Značka: Hyundai
Model: Kona
849 990 Kč
 • Cena vozu od: 849 990 Kč
 • Výkon: 100 - 150 kW
 • Spotřeba: 143 - 147 Wh/100km

Základní charakteristika modelu

Hyundai KONA Electric - Budoucnost, na kterou nemusíte čekat

Je tady. Teď. Ještě elegantnější a sofistikovanější. Nová KONA Electric má inovovaný design, nejmodernější konektivitu a bezpečnostní výbavu – a nabízí dojezd až 484 km na jedno nabití. Ještě nikdy nebylo tak snadné přejít na stylovou elektrickou jízdu díky zkráceným dodacím lhůtám pro evropské zákazníky.

Design karosérie

Značka: Kia
Model: 2008
-

Elegantní styl SUV

Elegantně tvarovaný SUV styl

Elegantnější a rafinovanější, jedinečně sebevědomý design KONA Electric dostal ještě efektnější a atletičtější vzhled - při zachování dobrodružné povahy SUV. Redesign se vyznačuje hladkými, aerodynamickými tvary a tvarovanými liniemi, které harmonicky přecházejí do obložení podběhů kol v barvě karosérie a exkluzivních 17″ kol

Plynoucí aerodynamický design

Čistá a plynulá přední část vozu nenajde na silnici obdobu. Unikátní uzavřená mřížka chladiče udává tón svými elegantními liniemi, zajišťujícími optimální aerodynamiku.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Design

Předek

Oku lahodící uzavřená mřížka chladiče přechází do charakteristických nových LED světlometů a ostřeji tvarovaných světel denního svícení, elegantně protažených až na bok vozu.

Bok

Sportovní silueta je zdůrazněna vizuálním spojením boků vozu s ostřejší, čistší a harmoničtější přední částí.

Zadní část

Elegantní aerodynamický designový motiv najdete také v novém zadním nárazníku a ochranném krytu, vše zvýrazňují štíhlá zadní LED světla s novým dynamickým vzhledem.


Zadní nárazník a ochranný kryt

Elegantní zadní nárazník harmonicky ladí s obložením podběhů kol v barvě karosérie. A zrcadlení linií z předku vozu přitáhne pohled ke zcela přepracovanému ochrannému krytu.

Značka: Kia
Model: 2008
-

LED světlomety

Nové elegantní LED světlomety

Nezaměnitelný vzhled nového modelu KONA Electric umocňují nové osobité LED světlomety a štíhlejší světla pro denní svícení nad nimi, která tvoří charakteristický, pronikavý prvek světelného designu.

Elegantní nová zadní světla

Elegantní nová zadní světla mají nyní vodorovně protaženou grafiku, zrcadlící jedinečný vzhled předního světelného podpisu.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Nová 17″ kola z lehké slitiny

Kola s novým exkluzivním designem

Sebevědomá a jedinečná - exkluzivní nová 17″ kola z lehké slitiny jsou optimalizována pro dobrou aerodynamiku a rafinovaně kombinují účinnost a styl.

Obložení podběhů kol v barvě karosérie.

Jedním z přitažlivějších designových vylepšení jsou lakovaná obložení podběhů, dávající modelu KONA Electric osobitý a sofistikovaný vzhled.

Design interiéru

Značka: Kia
Model: 2008
-

Interiér

Prostorný, všestranný, s velkou konektivitou.

Prostorná a všestranná - KONA Electric nedělá kompromisy v otázce prostoru - poskytuje vám vnitřní prostor, který byste od elektromobilu nečekali. Takže se pohodlně usaďte a odpočiňte si, je zde spousta místa pro pět dospělých. Ale je to také pozornost, věnovaná detailům, díky nimž je tak výjimečná. Objevte výjimečnou úroveň pohodlí s vysoce kvalitními materiály pro smyslný a vytříbený pocit.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Vzhled kokpitu

Brilantní, plně digitální 10,25″ přístrojový panel

Pro ještě technologičtější vzhled kokpitu zobrazuje nový brilantní plně digitální 10,25″ přístrojový panel základní informace o jízdě tam, kde to vidíte nejlépe: vpředu a uprostřed. Pravá část zobrazuje informace o elektrické motorizaci, jako je aktuální stav nabití baterie a aktuální úroveň využití energie.

Nastavte si jízdní režim podle své nálady

Volte režimy jízdy tak, aby vyhovovaly podmínkám - a vaší náladě! Okamžitě můžete upravit jízdní dynamiku a atmosféru svého vozu KONA Electric - pouhým stisknutím tlačítka. Barevná schémata plně digitálního 10,25″otevřeného přístrojového panelu se mění podle toho, který jízdní režim je vybrán. Vyberte si z nabídky Comfort, Eco nebo Sport. K dispozici je také další design rozhraní Cube pro jiný vzhled.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Head-up displej

Head-up displej a zcela digitální 10,25″ přístrojový panel

Nový zcela digitální přístrojový panel na 10,25″ displeji zobrazuje důležité provozní informace přesně tam, kde je můžete nejlépe sledovat. V horní části palubní desky umístěný head-up displej zvyšuje Vaši bezpečnost promítáním důležitých informací, například rychlosti jízdy, navigačních pokynů a různých upozornění, přímo do Vašeho zorného pole. Head-up displej se zapíná tlačítkem vedle volantu a po vypnutí se zasune do palubní desky.

Brilantní, plně digitální 10,25″ přístrojový panel

Pro ještě technologičtější vzhled kokpitu zobrazuje nový brilantní plně digitální 10,25″ přístrojový panel základní informace o jízdě tam, kde to vidíte nejlépe: vpředu a uprostřed. Pravá část zobrazuje informace o elektrické motorizaci, jako je aktuální stav nabití baterie a aktuální úroveň využití energie.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Sedadla

Zadní vyhřívaná sedadla

Dopřejte všem příjemné cestování. I cestující na zadních sedadlech si funkci vyhřívání zamilují.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Svěží barvy interiéru

KONA Electric je k dispozici s jednobarevným černým interiérem se sedadly v látce a v celokoženém provedení. Nebo dvoubarevný šedý interiér se sedadly v látce nebo v celokoženém provedení.

Jednobarevný černý interiér

Černě tkané látkovými potahy sedadel, s jemným vzorováním. K dispozici je také celokožená verze s perforováním.

Dvoubarevný šedý interiér

KONA Electric je k dispozici také s šedým dvoubarevným interiérem s celokoženými sedadly.

Konektivita

Značka: Kia
Model: 2008
-

Konektivita

Špičková konektivita a komfort

KONA Electric také nabízí všechny nejnovější inteligentní technologie a špičkovou konektivitu – služby Bluelink® Connected Car Services, které vám umožní ovládat vaše auto ze smartphonu - nebo pomocí hlasu. Bezplatné pětileté předplatné telematických služeb LIVE Services společnosti Hyundai je součástí 10,25″ velkoplošné navigace.

10,25" středová dotyková obrazovka

Dotykový displej s úhlopříčkou 10,25″ podporuje Apple CarPlay ™ a Android Auto ™, takže můžete připojit svůj telefon a zrcadlit jeho aplikace přímo na velké obrazovce.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Služby Bluelink® Connected Car Services

Služby Bluelink® Connected Car Services přinášejí bezproblémové připojení přímo do KONA Electric s online rozpoznáváním hlasu a širokou škálou funkcí, díky nimž bude vaše jízda pohodlnější a příjemnější. Kromě mnoha chytrých funkcí, které můžete ovládat pomocí aplikace Bluelink, je v navigačním systému zahrnuto také bezplatné pětileté předplatné telematických služeb LIVE od společnosti Hyundai.

Personalizovaný uživatelský profil

Uložte si vše, jak se Vám líbí. Nyní můžete uložit předvolby infotainmentu, jako je nastavení jazyka, Bluetooth a navigace.

Rozšířené hlasové rozpoznávání

Pomocí hlasového příkazu můžete aktivovat a ovládat funkce, jako je nastavení klimatizace, ovládací prvky infotainmentu a vyhřívání zrcátek i volantu.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Služby Bluelink® Connected Car Services

Vyhledávání dobíjecích stanic

Už se nemusíte bát vybití baterie: získejte přístup k informacím o nabíjecích stanicích v reálném čase, jako je umístění, typy konektorů a dostupnost.

Parkování na ulici i mimo ni

Funkce informací o parkování vám pomůže najít a porovnat možnosti parkování v garážích a na parkovištích, stejně jako na ulici.

Předpověď počasí

Když vyjíždíte, je vždy dobré vědět, jaké počasí vás čeká. Služba počasí poskytuje aktuální informace o ve velkých evropských městech.

Upozornění na rychlostní radary

Komplexní služba s výstrahami pro pevné i mobilní rychlostní radary. * Můžete se tedy soustředit na bezpečnou a uvolňující jízdu.

Informace o provozu

Dostaňte se tam rychleji. Díky dopravním informacím v reálném čase získáte nejlepší trasy podle převládajících podmínek - stejně jako nejpřesnější odhady času příjezdu.

Aktuální informace o bodech zájmu

Hledání adresy, bodu zájmu nebo kombinace obou nebylo nikdy tak snadné. Díky bezplatnému textovému vyhledávání můžete vždy najít místo, které hledáte.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Aplikace Bluelink®

Ovládejte své auto z dlaně. Aplikace Bluelink vás spojí s vaším vozem prostřednictvím smartphonu, takže můžete dělat vše od zamykání dveří a kontroly nabití akumulátoru nebo předehřívání vozidla v chladných dnech… a ještě mnohem víc. Čtěte dále a objevte další níže.

Dálkové nastavení klimatu

Venku příliš chladno? Žádný problém. KONA Electric vám umožňuje naplánovat čas, kdy byste chtěli předehřát auto, rozmrazit okna a aktivovat elektrické vyhřívání volantu po připojení k externímu zdroji energie – např. doma v garáži. To je pohodlné a také šetří energii akumulátoru, která by byla později zapotřebí k zahřátí automobilu během jízdy.

Aktuální dojezd

Než vyrazíte na cestu, zkontrolujte vzdálenost, kterou můžete ujet s aktuálním nabitím akumulátoru vašeho Hyundai.


Dobíjecí plán

Aplikace Bluelink dává možnost nastavit dobíjecí plán vašeho elektromobilu Hyundai. Spravujte jej tak, abyste zajistili nejlepší životnost baterie a nejnižší tarify za elektřinu. A že vaše auto je samozřejmě vždy plně nabité, až budete připraveni vyrazit.

Dobíjecí limity

Změňte výchozí nastavení. Získejte plnou kontrolu nad dobíjením svého elektromobilu Hyundai. Můžete rozhodnout o limitech pro rychlé a celkové nabíjení - pokud chcete.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Konektivita

Prémiový audio systém Krell

Ať jste online ve městě nebo offline v terénu, vždy si užijete tu správnou muziku. Prémiový zvukový systém od společnosti KRELL poskytuje hvězdný zvukový výkon.

E-call

Automaticky zavolá tísňovou linku, pokud došlo k nehodě a aktivovaly se airbagy. Nebo stiskněte tlačítko SOS pro nouzovou pomoc kdykoli, 365 dní v roce.

Bezdrátové dobíjení

Pohodlně umístěná bezdrátová nabíjecí podložka poskytuje rychlé a snadné nabíjení zařízení, kompatibilních se standardem Qi.

Výbavové stupně

-
Hyundai KONA Electric

Hyundai KONA Electric

 • Cena od: 849 990 Kč
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW
 • Vyhřívaný volant
 • Vyhřívání předních sedadel
 • Automatická klimatizace
 • Přístrojový panel "Supervision" s 10,25" TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Přístrojový panel "Supervision" s 7" barevným displejem
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Zadní parkovací kamera
 • Zadní parkovací senzory
 • Integrovaný audio systém se 7" dotykovým displejem + USB, AUX, DAB s funkcí Android Auto a Apple CarPlay
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Projektorové přední světlomety

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC+ESC
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Přední kotoučové brzdy
 • Zadní kotoučové brzdy
 • Dětská pojistka v zadních dveřích (manuální)
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Změna jízdního režimu "shift by wire"
 • Posilovač řízení
 • Výškově a podélně nastavitelný volant

INTERIÉR

 • Chromované vnější kliky dveří
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna (jednodotykové ovládání u řidiče)
 • Plastové prahové lišty
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Čtecí lampičky pro přední sedadla a schránka na brýle
 • Dvojitá podlaha zavazadlového prostoru
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • PVC loketní opěrka
 • Pořadač pod podlahou zavazadlového prostoru
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Hliníkové pedály
 • Kosmetická zrcátka s osvětlením
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru
 • Sluneční clony pro přední sedadla
 • Vyhřívaný volant

SEDADLA

 • Elektrická bederní opěrka
 • Hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla v poměru 60:40
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Zadní středová opěrka rukou s držáky nápojů
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkových čalouněním
 • Kapsa na opěradle sedadla spolujezdce
 • Kapsa na opěradle sedadla řidiče
 • Vyhřívání předních sedadel

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Automatická klimatizace
 • Automatické odmlžování oken
 • Kůží potažený volant
 • Manuální zatmavení zpětného zrcátka
 • Omezovač rychlosti
 • Přístrojový panel "Supervision" s 10,25" TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Přístrojový panel "Supervision" s 7" barevným displejem
 • Tempomat
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Upozornění na nízkou hladinu kapaliny v ostřikovačích
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • Zadní parkovací kamera
 • Zadní parkovací senzory
 • Řazení pádly pod volantem
 • 2 přední reproduktory
 • 2 výškové reproduktory
 • 2 zadní reproduktory
 • AUX + USB
 • Bluetooth handsfree
 • Integrovaný audio systém se 7" dotykovým displejem + USB, AUX, DAB s funkcí Android Auto a Apple CarPlay
 • Ovládání autorádia na volantu
 • USB konektor
 • Imobilizér
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Klakson
 • Ovládání zamykání dveří na dveřích řidiče
 • 12V zásuvka v přední loketní opěrce
 • Otevírání zadních 5. dveří pomocí plynových vzpěr
 • Přední držák nápojů
 • Příprava na tažné zařízení
 • USB konektor pro dobíjení vpředu

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Tónovaná zadní skla + tónované zadní vyhřívané okno
 • Tónované čelní okno + tónované přední skla
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED denní světla
 • Poziční LED světla
 • Projektorové přední světlomety
 • Projektorové přední světlomety se statickým přisvěcováním do zatáčky
 • Zadní kombinované svítilny
 • Zadní mlhové světlomety
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie elektricky ovládaná a vyhřívaná
 • Bezramínkové (Aero) stěrače
 • Boční lišty dveří v barvě vozu
 • Kliky v barvě vozu
 • Nárazníky v barvě karoserie
 • Power akumulátor 64kWh
 • Střešní ližiny
 • Systém předehřevu akumulátorů
 • Černé boční lišty dveří
 • Černé boční prahy
 • Černé lišty bočních oken
 • 17" kola z lehké slitiny
 • Pneumatiky Michelin
 • Sada na opravu pneumatik
-
Hyundai KONA Electric

Hyundai KONA Electric

 • Cena od: 959 990 Kč
 • Tepelné čerpadlo pro efektivní vytápění a ochlazování interiéru bez snížení dojezdu
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Samostmívací vnitřní zpětné zrcátko
 • Solární přední skla
 • Zadní tmavá skla + tmavé zadní vyhřívané okno
 • Bi-LED přední světlomety se statickým přisvěcováním do zatáčky
 • Zadní kombinované LED svítilny
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • 10,5 kW třífázová palubní dobíječka
 • Systém předehřevu akumulátorů

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC+ESC
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Přední kotoučové brzdy
 • Zadní kotoučové brzdy
 • Dětská pojistka v zadních dveřích (manuální)
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA), aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Sledování mrtvého úhlu (BCW), upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCW
 • Změna jízdního režimu "shift by wire"
 • Posilovač řízení
 • Výškově a podélně nastavitelný volant

INTERIÉR

 • Chromované vnější kliky dveří
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna (jednodotykové ovládání u řidiče)
 • Plastové prahové lišty
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Čtecí lampičky pro přední sedadla a schránka na brýle
 • Dvojitá podlaha zavazadlového prostoru
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • PVC loketní opěrka
 • Pořadač pod podlahou zavazadlového prostoru
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Hliníkové pedály
 • Kosmetická zrcátka s osvětlením
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru
 • Sluneční clony pro přední sedadla
 • Vyhřívaný volant

SEDADLA

 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče
 • Elektrická bederní opěrka
 • Hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla v poměru 60:40
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Zadní středová opěrka rukou s držáky nápojů
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkových čalouněním
 • Kapsa na opěradle sedadla spolujezdce
 • Kapsa na opěradle sedadla řidiče
 • Vyhřívání předních sedadel

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Automatická klimatizace
 • Automatické odmlžování oken
 • Kůží potažený volant
 • Tepelné čerpadlo pro efektivní vytápění a ochlazování interiéru bez snížení dojezdu
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Manuální zatmavení zpětného zrcátka
 • Omezovač rychlosti
 • Přístrojový panel "Supervision" s 10,25" TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Přístrojový panel "Supervision" s 7" barevným displejem
 • Samostmívací vnitřní zpětné zrcátko
 • Tempomat
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Upozornění na nízkou hladinu kapaliny v ostřikovačích
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • Zadní parkovací kamera
 • Zadní parkovací senzory
 • Řazení pádly pod volantem
 • 2 přední reproduktory
 • 2 výškové reproduktory
 • 2 zadní reproduktory
 • AUX + USB
 • Bluetooth handsfree
 • Integrovaný audio systém se 7" dotykovým displejem + USB, AUX, DAB s funkcí Android Auto a Apple CarPlay
 • Ovládání autorádia na volantu
 • USB konektor
 • Imobilizér
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Klakson
 • Ovládání zamykání dveří na dveřích řidiče
 • 12V zásuvka v přední loketní opěrce
 • Otevírání zadních 5. dveří pomocí plynových vzpěr
 • Přední držák nápojů
 • Příprava na tažné zařízení
 • USB konektor pro dobíjení vpředu
 • USB konektor pro dobíjení vzadu

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Solární přední skla
 • Tónovaná zadní skla + tónované zadní vyhřívané okno
 • Tónované čelní okno + tónované přední skla
 • Zadní tmavá skla + tmavé zadní vyhřívané okno
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Bi-LED přední světlomety se statickým přisvěcováním do zatáčky
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED denní světla
 • LED přední světlomety
 • Poziční LED světla
 • Zadní kombinované LED svítilny
 • Zadní kombinované svítilny
 • Zadní mlhové světlomety
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie elektricky ovládaná a vyhřívaná
 • 10,5 kW třífázová palubní dobíječka
 • Bezramínkové (Aero) stěrače
 • Boční lišty dveří v barvě vozu
 • Kliky v barvě vozu
 • Nárazníky v barvě karoserie
 • Power akumulátor 64kWh
 • Střešní ližiny
 • Systém předehřevu akumulátorů
 • Černé boční lišty dveří
 • Černé boční prahy
 • Černé lišty bočních oken
 • 17" kola z lehké slitiny
 • Pneumatiky Michelin
 • Sada na opravu pneumatik
-
Hyundai KONA Electric

Hyundai KONA Electric

 • Cena od: 1 139 990 Kč
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB & iPod s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, Live Services + vzdálená správa vozu Bluelink
 • Prémiový audiosystém Krell
 • 17" kola z lehké slitiny

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC+ESC
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Přední kotoučové brzdy
 • Zadní kotoučové brzdy
 • Dětská pojistka v zadních dveřích (manuální)
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA), aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Sledování mrtvého úhlu (BCW), upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCW
 • Změna jízdního režimu "shift by wire"
 • Posilovač řízení
 • Výškově a podélně nastavitelný volant

INTERIÉR

 • Chromované vnější kliky dveří
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna (jednodotykové ovládání u řidiče)
 • Plastové prahové lišty
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Čtecí lampičky pro přední sedadla a schránka na brýle
 • Dvojitá podlaha zavazadlového prostoru
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • PVC loketní opěrka
 • Pořadač pod podlahou zavazadlového prostoru
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Hliníkové pedály
 • Kosmetická zrcátka s osvětlením
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru
 • Sluneční clony pro přední sedadla
 • Vyhřívaný volant

SEDADLA

 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče
 • Elektrická bederní opěrka
 • Hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla v poměru 60:40
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Zadní středová opěrka rukou s držáky nápojů
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkových čalouněním
 • Kapsa na opěradle sedadla spolujezdce
 • Kapsa na opěradle sedadla řidiče
 • Vyhřívání předních sedadel

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Automatická klimatizace
 • Automatické odmlžování oken
 • Kůží potažený volant
 • Tepelné čerpadlo pro efektivní vytápění a ochlazování interiéru bez snížení dojezdu
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu
 • Manuální zatmavení zpětného zrcátka
 • Omezovač rychlosti
 • Přístrojový panel "Supervision" s 10,25" TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Přístrojový panel "Supervision" s 7" barevným displejem
 • Samostmívací vnitřní zpětné zrcátko
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Upozornění na nízkou hladinu kapaliny v ostřikovačích
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • Zadní parkovací kamera
 • Zadní parkovací senzory
 • Řazení pádly pod volantem
 • 2 přední reproduktory
 • 2 zadní reproduktory
 • AUX + USB
 • Bluetooth handsfree
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB & iPod s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, Live Services + vzdálená správa vozu Bluelink
 • Ovládání autorádia na volantu
 • Prémiový audiosystém Krell
 • USB konektor
 • Imobilizér
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Klakson
 • Ovládání zamykání dveří na dveřích řidiče
 • 12V zásuvka v přední loketní opěrce
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard (Qi)
 • Otevírání zadních 5. dveří pomocí plynových vzpěr
 • Přední držák nápojů
 • Příprava na tažné zařízení
 • USB konektor pro dobíjení vpředu
 • USB konektor pro dobíjení vzadu

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Solární přední skla
 • Tónovaná zadní skla + tónované zadní vyhřívané okno
 • Tónované čelní okno + tónované přední skla
 • Zadní tmavá skla + tmavé zadní vyhřívané okno
 • Čelní sklo s akustickou fólií
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Bi-LED přední světlomety se statickým přisvěcováním do zatáčky
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED denní světla
 • LED přední světlomety
 • Poziční LED světla
 • Zadní kombinované LED svítilny
 • Zadní kombinované svítilny
 • Zadní mlhové světlomety
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie elektricky ovládaná a vyhřívaná
 • 10,5 kW třífázová palubní dobíječka
 • Bezramínkové (Aero) stěrače
 • Boční lišty dveří v barvě vozu
 • Kliky v barvě vozu
 • Nárazníky v barvě karoserie
 • Power akumulátor 64kWh
 • Střešní ližiny
 • Systém předehřevu akumulátorů
 • Černé boční lišty dveří
 • Černé boční prahy
 • Černé lišty bočních oken
 • 17" kola z lehké slitiny
 • Pneumatiky Michelin
 • Sada na opravu pneumatik
-
Hyundai KONA Electric

Hyundai KONA Electric

 • Cena od: 1 239 990 Kč
 • Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA), aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA
 • Asistent jízdy po dálnici HDA
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů
 • LED osvětlení prostoru pro nohy vpředu
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s koženým čalouněním
 • Head-up displej
 • Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu
 • Zadní + přední parkovací senzory
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB & iPod s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, Live Services + vzdálená správa vozu Bluelink
 • Čelní sklo s akustickou fólií

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC+ESC
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Přední kotoučové brzdy
 • Zadní kotoučové brzdy
 • Dětská pojistka v zadních dveřích (manuální)
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA), aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA
 • Asistent jízdy po dálnici HDA
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost ISLW
 • Sledování mrtvého úhlu (BCW), upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCW
 • Změna jízdního režimu "shift by wire"
 • Posilovač řízení
 • Výškově a podélně nastavitelný volant

INTERIÉR

 • Chromované vnější kliky dveří
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna (jednodotykové ovládání u řidiče)
 • Plastové prahové lišty
 • LED osvětlení prostoru pro nohy vpředu
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Čtecí lampičky pro přední sedadla a schránka na brýle
 • Dvojitá podlaha zavazadlového prostoru
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • PVC loketní opěrka
 • Pořadač pod podlahou zavazadlového prostoru
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Hliníkové pedály
 • Kosmetická zrcátka s osvětlením
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru
 • Sluneční clony pro přední sedadla
 • Vyhřívaný volant

SEDADLA

 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce
 • Elektrická bederní opěrka
 • Hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla v poměru 60:40
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Zadní středová opěrka rukou s držáky nápojů
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s koženým čalouněním
 • Kapsa na opěradle sedadla spolujezdce
 • Kapsa na opěradle sedadla řidiče
 • Ventilovaná přední sedadla
 • Vyhřívaní přední a zadních sedadel

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Automatická klimatizace
 • Automatické odmlžování oken
 • Kůží potažený volant
 • Tepelné čerpadlo pro efektivní vytápění a ochlazování interiéru bez snížení dojezdu
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Head-up displej
 • Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu
 • Manuální zatmavení zpětného zrcátka
 • Omezovač rychlosti
 • Přístrojový panel "Supervision" s 10,25" TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Přístrojový panel "Supervision" s 7" barevným displejem
 • Samostmívací vnitřní zpětné zrcátko
 • Tempomat
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Upozornění na nízkou hladinu kapaliny v ostřikovačích
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • Zadní + přední parkovací senzory
 • Zadní parkovací kamera
 • Řazení pádly pod volantem
 • 2 přední reproduktory
 • 2 zadní reproduktory
 • AUX + USB
 • Bluetooth handsfree
 • Externí zesilovač včetně subwooferu
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB & iPod s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, Live Services + vzdálená správa vozu Bluelink
 • Ovládání autorádia na volantu
 • Prémiový audiosystém Krell
 • USB konektor
 • Imobilizér
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Klakson
 • Ovládání zamykání dveří na dveřích řidiče
 • 12V zásuvka v přední loketní opěrce
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard (Qi)
 • Otevírání zadních 5. dveří pomocí plynových vzpěr
 • Přední držák nápojů
 • Příprava na tažné zařízení
 • USB konektor pro dobíjení vpředu
 • USB konektor pro dobíjení vzadu

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Solární přední skla
 • Tónovaná zadní skla + tónované zadní vyhřívané okno
 • Tónované čelní okno + tónované přední skla
 • Zadní tmavá skla + tmavé zadní vyhřívané okno
 • Čelní sklo s akustickou fólií
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Bi-LED přední světlomety se statickým přisvěcováním do zatáčky
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED denní světla
 • LED přední světlomety
 • Poziční LED světla
 • Zadní kombinované LED svítilny
 • Zadní kombinované svítilny
 • Zadní mlhové světlomety
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie elektricky ovládaná a vyhřívaná
 • 10,5 kW třífázová palubní dobíječka
 • Bezramínkové (Aero) stěrače
 • Boční lišty dveří v barvě vozu
 • Kliky v barvě vozu
 • Nárazníky v barvě karoserie
 • Power akumulátor 64kWh
 • Střešní ližiny
 • Systém předehřevu akumulátorů
 • Černé boční lišty dveří
 • Černé boční prahy
 • Černé lišty bočních oken
 • 17" kola z lehké slitiny
 • Pneumatiky Michelin
 • Sada na opravu pneumatik

Asistenční systémy

-

Asistenční systémy

Vylepšené systémy Hyundai SmartSense nabízejí ještě více bezpečnosti

Pod hlavičkou Hyundai SmartSense nabízíme nejmodernější asistenční systémy ADAS (Advanced Driver Assistance Systems). Nová KONA Electric díky nim poskytuje výhody nejnovějších bezpečnostních a asistenčních funkcí, které Vám za volantem zajistí ještě větší pocit jistoty.

Upozornění na cestující vzadu RSA (Rear Seat Alert)

Nová KONA si pamatuje, že před Vaším odjezdem byly otevřeny zadní dveře. Po příjezdu do cíle se objeví na panelu přístrojů zpráva s výstražným zvukovým signálem, abyste zkontrolovali zadní sedadla.

-

Asistent brzdění

Autonomní nouzové brzdění FCA

Standardně dodávaný systém FCA (Forward Collision-avoidance Assist) sleduje kamerou dopravní situaci před vozem. Jakmile detekuje chodce nebo náhle zpomalující vozidlo vpředu, upozorní Vás na nebezpečnou situaci a v případě potřeby začne automaticky brzdit. Volitelná verze kombinuje radarové senzory s kamerou a dokáže detekovat také cyklisty.

-

Bezpečnostní systémy

Aktivní upozornění na provoz za vozidlem RCCA

Při couvání z oblasti se špatným výhledem systém RCCA (Rear Cross-traffic Collision-avoidance Assist) nejenže upozorňuje řidiče na vozidla přijíždějící ze stran, ale také automaticky aktivuje brzdy.

Varování pro bezpečné opuštění vozidla SEW (Safe Exit Warning)

Tato chytrá funkce pomáhá předcházet nehodám, protože detekuje vozidla přijíždějící zezadu, zobrazuje upozornění na panelu přístrojů a vnějších zpětných zrcátkách a spustí zvukové upozornění.

Více bezpečnosti pro Vaše děti

Nic není důležitější než bezpečnost Vašich nejbližších. Proto jsme vybavili nový model KONA Electric několika funkcemi navíc, díky nimž bude o blaho Vašich ratolestí vždy postaráno.

-

Asistent vedení vozu

Aktivní sledovaní mrtvého úhlu vnějších zrcátek BCA

Systém BCA (Blind-Spot Collision-avoidance Assist)využívá dva radarové senzory ve spodní části zadního nárazníku, aby Vás upozornil na vozidla v oblasti Vašeho mrtvého úhlu. Pokud v takové situaci zapnete ukazatele směru, zazní akustické upozornění a vůz začne v případě potřeby brzdit.

Upozorňování na rozjezd vozidla vpředu LVDA (Leading Vehicle Departure Alert)

Tato chytrá funkce pro jízdu ve městě Vás bude upozorňovat, pokud se stojící vozidlo před Vámi rozjede, například při čekání na semaforech nebo v dopravní koloně.

Technologie

-

Krátkého dojezdu se již nemusíte obávat!

Užívejte si pozoruhodného dojezdu 484 km nebo 305 km na jedno nabití

Máte na výběr dvě verze pohonu s různou úrovní výkonu a dojezdu: Verzi s kapacitou akumulátorů 39,2 kWh, která nabízí nejvyšší rychlost 155 km/h a dojezd až 305 km. Nebo verzi o kapacitě 64 kWh s nejvyšší rychlostí 167 km/h a dojezdem až 484 km na jedno nabití.

-

Z 0 na 100 km/h za pouhých 7,9 sekundy!

Bleskurychlé elektrické zrychlení budete milovat!

Kdo říká, že elektromobilita musí být nudná? Řídit toto sportovní SUV je opravdu radost. Jeho elektrický pohon Vám ihned poskytne 395 Nm točivého momentu pro bleskový rozjezd z klidu – zrychlení z 0 na 100 km/h je otázkou pouhých 7,9 sekundy.

-

Rychlé nabíjení

Doma, v zaměstnání nebo na cestách

Na rychlonabíjecí stanici se stejnosměrným proudem a nabíjecím výkonem 100 kW zvýšíte u obou verzí pohonu stav nabití sady akumulátorů z 10 na 80 % za pouhých 47 minut.

Nabíjejte kdekoliv

-

Snadné domácí nabíjení

Nabíjení i z běžné zásuvky

Po připojení k domácímu wallboxu nebo nabíjecí stanici se střídavým proudem trvá nabití sady akumulátorů s kapacitou 64 kWh z 10 na 100 % celkem 9 hodin 15 minut u verze se standardní jednofázovou palubní nabíječkou o výkonu 7,2 kW, resp. 6 hodin 50 minut s volitelnou třífázovou palubní nabíječkou o výkonu 10,5 kW.

-

Nabíjecí stanice u zaměstnavatele

Nabíjení během práce

Mnoho firem již nabízí svým zaměstnancům a návštěvníkům nabíjecí stanice. A mnoho zemí poskytuje daňové pobídky a dotace pro jejich výstavbu. Požádejte svého zaměstnavatele, aby u Vašeho pracoviště zřídil nabíjecí přípojky.

-

Vyhledejte si nabíjecí stanice kdekoli

Bezstarostná jízda

Už nikdy si nemusíte dělat starosti, že se Vám vybijí akumulátory. Bezplatné služby LIVE Services pro nový model KONA Electric Vás budou v reálném čase informovat o nabíjecích stanicích včetně jejich polohy, druhu konektoru a aktuální dostupnosti. (Služby LIVE Services jsou k dispozici pouze ve spojení s navigačním systémem).

-

Cestujte s naprostým klidem

Nabíjejte, ať jste kdekoli a jedete kamkoli

Elektromobily Hyundai umožňují podnikat průzkumné výpravy bez starostí – se svým vozem se tak můžete beze všeho vydat i za hranice. Je však důležité, abyste si trasu s předstihem naplánovali. Pak si budete moci vychutnat šálek lahodné kávy na rychlonabíjecí stanici. Nabíjecí stanice jsou dostupné po celé Evropě a jejich počet i nadále vzrůstá.

Objednejte si testovací jízdu modelu Nový Hyundai KONA Electric

Povinná položka

 

Vozy skladem

Hyundai KONA POWER 64,8 kWh 150kW STYLE PREMIUM
 • Cena s DPH 1 324 990 Kč
 • Cena bez DPH 1 095 033 Kč
 • 0 km
 • 150 kW / 205 k / 0,0 l
 • Automatická
 • Elektro
 • Atlas White Solid / Abyss Black Pearl
Hyundai KONA POWER 65,4 kWh 160kW STYLE PREMIUM
 • Cena s DPH 1 309 990 Kč
 • Cena bez DPH 1 082 636 Kč
 • 0 km
 • 160 kW / 218 k / 0,0 l
 • Automatická, 1 st.
 • Elektro
 • Engine Red Solid
Hyundai KONA POWER 65,4 kWh 160kW STYLE PREMIUM
 • Cena s DPH 1 324 990 Kč
 • Cena bez DPH 1 095 033 Kč
 • 0 km
 • 160 kW / 218 k / 0,0 l
 • Automatická, 1 st.
 • Elektro
 • Engine Red Solid / Abyss Black Pearl

Někteří nesprávně říkají: huyndai, hjundai, hjundaj