí tlačítka.

Asistent pro odvrácení kolize při parkování pozadu PCA-R (Reverse Parking Collision-Avoidance Assist)

Tato nová funkce používá zadní a boční radarové senzory pro detekci překážek při couvání. Systém na ně řidiče upozorňuje a v případě nutnosti použije brzdy, aby zabránil kolizi.

-

Kamerový systém

Prostorový kamerový systém

Máte těsnou garáž? Zajíždíte do malé myčky? Žádný problém! Prostorový kamerový systém nového modelu SANTA FE Vám usnadní manévrování ve stísněných prostorech a zajistí Vaši bezpečnost.

Kamerový asistent pro sledování mrtvého úhlu BVM (Blind-spot View Monitor)

Nyní můžete na displeji digitálního panelu přístrojů sledovat situaci na pravé a levé straně za novým modelem SANTA FE Plug-in Hybrid. Kamery se zapnou společně s aktivací ukazatele směru při změně jízdního pruhu.

-

Asistent pro jízdu po dálnici

Asistent pro jízdu po dálnici HDA (Highway Drive Assist)

Nové SANTA FE Plug-in Hybrid má poprvé ve své výbavě asistenta pro jízdu po dálnici HDA (Highway Driving Assist). Tato funkce kombinuje asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA (Lane Following Assist) s adaptivním tempomatem SCC (Smart Cruise Control). Využívání senzorů a mapových podkladů zaručuje bezpečný provoz s automatickým přizpůsobováním rychlosti jízdy za stanovených provozních podmínek. Řidič aktivuje HDA jedním stisknutím speciálního tlačítka na volantu.

Hybridní pohon

-

Plug-in Hybridní pohon

Nový hybridní pohon se sadou výkonných akumulátorů o kapacitě 13,8 kWh

Nový Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid pohání přeplňovaný benzinový motor 1,6 T-GDI o výkonu 132 kW (180 k), kterému ochotně asistuje elektromotor s výkonem 66,9 kW (91 k). Celkový výkon plug-in hybridní soustavy pak činí 195 kW (265 k). Hlavní výhodou tohoto pohonného řetězce je režim výhradně elektrického pohonu, který se aktivuje stisknutím tlačítka. Po vyčerpání zásoby elektrické energie zajistí pohon paralelní hybridní systém. To znamená, že vůz může pohánět zážehový motor nebo elektromotor nebo oba zdroje hnací síly současně. Dojeďte do svého cíle, ať je jakkoli daleko. K nabíjecí stanici ho můžete připojit až zde.

-

Elektromotor

Výkonný elektromotor

Užívejte si elektrickou akceleraci. Elektromotor o výkonu 66,9 kW (91 k) poskytuje vysoký točivý moment 304 Nm při maximální hospodárnosti. Kromě toho zajišťuje také pozoruhodné zrychlení při rozjezdu.

Nulové emise výfukových plynů v režimu EV

Stiskněte tlačítko a jeďte na elektřinu. Jakmile spotřebujete veškerou elektrickou energii, bude vozidlo automaticky pokračovat v jízdě v hybridním režimu.

-

Akumulátory

Akumulátory Li-Pol

Sada vysokovýkonných akumulátorů s kapacitou 13,8 kWh se vyznačuje vynikající charakteristikou nabíjení a vybíjení, která umožňuje maximálně využívat elektrickou jízdu a ukládat elektrickou energii pro pozdější využití.

Nová, prostorově úsporná platforma

Sada akumulátorů je díky nové platformě umístěna pod sedadlem spolujezdce vpředu – proto nedochází k omezení prostoru pro cestující nebo zavazadla.

-

Nabíjení

Máte několik možností, jak snadno nabíjet

Nabíjení Vašeho nového SANTA FE Plug-in Hybrid může být rychlé a snadné díky jeho inovativní technologii pohonu. Na výběr máte různé možnosti domácího nabíjení nebo můžete využívat neustále rostoucí počet veřejných nabíjecích stanic, pokud jste na cestách. Jakmile vůz připojíte doma do zásuvky, můžete průběh nabíjení na dálku nastavit prostřednictvím chytrého telefonu a aplikace Bluelink®, a využívat tak například výhodných sazeb v době nižšího odběru elektrické energie.

 • Domácí wallbox se střídavým proudem: V závislosti na připojení Vaší domácnosti k elektrické síti nebo na druhu veřejné nabíjecí stanice, k níž máte přístup, se nabízí několik možností, jak nabíjet. Například prostřednictvím domácího wallboxu nebo nabíjecí stanice se střídavým proudem.
 • Nabíjecí kabel ICCB pro domácí elektrické zásuvky: Vůz můžete připojit také k běžné domácí elektrické zásuvce pomocí nabíjecího kabelu ICCB (In-Cable Control Box) s integrovaným ovládacím zařízením. SANTA FE Plug-in Hybrid je vybaveno palubní nabíječkou o výkonu 3,3 kW, která přeměňuje střídavý proud z elektrické zásuvky na stejnosměrný proud, který nabíjí akumulátory vozidla.
 • Nabíjecí kabel pro nabíjecí stanice se střídavým proudem: Nabíjecí kabel připojí vůz SANTA FE  Plug-in Hybrid k veřejným nabíjecím přípojkám se střídavým proudem. Tento kabel lze používat i pro připojení k domácímu wallboxu.

Technologie

-

Převodovka

Nová šestistupňová samočinná převodovka

Nově vyvinutá šestistupňová automatická převodovka s hydrodynamickým měničem poskytuje optimalizovaný přenos hnací síly a vyšší hospodárnost než její předchůdce.

-

Volič jízdních a terénních režimů

Zvolte si jízdní režim podle provozních podmínek

Sníh nebo písek? Sport nebo Eco? Výběr je na Vás. Jízdní režimy můžete snadno přepínat v závislosti na provozních podmínkách – a Vaší náladě! Zvolte režim Sport, který Vám zajistí ještě lepší výkony s rychlejšími reakcemi na pohyby pedálu plynu, upraveným řazením a charakteristikou posilovače řízení. Režim Eco poskytuje maximální úspornost na základě vhodné úpravy dynamiky, řazení a výkonu klimatizace. Pro standardní výkon s vhodnou úsporností si zvolte režim Comfort.

 • Režim Snow (sníh): Optimalizuje ovladatelnost minimalizací prokluzu kol na kluzkých a zasněžených silnicích.
 • Režim Sand (písek): Optimalizuje plynulý rozjezd a provozní vlastnosti na měkkém povrchu, který klade velký odpor.
 • Režim Mud (bláto): Optimalizuje příslušné provozní vlastnosti pro jízdu na kluzkém povrchu s velkým jízdním odporem.
-

Tok energie

Plynulé přepínání mezi zážehovým motorem a elektromotorem

Nové SANTA FE Plug-in Hybrid v závislosti na jízdní situaci plynule přepíná mezi zážehovým motorem a elektromotorem. Systém rekuperace kinetické energie nabíjí akumulátory elektromotorem při zpomalování. Energie uložená v akumulátorech poté napájí elektromotor, který je zdrojem hnací síly při akceleraci, jízdě do stoupání a pomalé jízdě.

 • Rozjezd/pomalá jízda: elektrická energie uložená v akumulátorech napájí elektromotor
 • Zrychlování/stoupání: elektromotor pracuje souběžně se zážehovým motorem, aby byla zajištěna maximální akcelerace a minimální spotřeba paliva
 • Konstantní rychlost: výkon poskytuje buď zážehový motor, nebo elektromotor, v závislosti na tom, který zdroj hnací síly je v příslušné situaci energeticky nejhospodárnější
 • Zpomalování/klesání: elektrická energie se ukládá do sady akumulátorů
 • Rekuperace kinetické energie: elektromotor pracuje jako generátor a přeměňuje získanou kinetickou energii na elektrickou, která se následně ukládá do akumulátorů
-

Pohon všech kol

Systém pohonu všech kol HTRAC™

Špatné počasí? Serpentiny? Žádný problém! Nové SANTA FE se dodává s inovativním systémem pohonu všech kol HTRAC™, který zaručuje optimální ovladatelnost a jízdní vlastnosti v zatáčkách – jízda na kluzkém povrchu v městských ulicích a po rozbitých venkovských silnicích je díky tomu ještě bezpečnější a klidnější.

 • Režim Sport: poskytuje ještě lepší akceleraci, protože přenáší až 50 % točivého momentu na zadní kola.
 • Režim Smart: přizpůsobuje se Vašemu jízdnímu stylu a stavu vozovky v reálném čase a automaticky přepíná mezi režimy Eco, Sport a Comfort.
 • Režim Comfort: nabízí vyšší úroveň stability.
 • Režim ECO: poskytuje vyšší hospodárnost přenosem hnací síly pouze na přední kola.
-

Podvozek

Vyspělý podvozek

Přední náprava typu MacPherson poskytuje ještě vyšší úroveň stability a jízdního komfortu. Víceprvková zadní náprava vylepšuje komfort a zabírá méně místa.

Objednejte si testovací jízdu modelu Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

Povinná položka

 

Vozy skladem

Hyundai Tucson 1,6 T-GDI MHEV 110kW Style 4x2 DCT
 • Cena s DPH 849 000 Kč
 • Cena bez DPH 701 653 Kč
 • 10 577 km
 • 110 kW / 150 k / 1,6 l
 • 04/2023
 • Automatická, 7 st.
 • Benzín
 • Šedá
Hyundai IONIQ 5 POWER 77 kWh 168kW STYLE
 • Cena s DPH 1 479 990 Kč
 • Cena bez DPH 1 223 132 Kč
 • 0 km
 • 168 kW / 229 k / 0,0 l
 • Automatická
 • Elektro
 • Atlas White
Hyundai i20 1,2 MPI 62kW COMFORT CLUB
 • Cena s DPH 389 990 Kč
 • Cena bez DPH 322 306 Kč
 • 0 km
 • 62 kW / 85 k / 1,2 l
 • Manuální, 5 st.
 • Benzín
 • Lumen Gray Pearl

Někteří nesprávně říkají: huyndai, hjundai, hjundaj