1 249 990 Kč
 • Cena vozu od: 1 249 990 Kč
 • Výkon: 44,2 - 148 kW
 • Spotřeba: 1,5 - 6,1 l/100km

Základní charakteristika modelu

Nový Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid – Větší. Lepší. A připojený k budoucnosti.

Nové SANTA FE Plug-in Hybrid zaujme odvážnějším a osobitějším designem a úžasnou nabídkou nových chytrých technologií – toto SANTA FE stačí připojit k síti a potěšení z jízdy je zaručeno. Naše evropská vlajková loď v segmentu sportovně užitkových vozů SUV přijíždí od základu s novým designem, který Vám poskytne ještě více prostoru, komfortu a praktičnosti.

Design karosérie

-

Design jako vyjádření postoje

Robustní a současně ušlechtilá krása

Nové SANTA FE Plug-in Hybrid je ještě větší, odvážnější a osobitější díky zcela novému designu, který kombinuje robustní vzhled SUV s elegantní sofistikovaností. Pozměněný design exteriéru a interiéru je v tomto segmentu opravdu jedinečný.

Je velké. Je odvážné. Je nádherné. Nové SANTA FE Plug-in Hybrid nenechá nikoho na pochybách, že je rozeným králem silnic, který bude přitahovat hodně pozornosti. Všichni se budou otáčet za jeho širokou karoserií se zcela nově navrženým, odvážným designem.

Logo Plug-in Hybrid

Zatímco přitažlivá modernizace vnějšího designu se týká všech tří verzí pohonu, Plug-in Hybrid hrdě dává najevo svůj potenciál pro hospodárnou jízdu speciálním logem na zádi.

-

Odvážný nový desig

Odvážný design nového nárazníku vpředu

Robustní ochranný panel na spodní straně nárazníku obklopuje spodní otvor pro přívod vzduchu, čímž vizuálně zvýrazňuje uspořádání masky chladiče. Robustní aerodynamické kanály zvyšují efektivitu proudění vzduchu a vytvářejí atraktivní vizuální detail.

Bezostyšně odvážné

Odvážná, široká maska chladiče s osobitou, prostorově tvarovanou mřížkou elegantně přechází do hlavních světlometů a obklopuje je, čímž vytváří ucelenější vzhled.

-

Přední a zadní světla

Nezaměnitelně zářivé

Nové světlomety s LED diodami jsou standardní výbavou, zatímco jedinečná LED světla pro denní svícení okamžitě zaujmou svým tvarem písmene T.

Okázale sebevědomé

Nový design zadních světel horizontálně prodlužuje napojení na červený pás odrazových skel. Tím je vizuálně umocněna šířka karoserie.

-

Barva karosérie

Odvážné a osobité barvy karoserie

Vyberte si pro své nové SANTA FE Plug-in Hybrid oblíbený odstín z palety 9 nádherných barev karoserie inspirovaných přírodou. Výběr rozšířily tři nové elegantní barvy: bílá Glacier White, hnědá Taiga Brown a modrá Lagoon Blue.

-

Kola a podběhy kol

Nová 19" kola z lehké slitiny

Odvažte se. Své SANTA FE Plug-in Hybrid si můžete vybavit speciálními 19″ koly z lehké slitiny, v jejichž designu se odráží dynamika hybridního pohonu.

Širší, dynamičtější podběhy kol

Širší lemování podběhů kol a nové designy kol z lehké slitiny, včetně volitelné 19″ verze, umocňují silný charakter nového modelu SANTA FE Plug-in Hybrid.

Design interiéru

-

Design interiéru

Prémiové materiály. Velkorysý prostor. Špičková technika.

Usedněte do prostorného interiéru nového modelu SANTA FE Plug-in Hybrid a okamžitě budete vnímat ještě více prostoru, komfortu a praktičnosti v porovnání s předchůdcem. Zažijte novou úroveň luxusu. Každý díl má na povrchu prémiový, měkký materiál nebo jemnou kůži. Nové SANTA FE Plug-in Hybrid je navíc prvním vozem značky Hyundai, který se na přání dodává s luxusním paketem pro ještě sofistikovanější atmosféru.

-

Dotykový a head-up displej

Nový 10,25″ dotykový displej

Vše potřebné naleznete na velkém displeji. Optimálně umístěný 10,25″ dotykový displej nabízí skvělou čitelnost, snadné ovládání a uživatelskou plochu Vašeho chytrého telefonu.

Head-up displej

Head-up displej významně přispívá k bezpečné jízdě. Důležité informace, například rychlost jízdy, navigační pokyny a upozornění, promítá přímo na čelní sklo.

-

Přístrojový panel

Dynamický, plně digitální panel přístrojů

Prémiová vylepšení interiéru završuje nový, plně digitální 12,3″ panel přístrojů, který lze ve velkém rozsahu individualizovat.

-

Plovoucí středová konzola

Umocňuje prémiovou atmosféru interiéru

Jedním z nejpozoruhodnějších prvků vylepšeného interiéru je „plovoucí“ středová konzola, která elegantními a plynulými křivkami přechází do kůží obšité hlavní části přístrojové desky. Nová konzola z měkčeného materiálu se může pochlubit přemírou high-tech funkcí a umocňuje prémiovou atmosféru interiéru.

Elektronické ovládání převodovky tlačítky

Přepínejte mezi provozními režimy Drive (jízda vpřed), Neutral (neutrál), Reverse (jízda vzad) a Park (zajištění zaparkovaného vozu) jednoduše pomocí tlačítek umístěných ve snadném dosahu na plovoucí středové konzole.

Konektivita

-

Nejmodernější konektivita na cestách

Nejmodernější funkce z oblasti konektivity

Vylepšení nového modelu SANTA FE Plug-in Hybrid samozřejmě zahrnují také veškeré nejnovější chytré technologie. Mezi ně patří mimo jiné bezdrátové zrcadlení chytrého telefonu a nejmodernější funkce z oblasti konektivity, jakými jsou služby Bluelink® pro síťově propojený automobil, které Vám umožní ovládat vůz z chytrého telefonu, popřípadě hlasovými povely. Součástí navigačního systému s velkým, 10,25″ displejem je bezplatné využívání služeb Hyundai LIVE po dobu pěti let.

Apple Car Play a Android Auto

Díky systémům Wireless Apple CarPlay™ a Android Auto™ můžete nyní zobrazovat uživatelskou plochu Vašeho chytrého telefonu na 8″ dotykovém displeji dokonce i bez použití kabelu.

-

Služby Bluelink

Služby Bluelink® pro síťově propojený automobil

Ovládejte svůj vůz z chytrého telefonu – nebo svými hlasovými povely. Bluelink® zajišťuje dokonalou konektivitu a chytré funkce pro ještě komfortnější a praktičtější cestování automobilem.

 • Odemykání a zamykání dveří na dálku: Zapomněli jste zamknout vůz? Nové SANTA FE Plug-in Hybrid Vás upozorní zprávou zaslanou na Váš telefon.
 • Odeslání cíle do vozu: Je-li Váš vůz vybaven navigačním systémem, můžete v aplikaci Bluelink vyhledávat cíle i mimo svůj vůz.
 • Vyhledání vozu: Zapomněli jste, kde jste zaparkovali? Najděte si aktuální polohu svého vozu – kdekoli na světě.
 • Oznámení o alarmu: Pokud se někdo pokusí vloupat do Vašeho vozu, zašle Vám upozornění na chytrý telefon.
 • Informace o voze: V aplikaci Bluelink si můžete spustit dálkovou diagnostickou kontrolu.
 • Stav vozidla: Užívejte si dálkového přístupu k informacím o stavu svého vozidla kdykoli a odkudkoli.
-

Bezdrátové nabíjení

Rychlé a snadné nabíjení

Podložka s vylepšenou funkcí bezdrátového nabíjení je nyní ještě výkonnější a efektivnější pro rychlé a snadné nabíjení chytrého telefonu bez překážejících kabelů.

-

Prémiový audiosystém KRELL

Audiosystém KRELL Vás uchvátí vynikajícím zvukem

Všechny cestující čeká poslech úžasného prostorového zvuku díky deseti reproduktorům nejvyšší úrovně, jejichž napájení zajišťuje prémiový dvanáctikanálový zesilovač s celkovým výkonem 589 W. KRELL Automotive je prémiovou značkou audiosystémů pro automobily, vyvíjených společností KRELL, předním výrobcem luxusních audiosystémů se sídlem v USA.

Komfort a praktičnost

-

Komfort a praktičnost

Důmyslný komfort a praktičnost

Užívejte si nejvyšší úrovně komfortu a praktičnosti díky velmi variabilnímu systému sedadel a důmyslným každodenním pomocníkům, jakým je například chytré elektrické ovládání zadního výklopného víka i bez použití klíčku. Spolu s Vaší rodinou a Vašimi přáteli oceníte ještě větší prostor pro nohy na sedadlech ve 2. a 3. řadě, objemnější zavazadlový prostor a bezpočet chytře řešených odkládacích prostorů na strategických místech po celém interiéru.

-

Sedadla

Elektricky ovládaná sedadla v osmi směrech

Užívejte si novou úroveň komfortu sezení. Přední sedadla v novém SANTA FE si můžete elektricky nastavit v osmi směrech, a snadno tak najít svou ideální polohu za volantem.

Paměť pro uložení polohy sedadla

Maximálního komfortu si můžete užívat už po jednom stisknutí tlačítka. Z paměti si tím vyvoláte polohu opěradla a sedáku včetně jeho délky. Vlastní nastavení sedadla si mohou uložit hned dva řidiči.

-

Prostor

Velmi variabilní sedadla

Balíte věci na velkou výpravu? Posuňte druhou řadu sedadel, dělenou a sklopnou v poměru 60:40, a snadno přepravíte cestující i zavazadla. Druhou řadu sedadel přemístíte dopředu jednoduchým stisknutím tlačítka, čímž zajistíte snadné nastupování k třetí řadě sedadel. Prvotřídní komfort si může užívat až sedm cestujících včetně řidiče, kteří mají k dispozici velkorysý zavazadlový prostor.

-

Páté dveře

Chytré elektrické ovládání pátých dveří

Užívejte si snadné nakládání zavazadel. Chytré elektrické ovládání automaticky otevře víko kufru, jakmile řidič přistoupí k vozu, který ve své blízkosti detekuje přítomnost chytrého klíčku.

Ukazatel vzdálenosti pro otevření zadního víka

Tato chytrá funkce vždy pohlídá, abyste měli dostatek prostoru pro bezpečné otevření zadního výklopného víka – například při couvání ke stěně.

-

Odkládací prostory

Uzavíratelný držák nápojů

Důmyslným posuvným krytem na nové elegantní středové konzole můžete zakrýt druhý držák nápojů a přihrádku s USB vstupem, pro dosažení ještě čitčího a vzhledu.

Odkládací přihrádka pod konzolou

Odkládací přihrádka pod „plovoucí“ středovou konzolou poskytuje velkorysý, snadno přístupný prostor pro odložení osobních věcí.

Výbavové stupně

-
Nový Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

Nový Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

 • Cena od: 1 249 990 Kč
 • 18“ kola z lehké slitiny (235/55 R19 s motorem 1,6 T-GDI HEV)
 • Chromovaná mřížka masky chladiče a kliky dveří
 • Vyhřívaný volant a přední sedadla
 • Přední parkovací senzory
 • Kožená sedadla
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem
 • Prémiový audio systém Krell
 • Elektronické ovládání převodovky tlačítky „Shift by Wire“, prémiová středová konzola (vždy s motorem 1,6 T-GDI HEV)
 • Řazení pádly pod volantem (vždy s motorem 1,6 T-GDI HEV)
 • Volba terénních režimů (vždy s pohonem 4×4), (nelze s pohonem 4×2)
 • 18" kola z lehké slitiny, pneumatiky 235/60 R18
 • 19" kola z lehké slitiny, pneumatiky 235/55 R19 (jen s motorem 1,6 T-GDI HEV), (nelze pro motor 2,2 CRDi)
 • Ocelová dojezdová rezerva
 • LED denní světla
 • Přední Bi-LED světlomety
 • Vnější zrcátka v barvě vozu, boční LED blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Částečně lakované nárazníky v barvě vozu
 • Chromovaná mřížka chladiče, chromované kliky dveří a linie kolem bočních oken
 • Chromovaný spoiler předního nárazníku, zadní difuzor a černé lemy blatníků a prahy dveří
 • Střešní ližiny
 • Tónovaná skla
 • Metalický lak Magma Red
 • Airbag řidiče a spolujezdce, přední boční airbagy, okenní airbagy pro všechny řady sedadel
 • Stabilizační systém VSM vč. protiprokluzového systému TCS, ABS, EBD a brzdového asistentu BA
 • Asistent pro sjíždění ze svahu DBC, asistent pro rozjíždění do kopce HAC
 • Systém bránící převrácení vozu ROP, systém stabilizace přívěsu TSA
 • Systém řízení trakce při průjezdu zatáčkou ATCC (pro verze s pohonem všech kol)
 • Autonomní nouzové brzdění FCA s detekcí vozidel, chodců a cyklistů, varování před čelní srážkou při odbočování FCA Junction
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Sledování únavy řidiče DAW
 • Aktivní sledování mrtvého úhlu vnějších zrcátek BCA, aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA
 • Upozornění na cestující vzadu RSA (aktivní od výbavy Style)
 • Automatické tísňové volání eCall
 • Funkce varovných světel při nouzovém brzdění
 • Úchyty pro dětskou sedačku (Isofix) + Top tether - krajní sedadla ve druhé řadě + sedadlo spolujezdce vpředu
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s koženým čalouněním, 5místné provedení
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce, výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Vyhřívaný volant
 • Výškově a podélně nastavitelný kůží potažený volant
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna, elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Možnost nastavení charakteristiky řízení a odezvy automatické převodovky (Flex Steer / Drive Mode)
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka, samostmívací vnitřní zrcátko s kompasem
 • Zadní parkovací senzory
 • Přední parkovací senzory
 • Zadní parkovací kamera s obrazem na displeji rádia nebo navigace
 • Rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost ISLW
 • Dvouzónová automatická klimatizace, chlazená přihrádka před spolujezdcem
 • Tempomat s omezovačem rychlosti
 • Inteligentní navigací řízený adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu a automatického zpomalení do zatáčky a následného zrychlení na předvolenou rychlost
 • Přístrojový panel s 4,2" TFT LCD displejem, palubní počítač, ukazatel venkovní teploty, regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Automatické světlomety (světelný senzor) a automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Přední čtecí lampičky, funkce komfortních směrovek (trojblik)
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • Přední středová opěrka rukou s odkládacím prostorem, zadní středová opěrka rukou s držáky nápojů
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem, alarm, imobilizér
 • Posuvná a nastavitelná sedadla ve 2. řadě, dělená v poměru 60:40, sklopná jedním dotykem ze zavazadlového prostoru
 • Kryt zavazadlového prostoru, fixační síť v zavazadlovém prostoru
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB a funkce Android Auto* a Apple CarPlay*, Live Services,
 • Prémiový audio systém Krell s 10 reproduktory včetně subwooferu a externího zesilovače
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard Qi)
 • Ovládání audiosystému na volantu, bluetooth handsfree, USB dobíjení vzadu
 • Bluelink – vzdálená správa vozu – vždy s integrovaným navigačním systémem
 • Bezplatné aktualizace mapových podkladů 1x ročně po dobu 10 let a 5leté předplatné služeb Live Services (pouze s integrovanou navigací)

*Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu svými vydavateli oficiálně podporovány

-
Nový Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

Nový Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

 • Cena od: 1 349 990 Kč
 • Full LED přední světlomety
 • Vyhřívání předních a zadních sedadel
 • Solární přední skla, tónová zadní skla
 • Čelní sklo s akustickou fólií
 • Asistent pro jízdu po dálnici HDA
 • Digitální 10,25" přístrojový panel s barevným displejem
 • Elektricky ovládané 5. dveře
 • Elektronické ovládání převodovky tlačítky „Shift by Wire“, prémiová středová konzola (vždy s motorem 1,6 T-GDI HEV)
 • Řazení pádly pod volantem (vždy s motorem 1,6 T-GDI HEV)
 • Volba terénních režimů (vždy s pohonem 4×4), (nelze s pohonem 4×2)
 • 18" kola z lehké slitiny, pneumatiky 235/60 R18
 • 19" kola z lehké slitiny, pneumatiky 235/55 R19 (jen s motorem 1,6 T-GDI HEV), (nelze pro motor 2,2 CRDi)
 • Plnohodnotná rezerva z lehké slitiny
 • LED denní světla
 • Full LED přední světlomety
 • Zadní kombinované LED svítilny
 • Vnější zrcátka v barvě vozu, boční LED blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Částečně lakované nárazníky v barvě vozu
 • Chromovaná mřížka chladiče, chromované kliky dveří a linie kolem bočních oken
 • Chromovaný spoiler předního nárazníku, zadní difuzor a černé lemy blatníků a prahy dveří
 • Střešní ližiny
 • Tónovaná skla
 • Solární přední skla
 • Zadní tmavá skla
 • Čelní okno s akustickou fólií
 • Metalický lak Magma Red
 • Airbag řidiče a spolujezdce, přední boční airbagy, okenní airbagy pro všechny řady sedadel
 • Stabilizační systém VSM vč. protiprokluzového systému TCS, ABS, EBD a brzdového asistentu BA
 • Asistent pro sjíždění ze svahu DBC, asistent pro rozjíždění do kopce HAC
 • Systém bránící převrácení vozu ROP, systém stabilizace přívěsu TSA
 • Systém řízení trakce při průjezdu zatáčkou ATCC (pro verze s pohonem všech kol)
 • Autonomní nouzové brzdění FCA s detekcí vozidel, chodců a cyklistů, varování před čelní srážkou při odbočování FCA Junction
 • Asistent pro jízdu na dálnici HDA
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Sledování únavy řidiče DAW
 • Aktivní sledování mrtvého úhlu vnějších zrcátek BCA, aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA
 • Asistent pro bezpečné opuštění vozu SEA
 • Upozornění na cestující vzadu RSA (aktivní od výbavy Style)
 • Automatické tísňové volání eCall
 • Funkce varovných světel při nouzovém brzdění
 • Úchyty pro dětskou sedačku (Isofix) + Top tether - krajní sedadla ve druhé řadě + sedadlo spolujezdce vpředu
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s koženým čalouněním, 5místné provedení
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče/li>
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce, výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče
 • Vyhřívaná přední a zadní sedadla
 • Vyhřívaný volant
 • Výškově a podélně nastavitelný kůží potažený volant
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna, elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Možnost nastavení charakteristiky řízení a odezvy automatické převodovky (Flex Steer / Drive Mode)
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka, samostmívací vnitřní zrcátko s kompasem
 • Zadní parkovací senzory
 • Přední parkovací senzory
 • Zadní parkovací kamera s obrazem na displeji rádia nebo navigace
 • Rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost ISLW
 • Dvouzónová automatická klimatizace, chlazená přihrádka před spolujezdcem
 • Tempomat s omezovačem rychlosti
 • Inteligentní navigací řízený adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu a automatického zpomalení do zatáčky a následného zrychlení na předvolenou rychlost
 • Digitální přístrojový panel typu Supervision s 10,25" barevným displejem
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Automatické světlomety (světelný senzor) a automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Přední čtecí lampičky, funkce komfortních směrovek (trojblik)
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • Přední středová opěrka rukou s odkládacím prostorem, zadní středová opěrka rukou s držáky nápojů
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem, alarm, imobilizér
 • Posuvná a nastavitelná sedadla ve 2. řadě, dělená v poměru 60:40, sklopná jedním dotykem ze zavazadlového prostoru
 • Kryt zavazadlového prostoru, fixační síť v zavazadlovém prostoru
 • Roletka bočních oken ve 2. řadě
 • Elektricky ovládané 5. dveře s bezdotykovým otvíráním
 • Elektrická zásuvka 220 V ve druhé řadě sedadel
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB a funkce Android Auto* a Apple CarPlay*, Live Services,
 • Prémiový audio systém Krell s 10 reproduktory včetně subwooferu a externího zesilovače
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard Qi)
 • Ovládání audiosystému na volantu, bluetooth handsfree, USB dobíjení vzadu
 • Bluelink – vzdálená správa vozu – vždy s integrovaným navigačním systémem
 • Bezplatné aktualizace mapových podkladů 1x ročně po dobu 10 let a 5leté předplatné služeb Live Services (pouze s integrovanou navigací)

*Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu svými vydavateli oficiálně podporovány

-
Nový Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

Nový Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

 • Cena od: 1 479 990 Kč
 • 20" kola z lehké slitiny s unikátním designem (nelze pro motor 1,6 T-GDI HEV)
 • Nárazníky, lemy nadkolí, difuzor, prahy dveří a boční ochranné lišty v barvě karoserie
 • Čalounění sedadel prémiovou kůží Nappa
 • Dekorační lišty interiéru a obložení středové konzole z hliníku
 • Semišové čalounění sloupků a stropu
 • LED osvětlení interiéru
 • Elektronické ovládání převodovky tlačítky „Shift by Wire“, prémiová středová konzola (vždy s motorem 1,6 T-GDI HEV)
 • Řazení pádly pod volantem (vždy s motorem 1,6 T-GDI HEV)
 • Volba terénních režimů (vždy s pohonem 4×4), (nelze s pohonem 4×2)
 • 19" kola z lehké slitiny, pneumatiky 235/55 R19 (jen s motorem 1,6 T-GDI HEV), (nelze pro motor 2,2 CRDi)
 • 20" kola z lehké slitiny, pneumatiky 255/45 R20 (unikátní design pro výbavu Luxury), (nelze pro motor 1,6 T-GDI HEV)
 • Plnohodnotná rezerva z lehké slitiny
 • LED denní světla
 • Full LED přední světlomety
 • Zadní kombinované LED svítilny
 • Vnější zrcátka v barvě vozu, boční LED blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Celolakované nárazníky v barvě vozu
 • Černý spoiler předního nárazníku, zadní difuzor, lemy blatníků a prahy dveří
 • Chromovaný spoiler předního nárazníku, zadní difuzor, lakované lemy blatníků a prahy dveří v barvě vozu
 • Střešní ližiny
 • Tónovaná skla
 • Solární přední skla
 • Zadní tmavá skla
 • Čelní okno s akustickou fólií
 • Exteriérový designový paket Luxury – unikátní 20“ kola z lehké slitiny (nelze pro motor 1,6 T-GDI HEV), nárazníky, lemy nadkolí, difuzor, prahy dveří a boční ochranné lišty v barvě karoserie, chromovaná mřížka chladiče a kliky dveří, chromovaná linie kolem bočních oken.
 • Metalický lak Magma Red
 • Airbag řidiče a spolujezdce, přední boční airbagy, okenní airbagy pro všechny řady sedadel
 • Stabilizační systém VSM vč. protiprokluzového systému TCS, ABS, EBD a brzdového asistentu BA
 • Asistent pro sjíždění ze svahu DBC, asistent pro rozjíždění do kopce HAC
 • Systém bránící převrácení vozu ROP, systém stabilizace přívěsu TSA
 • Systém řízení trakce při průjezdu zatáčkou ATCC (pro verze s pohonem všech kol)
 • Autonomní nouzové brzdění FCA s detekcí vozidel, chodců a cyklistů, varování před čelní srážkou při odbočování FCA Junction
 • Asistent pro jízdu na dálnici HDA
 • Asistent zabraňující kolizi při couvání PCA-R
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Sledování únavy řidiče DAW
 • Aktivní sledování mrtvého úhlu vnějších zrcátek BCA, aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA
 • Kamerové sledování mrtvého úhlu BVM
 • Asistent pro bezpečné opuštění vozu SEA
 • Upozornění na cestující vzadu RSA (aktivní od výbavy Style)
 • Automatické tísňové volání eCall
 • Funkce varovných světel při nouzovém brzdění
 • Úchyty pro dětskou sedačku (Isofix) + Top tether - krajní sedadla ve druhé řadě + sedadlo spolujezdce vpředu
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s prémiovým Nappa koženým čalouněním a prošíváním ve tvaru diamantu, 5místné provedení
 • Semišové čalounění sloupků a stropu, hliníkové obložení středové konzole
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce, výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče
 • Paměť nastavení sedadla řidiče a vnějších zpětných zrcátek
 • Sedadlo řidiče s elektricky nastavitelnou délkou sedáku
 • Vyhřívaná přední a zadní sedadla
 • Vyhřívaný volant
 • Ventilovaná přední sedadla
 • Výškově a podélně nastavitelný kůží potažený volant
 • Kůží potažený perforovaný volant
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna, elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Možnost nastavení charakteristiky řízení a odezvy automatické převodovky (Flex Steer / Drive Mode)
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka, samostmívací vnitřní zrcátko s kompasem
 • Zadní parkovací senzory
 • Přední parkovací senzory
 • Zadní parkovací kamera s obrazem na displeji rádia nebo navigace
 • Dálkově ovládaný autonomní parkovací asistent RSPA
 • Monitorování okolí vozu 360° kamerovým systémem SVM
 • Rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost ISLW
 • Dvouzónová automatická klimatizace, chlazená přihrádka před spolujezdcem
 • Tempomat s omezovačem rychlosti
 • Inteligentní navigací řízený adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu a automatického zpomalení do zatáčky a následného zrychlení na předvolenou rychlost
 • Head-up displej s promítáním na čelní sklo
 • Digitální přístrojový panel typu Supervision s 10,25" barevným displejem
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Automatické světlomety (světelný senzor) a automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Přední čtecí lampičky, funkce komfortních směrovek (trojblik)
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • Přední středová opěrka rukou s odkládacím prostorem, zadní středová opěrka rukou s držáky nápojů
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem, alarm, imobilizér
 • Posuvná a nastavitelná sedadla ve 2. řadě, dělená v poměru 60:40, sklopná jedním dotykem ze zavazadlového prostoru
 • Kryt zavazadlového prostoru, fixační síť v zavazadlovém prostoru
 • Roletka bočních oken ve 2. řadě
 • Elektricky ovládané 5. dveře s bezdotykovým otvíráním
 • Elektrická zásuvka 220 V ve druhé řadě sedadel
 • Interiérový paket Luxury – čalounění sedadel prémiovou kůží Nappa, dekorační lišty interiéru a obložení středové konzole z hliníku, semišové čalounění sloupků a stropu, LED osvětlení interiéru
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB a funkce Android Auto* a Apple CarPlay*, Live Services,
 • Prémiový audio systém Krell s 10 reproduktory včetně subwooferu a externího zesilovače
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard Qi)
 • Ovládání audiosystému na volantu, bluetooth handsfree, USB dobíjení vzadu
 • Bluelink – vzdálená správa vozu – vždy s integrovaným navigačním systémem
 • Bezplatné aktualizace mapových podkladů 1x ročně po dobu 10 let a 5leté předplatné služeb Live Services (pouze s integrovanou navigací)

*Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu svými vydavateli oficiálně podporovány

Asistenční systémy

-

Asistenční systémy

Ještě více bezpečnosti pro Vás a Vaše spolucestující

Nové nejmodernější bezpečnostní funkce Hyundai SmartSense a vyspělé asistenční systémy ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) posouvají nové SANTA FE Plug-in Hybrid na úroveň konkurentů z prémiového segmentu. Jedná se například o asistenta pro jízdu po dálnici nebo systém automatického nouzového brzdění. K dispozici je dokonce i dálkově ovládaný parkovací asistent, který zaparkuje vůz místo Vás.

-

Bezpečnostní asistenti

Asistent pro bezpečné vystupování SEA (Safe Exit Assist)

Tato chytrá funkce zabraňuje nehodám detekcí vozidel přijíždějících zezadu a přechodnou aktivací dětské pojistky, která znemožní otevření zadních dveří. Cestující tak mohou vystoupit z vozu pouze tehdy, je-li to pro ně bezpečné.

Upozornění na cestující vzadu ROA (Rear Occupant Alert)

Ultrazvukové senzory monitorují prostor zadních sedadel. Pokud řidič vystupuje, objeví se na přístrojové desce zpráva. Jestliže řidič od vozu odejde a systém detekuje pohyb, zapne se alarm s výstražnými světly.

-

Asistent vedení v jízdním pruhu

Asistent pro jízdu v pruzích LFA (Lane Following Assist)

Nové SANTA FE Plug-in Hybrid je vybaveno aktivním asistentem pro jízdu v pruzích LFA (Lane Following Assist). Zapnutý systém udržuje vůz uprostřed jízdního pruhu při rychlosti jízdy od 0 do 200 km/h na dálnicích i v městských ulicích.

Asistent pro sledování mrtvého úhlu BCA (Blind-Spot Collision-avoidance Assist)

Systém využívá radarové senzory ve spodní části zadního nárazníku a přední kameru, aby Vás upozornil na vozidla v oblasti Vašeho mrtvého úhlu. Pokud v takové situaci zapnete ukazatele směru, zazní akustické upozornění a vůz začne brzdit, aby zabránil kolizi.

-

Asistent pro bezpečnou jízdu

Autonomní nouzové brzdění FCA (Forward Collision-avoidance Assist)

Systém FCA automaticky začne brzdit, pokud detekuje náhlé zpomalení vpředu jedoucího vozidla nebo zaznamená chodce či cyklisty na vozovce.

Aktivní upozornění za provoz za vozidlem RCCA (Rear Cross-Traffic Collision-Avoidance Assist)

Při couvání z oblasti se špatným výhledem systém nejenže upozorňuje řidiče na vozidla přijíždějící ze stran, ale také automaticky aktivuje brzdy.

Asistenční systémy

-

Parkovací asistenti

Dálkové ovládaný autonomní parkovací asistent RSPA (Remote Smart Parking Assist)

Řidič může nové SANTA FE Plug-in Hybrid ovládat i zvenku, a tímto způsobem vůz zaparkovat nebo s ním vyjet z parkovacího místa. Systém dokonce sám dokáže zacouvat na parkovací místo po stisknutí tlačítka.

Asistent pro odvrácení kolize při parkování pozadu PCA-R (Reverse Parking Collision-Avoidance Assist)

Tato nová funkce používá zadní a boční radarové senzory pro detekci překážek při couvání. Systém na ně řidiče upozorňuje a v případě nutnosti použije brzdy, aby zabránil kolizi.

-

Kamerový systém

Prostorový kamerový systém

Máte těsnou garáž? Zajíždíte do malé myčky? Žádný problém! Prostorový kamerový systém nového modelu SANTA FE Vám usnadní manévrování ve stísněných prostorech a zajistí Vaši bezpečnost.

Kamerový asistent pro sledování mrtvého úhlu BVM (Blind-spot View Monitor)

Nyní můžete na displeji digitálního panelu přístrojů sledovat situaci na pravé a levé straně za novým modelem SANTA FE Plug-in Hybrid. Kamery se zapnou společně s aktivací ukazatele směru při změně jízdního pruhu.

-

Asistent pro jízdu po dálnici

Asistent pro jízdu po dálnici HDA (Highway Drive Assist)

Nové SANTA FE Plug-in Hybrid má poprvé ve své výbavě asistenta pro jízdu po dálnici HDA (Highway Driving Assist). Tato funkce kombinuje asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA (Lane Following Assist) s adaptivním tempomatem SCC (Smart Cruise Control). Využívání senzorů a mapových podkladů zaručuje bezpečný provoz s automatickým přizpůsobováním rychlosti jízdy za stanovených provozních podmínek. Řidič aktivuje HDA jedním stisknutím speciálního tlačítka na volantu.

Hybridní pohon

-

Plug-in Hybridní pohon

Nový hybridní pohon se sadou výkonných akumulátorů o kapacitě 13,8 kWh

Nový Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid pohání přeplňovaný benzinový motor 1,6 T-GDI o výkonu 132 kW (180 k), kterému ochotně asistuje elektromotor s výkonem 66,9 kW (91 k). Celkový výkon plug-in hybridní soustavy pak činí 195 kW (265 k). Hlavní výhodou tohoto pohonného řetězce je režim výhradně elektrického pohonu, který se aktivuje stisknutím tlačítka. Po vyčerpání zásoby elektrické energie zajistí pohon paralelní hybridní systém. To znamená, že vůz může pohánět zážehový motor nebo elektromotor nebo oba zdroje hnací síly současně. Dojeďte do svého cíle, ať je jakkoli daleko. K nabíjecí stanici ho můžete připojit až zde.

-

Elektromotor

Výkonný elektromotor

Užívejte si elektrickou akceleraci. Elektromotor o výkonu 66,9 kW (91 k) poskytuje vysoký točivý moment 304 Nm při maximální hospodárnosti. Kromě toho zajišťuje také pozoruhodné zrychlení při rozjezdu.

Nulové emise výfukových plynů v režimu EV

Stiskněte tlačítko a jeďte na elektřinu. Jakmile spotřebujete veškerou elektrickou energii, bude vozidlo automaticky pokračovat v jízdě v hybridním režimu.

-

Akumulátory

Akumulátory Li-Pol

Sada vysokovýkonných akumulátorů s kapacitou 13,8 kWh se vyznačuje vynikající charakteristikou nabíjení a vybíjení, která umožňuje maximálně využívat elektrickou jízdu a ukládat elektrickou energii pro pozdější využití.

Nová, prostorově úsporná platforma

Sada akumulátorů je díky nové platformě umístěna pod sedadlem spolujezdce vpředu – proto nedochází k omezení prostoru pro cestující nebo zavazadla.

-

Nabíjení

Máte několik možností, jak snadno nabíjet

Nabíjení Vašeho nového SANTA FE Plug-in Hybrid může být rychlé a snadné díky jeho inovativní technologii pohonu. Na výběr máte různé možnosti domácího nabíjení nebo můžete využívat neustále rostoucí počet veřejných nabíjecích stanic, pokud jste na cestách. Jakmile vůz připojíte doma do zásuvky, můžete průběh nabíjení na dálku nastavit prostřednictvím chytrého telefonu a aplikace Bluelink®, a využívat tak například výhodných sazeb v době nižšího odběru elektrické energie.

 • Domácí wallbox se střídavým proudem: V závislosti na připojení Vaší domácnosti k elektrické síti nebo na druhu veřejné nabíjecí stanice, k níž máte přístup, se nabízí několik možností, jak nabíjet. Například prostřednictvím domácího wallboxu nebo nabíjecí stanice se střídavým proudem.
 • Nabíjecí kabel ICCB pro domácí elektrické zásuvky: Vůz můžete připojit také k běžné domácí elektrické zásuvce pomocí nabíjecího kabelu ICCB (In-Cable Control Box) s integrovaným ovládacím zařízením. SANTA FE Plug-in Hybrid je vybaveno palubní nabíječkou o výkonu 7,2 kW, která přeměňuje střídavý proud z elektrické zásuvky na stejnosměrný proud, který nabíjí akumulátory vozidla.
 • Nabíjecí kabel pro nabíjecí stanice se střídavým proudem: Nabíjecí kabel připojí vůz SANTA FE  Plug-in Hybrid k veřejným nabíjecím přípojkám se střídavým proudem. Tento kabel lze používat i pro připojení k domácímu wallboxu.

Technologie

-

Převodovka

Nová šestistupňová samočinná převodovka

Nově vyvinutá šestistupňová automatická převodovka s hydrodynamickým měničem poskytuje optimalizovaný přenos hnací síly a vyšší hospodárnost než její předchůdce.

-

Volič jízdních a terénních režimů

Zvolte si jízdní režim podle provozních podmínek

Sníh nebo písek? Sport nebo Eco? Výběr je na Vás. Jízdní režimy můžete snadno přepínat v závislosti na provozních podmínkách – a Vaší náladě! Zvolte režim Sport, který Vám zajistí ještě lepší výkony s rychlejšími reakcemi na pohyby pedálu plynu, upraveným řazením a charakteristikou posilovače řízení. Režim Eco poskytuje maximální úspornost na základě vhodné úpravy dynamiky, řazení a výkonu klimatizace. Pro standardní výkon s vhodnou úsporností si zvolte režim Comfort.

 • Režim Snow (sníh): Optimalizuje ovladatelnost minimalizací prokluzu kol na kluzkých a zasněžených silnicích.
 • Režim Sand (písek): Optimalizuje plynulý rozjezd a provozní vlastnosti na měkkém povrchu, který klade velký odpor.
 • Režim Mud (bláto): Optimalizuje příslušné provozní vlastnosti pro jízdu na kluzkém povrchu s velkým jízdním odporem.
-

Tok energie

Plynulé přepínání mezi zážehovým motorem a elektromotorem

Nové SANTA FE Plug-in Hybrid v závislosti na jízdní situaci plynule přepíná mezi zážehovým motorem a elektromotorem. Systém rekuperace kinetické energie nabíjí akumulátory elektromotorem při zpomalování. Energie uložená v akumulátorech poté napájí elektromotor, který je zdrojem hnací síly při akceleraci, jízdě do stoupání a pomalé jízdě.

 • Rozjezd/pomalá jízda: elektrická energie uložená v akumulátorech napájí elektromotor
 • Zrychlování/stoupání: elektromotor pracuje souběžně se zážehovým motorem, aby byla zajištěna maximální akcelerace a minimální spotřeba paliva
 • Konstantní rychlost: výkon poskytuje buď zážehový motor, nebo elektromotor, v závislosti na tom, který zdroj hnací síly je v příslušné situaci energeticky nejhospodárnější
 • Zpomalování/klesání: elektrická energie se ukládá do sady akumulátorů
 • Rekuperace kinetické energie: elektromotor pracuje jako generátor a přeměňuje získanou kinetickou energii na elektrickou, která se následně ukládá do akumulátorů
-

Pohon všech kol

Systém pohonu všech kol HTRAC™

Špatné počasí? Serpentiny? Žádný problém! Nové SANTA FE se dodává s inovativním systémem pohonu všech kol HTRAC™, který zaručuje optimální ovladatelnost a jízdní vlastnosti v zatáčkách – jízda na kluzkém povrchu v městských ulicích a po rozbitých venkovských silnicích je díky tomu ještě bezpečnější a klidnější.

 • Režim Sport: poskytuje ještě lepší akceleraci, protože přenáší až 50 % točivého momentu na zadní kola.
 • Režim Smart: přizpůsobuje se Vašemu jízdnímu stylu a stavu vozovky v reálném čase a automaticky přepíná mezi režimy Eco, Sport a Comfort.
 • Režim Comfort: nabízí vyšší úroveň stability.
 • Režim ECO: poskytuje vyšší hospodárnost přenosem hnací síly pouze na přední kola.
-

Podvozek

Vyspělý podvozek

Přední náprava typu MacPherson poskytuje ještě vyšší úroveň stability a jízdního komfortu. Víceprvková zadní náprava vylepšuje komfort a zabírá méně místa.

Objednejte si testovací jízdu modelu Nový Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

Někteří nesprávně říkají: huyndai, hjundai, hjundaj