Značka: Hyundai
Model: IONIQ 6
1 159 990 Kč
 • Cena vozu od:1 159 990 Kč
 • Výkon:111 - 239 kW
 • Výkon:150 - 325 k
 • Palivo:Elektro
 • Spotřeba paliva:139 - 169 Wh /100 km
 • Emise:0 g/km

Hyundai IONIQ 6

Elektrifikovaný streamliner

Zcela nový IONIQ 6, elegantní a nezaměnitelný, je obrysem nové éry elektrické mobility. Jeho design a ohleduplný interiér připomínající kokon byly vytvořeny tak, aby Vám poskytly individuální a flexibilní prostor. Tím nově definuje zážitek z jízdy.

Design karosérie

 
 
 

Hyundai IONIQ 6

Objevte podstatu zjednodušené jednoduchosti

Čisté, oblé linie a zjednodušený design modelu IONIQ 6 vyzařují elegantní jednoduchost. Aerodynamické a emotivní křivky a hladké linie vzdávají hold ikonickým uhlazeným vozidlům 20. a 30. let minulého století - přepracovaným pro dnešní udržitelnou mobilitu.

Hyundai IONIQ 6

Elegantní efektivita

Plynulé světlomety LED Parametric Pixel ladí s elegantními otvory pro přívod vzduchu v předním nárazníku a aktivními vzduchovými klapkami, které vytvářejí elegantní a efektivní vzhled přední části vozu.

Hyundai IONIQ 6

Půvabná aerodynamická silueta

Jedinečná typologie modelu IONIQ 6 se vyznačuje čistými a jednoduchými liniemi a aerodynamicky tvarovanou siluetou navrženou tak, aby nadchla a poskytla optimální dojezd.

Hyundai IONIQ 6

Výrazná nízkoprofilová záď

Zadní část modelu IONIQ 6 je navržena s ohledem na aerodynamickou účinnost, aby se maximalizoval dojezd na elektřinu, posílil přítlak a také snížilodpor vzduchu.

Hyundai IONIQ 6

Aktivní vzduchové klapky

Aktivní vzduchová klapka vede v zavřeném stavu proud vzduchu do sání a ve spolupráci se vzduchovou clonou na kolech a reduktorem mezery mezi koly zlepšuje aerodynamiku.

Hyundai IONIQ 6

Redukce mezery mezi koly

Redukce mezery mezi koly využívající pasivní regulaci proudění v přední části podběhů kol pomáhá dále snižovat odpor vzduchu.

Hyundai IONIQ 6

Použití superpočítače pro nejlepší aerodynamické řešení

Technika morfingu použitá k nalezení ideálního tvaru spoileru a dalších pokročilých aerodynamických řešení využívala superpočítač a výpočetní analýzu dynamiky tekutin.

Hyundai IONIQ 6

Exkluzivní kola z lehké slitiny

Kola z lehké slitiny optimalizovaná pro aerodynamiku odrážejí téma designu, vyzařují exkluzivní elektrický nádech a krásně ladí s elegantním profilem. Na výběr je 18" a 20" verze.

Hyundai IONIQ 6

Průhledné akcenty

Průhledné materiály připomínající sklo podtrhují elegantní a efektivní vzhled modelu IONIQ 6. Objevují se ve velké míře na zadním spoileru, stejně jako na digitálních bočních zrcátkách a anténě se žraločí ploutví.

Hyundai IONIQ 6

Nově navržený znak

Pro další zdůraznění jedinečnosti modelu IONIQ 6 je na přední a zadní části vozu umístěn nově navržený znak Hyundai "H".

Hyundai IONIQ 6

Zapuštěné kliky dveří

Zapuštěné kliky dveří jsou současně elegantní i aerodynamické a umocňují high-tech vzhled vozu IONIQ 5. O automatické vysunutí skrytých klik dveří se starají dotykové snímače.

Hyundai IONIQ 6

Zadní spoiler inspirovaný křídlem

Zadní spoiler inspirovaný eliptickým křídlem je tvarován průhlednými materiály připomínajícími sklo, které zvýrazňují jeho jedinečné signaturní osvětlení LED.

Hyundai IONIQ 6

Paramextrické pixely

IONIQ 6 má více než 700 parametrických pixelů - charakteristický designový prvek, který je společný všem vozům IONIQ. Najdete je v LED světlometech a zadních sdružených svítilnách, stejně jako v předních spodních senzorech, digitálních bočních zrcátkách, ozdobách větracích otvorů a indikátoru nabíjení pro bezdrátovou nabíjecí podložku chytrého telefonu na středové konzole.

Hyundai IONIQ 6

Inteligentní systém předního osvětlení

Inteligentní systém předního osvětlení s technologií Matrix beam LED a Parametric Pixel Daytime Running Lights se automaticky přizpůsobuje situaci na silnici a maximalizuje využití dálkových světel bez rizika oslnění protijedoucích řidičů.

Hyundai IONIQ 6

Zadní LED diody

Charakteristické pixely IONIQ Parametric Pixels se nacházejí na obklopujících zadních sdružených světlech a na vysoko umístěných brzdových světlech na zadním blatníku, které v každé situaci přitahují pozornost.

Hyundai IONIQ 6

Barvy

Vybírat můžete z jedenácti barev exteriéru, včetně dvou variant s matným povrchem. V závislosti na zvolené barvě se lišty obložení karoserie dodávají ve středně stříbrné nebo pololesklé černé metalíze.

Design interiéru

 
 
 

Hyundai IONIQ 6

Interiér navržen pro více prostoru

Vnitřní prostor modelu IONIQ 6 byl od počátku zaměřen na člověka a byl vyvíjen současně s vnějším tvarem. Tento integrovaný přístup je netradičním způsobem navrhování vozu, ale přinesl výjimečný výsledek v podobě kabiny připomínající kokon, která umožňuje cestujícím užívat si života ve voze. Vnitřní prostor byl maximalizován a protáhl se vpředu i vzadu - výsledkem je jedinečná silueta streamlineru a prostorný interiér.

Hyundai IONIQ 6

Pohodlný interiér

Kupolovitá kabina, inspirovaná konceptem Prophecy EV, je navržena tak, aby byla pohodlná a praktická - jako osobní úkryt podobný kokonu.

Hyundai IONIQ 6

Intuitivní kontrola

Interiér zaměřený na uživatele je vybaven ergonomicky navrženou ovládací jednotkou, která je umístěna uprostřed, aby snižovala rozptylování pozornosti a napomáhala intuitivnímu řízení.

Hyundai IONIQ 6

Integrovaný displej

Elegantní modulární přístrojová deska je vybavena dvěma integrovanými displeji pro špičkový technologický vzhled: 12,3" plně dotykovou obrazovkou infotainmentu a 12,3" digitálním sdruženým displejem.

Hyundai IONIQ 6

Přizpůsobte si vzhled své kabiny

Vytvořte si atmosféru podle své nálady. Vyberte si jeden ze 6 duálních barevných motivů vyvinutých odborníky na barvy, aby se řidiči a spolujezdci cítili uvolněněji a pohodlněji. Nebo si vyberte jednu ze 64 barev a sestavte si vlastní nastavení náladového osvětlení. Režim osvětlení Speed Sync navíc přidává emoce do zážitku z jízdy tím, že mění jas osvětlení interiéru v závislosti na rychlosti vozidla.

Báječný den

Zvedněte si náladu výraznými a živými barvami.

Péče o vaší mysl

Jemné tlumené barvy pro zmírnění stresu a úzkosti.

Koncentrace

Zářivé barvy pro zvýšení pozornosti a zlepšení soustředění.

Léčivý les

Najděte klid a harmonii v barvách přírody.

Meditace

Nastavte atmosféru hlubokých barev pro hluboké myšlenky.

Moment kreativity

Nechte se inspirovat smyslnými barvami.

Hyundai IONIQ 6

Osvětlení reagující na aktuální rychlost

Pociťte rychlost. Interaktivní rychlostně citlivé osvětlení v předních dveřích mění jas okolního osvětlení z 10 % při 30 km/h na 100 % při 100 km/h.

Hyundai IONIQ 6

Ideální místo pro odpočinek

Užijte si prvotřídní pohodlí díky dvěma plně sklopným relaxačním sedadlům vpředu pro osvěžující přestávku při nabíjení - stisknutím jediného tlačítka.

Hyundai IONIQ 6

Protáhněte si nohy

Naši designéři a konstruktéři spolupracovali na optimalizaci kabiny, kterou protáhli vpředu i vzadu, aby maximalizovali vnitřní prostor a Vy jste mohli řídit a odpočívat v maximálním pohodlí.

Hyundai IONIQ 6

Palubní deska

Celkový dojem prostornosti a výjimečnosti podtrhují průhledné akcenty na palubové desce.

Hyundai IONIQ 6

Boční úložný prostor

Průhledný materiál bočního úložného prostoru ve dveřích umožňuje, aby okolní osvětlení ve dveřích volně proudilo kabinou a vytvářelo jedinečný světelný efekt.

Hyundai IONIQ 6

Středový úložný prostor

Unikátní středový úložný prostor ještě více podrthuje vzdušnost interiéru a ještě více zdůrazňuje požitek z interiérového osvětlení.

Hyundai IONIQ 6

Středová konzola mostového typu

Středová konzola mostového typu poskytuje dostatek praktických odkládacích prostor ve voze. Pro větší flexibilitu na cestách je rovná plocha ideální pro položení notebooku nebo tabletu či psaní poznámek do poznámkového bloku.

Hyundai IONIQ 6

Otevíratelné střešní okno

Získejte závan čerstvého vzduchu a lepší výhled na okolní svět díky velkému střešnímu oknu, které se otevírá stisknutím tlačítka.

Hyundai IONIQ 6

Dveře bez veškerých tlačítek

Abychom zvýšili celkový pocit prostornosti, přesunuli jsme tlačítka z předních dveří na středovou konzolu a vytvořili tak štíhlejší dveře. To nejen fantasticky vypadá, ale získáte tím také více místa pro kolena, což zvýší vaše pohodlí při řízení.

Hyundai IONIQ 6

Udržitelné ekologické materiály

Interiér vozu IONIQ 6 je inspirován přírodou a řídí se naším závazkem k udržitelnosti, a proto se v něm ve velké míře používají ekologické materiály, jako jsou recyklované PET lahve a rybářské sítě, plastové příze na rostlinné bázi, ekologicky zpracovaná kůže s rostlinnými výtažky a bio barva s rostlinnými výtažky.

Hyundai IONIQ 6

Možnosti barvy interiéru

 • Černá
 • Světle šedá

Udržitelnost

 
 
 
Hyundai IONIQ 6

Inovativní využití materiálů šetrných k životnímu prostředí

V modelu IONIQ 6 jsou ve velké míře použity udržitelné materiály, včetně recyklované pigmentové barvy z vyřazených pneumatik na obložení a pigmentové barvy z bambusového dřevěného uhlí na karoserii. V interiéru je použita ekologicky zpracovaná kůže, recyklovaná PET tkanina, bio PET tkanina, bio barva získaná z rostlinných olejů a koberec z recyklované rybářské sítě. Inovativní využití přírodních materiálů je dalším příspěvkem k udržitelnosti výrobních procesů, díky němuž je IONIQ 6 méně závislý na produktech na bázi ropy.

Hyundai IONIQ 6

Přeměna odpadu z oceánů na rohože

Podporujeme nevládní organizaci Healthy Seas při obnově opuštěných rybářských sítí, které jsou následně recyklovány na ECONYL®, regenerovanou nylonovou přízi používanou v rohožích IONIQ 6.

Hyundai IONIQ 6

Rostlinné komponenty pro sedadla a koberce

Sedadla, čalounění hlavy a koberce obsahují recyklovanou PET tkaninu a biosložky získané z cukrové třtiny a kukuřice. Kůže použitá na sedadlech je barvena ekologickým procesem s použitím lněného oleje.

Hyundai IONIQ 6

Bio barvy a pigmenty z bambusového dřevěného uhlí

Na vnitřní dveře je použita bio barva z rostlinných olejů, na obložení recyklovaná pigmentová barva z vyřazených pneumatik a na karoserii pigmentová barva z bambusového dřevěného uhlí.

Výkon

 
 
 
Hyundai IONIQ 6

Vyberte si výkon a dojezd

V závislosti na Vašich potřebách mobility a výkonových požadavcích můžete svůj IONIQ 6 vybavit standardní baterií nebo baterií s dlouhým dojezdem - a také pohonem všech kol nebo pohonem zadních kol.

Hyundai IONIQ 6

Posilovač řízení

Režim řízení nastavuje sílu potřebnou k otáčení kol. Pokud zvolíte režim Sport, získáte ostřejší a tužší řízení s menší silou a rychlejší odezvou než v režimu Normal.

 • Normal
 • Sport
Hyundai IONIQ 6

Výstupní výkon

Výkon motoru můžete nastavit na:

 • Maximum
 • Normal
 • Minimum
Hyundai IONIQ 6

Citlivost plynového pedálu

Díky vysokému točivému momentu, který je k dispozici okamžitě, elektromobily po sešlápnutí plynového pedálu skutečně poskočí. IONIQ 6 Vám nabízí možnost nastavit nižší citlivost pedálu pro plynulejší a jemnější jízdu. Na výběr máte

 • High
 • Normal
 • Low
Hyundai IONIQ 6

Režim pohonu

U verze s pohonem všech kol (se dvěma motory) můžete volit mezi:

 • AWD (pohon všech kol)
 • Automatický pohon AWD
 • 2WD (pohon dvou kol)
Hyundai IONIQ 6

Shift-by-wire

Ovládání konečky prstů. Elegantní volič je umístěn na sloupku řízení. Ovládání je rychlé, intuitivní a přesné.

Hyundai IONIQ 6

i-Pedal

Úroveň rekuperačního brzdění můžete nastavit pomocí pádel pod volantem - pomocí motoru zpomalíte vůz a dobijete baterii.

Nabíjení

 
 
 
Hyundai IONIQ 6

Méně čekání, více flexibility

IONIQ 6 je vybaven inovativním 800V bateriovým systémem pro jedno z nejrychlejších nabíjení, které je dnes možné, a je také kompatibilní se 400V nabíjením a nabíjením střídavým proudem.

Hyundai IONIQ 6

Vícenásobné nabíjení

Rychlejší příjezd a odjezd od rychlonabíjecích stanic. Technologie 400 V a 800 V vám dává možnost flexibilně používat jinou nabíječku, pokud je jeden typ obsazen.

Hyundai IONIQ 6

Palubní nabíječka o výkonu 10,5 kW

Výkonná palubní nabíječka Vám dává velkou flexibilitu při běžném (střídavém) nabíjení - přes noc doma nebo v obchodech či na veřejných parkovištích.

Hyundai IONIQ 6

Špičkový nabíjecí výkon

IONIQ 6 Vám nabízí řadu flexibilních možností nabíjení. Na ultrarychlé nabíjecí stanici ujedete 351 km za pouhých 15 minut, nebo se můžete plně nabít doma přes noc pomocí wallboxu na střídavý proud. Je vybaven inovativním 800V bateriovým systémem pro jedny z nejrychlejších možných dob nabíjení v současnosti a je také kompatibilní pro 400V nabíjení a nabíjení střídavým proudem.

Pohodlí

 
 
 
Hyundai IONIQ 6

Pohodlí v kombinaci s vynikajícím výkonem

IONIQ 6 s širokou škálou technologií nově definuje mobilitu. Jeho inovativní funkce V2L pomáhá podporovat udržitelný životní styl elektrické mobility - umožňuje vám volně používat nebo nabíjet jakákoli elektrická zařízení, jako jsou elektrická kola, skútry nebo kempinkové vybavení.

Hyundai IONIQ 6

Nabíjení uvnitř vozu

Pomocí palubní 230V zástrčky technologie Vehicle-to-Load (V2L) modelu IONIQ 6 můžete napájet jakékoli zařízení nebo nabíjet elektrická zařízení až do výkonu 3,6 kW.

Hyundai IONIQ 6

Nebo nabíjejte odkudkoli

Díky měniči, který se připojuje k obousměrnému vnějšímu nabíjecímu portu, můžete napájet zařízení s příkonem až 3,6 kW, i když je vozidlo vypnuté.

Hyundai IONIQ 6

Inteligentní systém předních světel

Užívejte si nejlepší úroveň osvětlení a bezpečnosti díky inteligentnímu systému předních světel (IFS). Díky technologii Matrix LED se automaticky přizpůsobuje situaci na silnici a maximalizuje využití dálkových světel bez rizika oslnění protijedoucích řidičů. Jakmile systém detekuje vozidla jedoucí před ním, je schopen částečně vypnout pouze dálková světla, která by řidiče jiných vozidel mohla nepříjemně oslnit.

Hyundai IONIQ 6

Matrix LED s funkcí IFS

Více vidět a méně oslňovat: Přední světlomety IONIQ 6 jsou vybaveny matrix LED, který je výkonnější než tradiční LED světlomety MFR. Poskytuje možnost částečné regulace světla, která pomáhá zajistit viditelnost pro každého.

Hyundai IONIQ 6

8 flexibilních modulů LED

Pro bezpečnou jízdu v noci je systém IFS vybaven 8 LED segmenty, které umožňují automaticky aktivovat nebo deaktivovat pouze část dálkových světel, když systém detekuje protijedoucí vozidlo nebo vozidlo jedoucí vpředu, čímž zabraňuje oslnění řidičů ostatních vozidel.

Hyundai IONIQ 6

Žádné vozidlo před Vámi

Pokud nejsou detekována žádná vozidla, technologie Matrix LED nabízí maximální osvětlení celého zorného pole.

Hyundai IONIQ 6

Jedno vozidlo před Vámi

Pokud je přímo před vozidlem detekováno jediné vozidlo, systém sníží osvětlení před vozidlem, ale pokračuje v silném osvětlení vlevo a vpravo od tohoto vozidla.

Hyundai IONIQ 6

Několik vozidel před Vámi

Pokud je před Vámi detekováno několik vozidel, systém sníží osvětlení v pruzích, kde se nacházejí další vozidla.

Hyundai IONIQ 6

Digitální boční zrcátka (DSM)

Inovativní digitální boční zrcátka poskytují jasný přehled o dění na obou stranách vozidla, a to i za špatných povětrnostních podmínek. Ve srovnání s tradičními zrcátky poskytují širší úhel pohledu, takže vidíte více. Boční pohledy jsou promítány prostřednictvím dvou monitorů OLED, které jsou bezproblémově integrovány do přístrojové desky.

Hyundai IONIQ 6

Head-up displej

Tento vysoce výkonný head-up displej Vás bezpečně provede světem a promítne Vám virtuální informace, jako jsou pokyny nebo varování, přímo do Vašeho výhledu na silnici.

Hyundai IONIQ 6

Dálkový inteligentní parkovací asistent 2

Snadné parkování na úzkých místech! Stisknutím tlačítka na chytrém klíči dokáže IONIQ 6 na dálku sám zaparkovat v několika parkovacích scénářích, jako je paralelní parkování, šikmé parkování a kolmé parkování, a také sám zacouvat na parkovací místo a vyjet z něj dopředu - přičemž vy stojíte mimo vozidlo.

Hyundai IONIQ 6

360° kamerový systém SVM

Těsná garáž? Malá myčka aut? Žádný problém. Díky prostorovému monitoru ve voze IONIQ 6 je manévrování ve stísněných prostorách snadnější a bezpečnější.

Hyundai IONIQ 6

Automatická dvouzónová klimatizace

Ať jsou všichni spokojení. Řidič i spolujezdec si mohou individuálně nastavit preferovanou teplotu. Stačí zvolit teplotu a systém se postará o zbytek.

Hyundai IONIQ 6

Vysoce nastavitelná relaxační sedadla

Opřete se a uvolněte se. Přední sedadla jsou nastavitelná v osmi směrech - a po stisknutí tlačítka je můžete sklopit do roviny a zdřímnout si.

Přivítání a rozloučení

Vítá Vás při nástupu do vozu.

Rozpoznávání hlasu

Kontrolky signalizují aktivaci režimu rozpoznávání hlasu.

Jízdní režim, nabíjení a spoustu dalších funkcí

Interaktivní volant s LED diodami nabízí mnohem více funkcí.

Hyundai IONIQ 6

Přední a zadní zavazadlový prostor

Vytvořili jsme přední zavazadlový prostor, který v místě, kde by se normálně nacházel spalovací motor, poskytuje až 45 litrů dalšího nákladového prostoru.

Hyundai IONIQ 6

Zadní zavazadlový prostor

Zadní víko zavazadlového prostoru se otevírá nahoru a umožňuje přístup k velkému zavazadlovému prostoru o objemu 401 litrů. Dělená zadní sedadla lze sklopit v poměru 60/40 nebo obě sklopit do roviny pro přepravu delších předmětů.

Připojení

 
 
 
Hyundai IONIQ 6

Plně digitální 12,3'' cluster

Brilantní 12,3" panel zobrazuje důležité informace, jako je rychlost a stav nabití baterie, tam, kde je nejlépe vidíte: vpředu a uprostřed.

Hyundai IONIQ 6

12,3" dotykový displej

Na 12,3" dotykovém displeji infotainmentu máte snadný přístup ke všem funkcím konektivity a ovládání klimatizace. Všechny ovládací prvky jsou dotykové a působí čistě a moderně.

Hyundai IONIQ 6

Plánovač tras pro elektromobily

Užívejte si klid, protože vždy víte, kde je Vaše další nabití. Zadejte cíl a navigace vám automaticky navrhne nabíjecí místa na trase.

Hyundai IONIQ 6

Prémiový zvukový systém BOSE

Ponořte se do světa vynikajícího zvuku s osmi vysoce výkonnými reproduktory optimálně vyladěnými tak, aby poskytovaly senzační zážitek z poslechu.

Hyundai IONIQ 6

Bezdrátové nabíjení

Rychle a snadno - vysokorychlostní bezdrátový nabíjecí port umístěný ve středové konzole je vybaven funkcí chlazení, která zabraňuje přehřátí smartphonu a zvyšuje tak bezpečnost.

Hyundai IONIQ 6

Porty USB vpředu a vzadu

IONIQ 6 je vybaven 12V zásuvkou a 3 nabíječkami USB v přední části: dvěma USB typu C a jedním USB typu A s podporou dat. V zadní části jsou 2 nabíjecí porty USB.

Hyundai IONIQ 6

eCall

Pokud dojde k nehodě a airbagy se aktivují, automaticky zavolá záchrannou službu. Nebo stiskněte tlačítko SOS a přivolejte si pomoc kdykoli, 365 dní v roce.

Hyundai IONIQ 6

Vícenásobné připojení Bluetooth

Připojte až dvě zařízení Bluetooth najednou a snadno změňte atmosféru.

Hyundai IONIQ 6

Bezdrátová aktualizace softwaru vozu OTA

Kromě bezdrátových aktualizací map a softwaru infotainmentu je IONIQ 6 prvním vozem Hyundai, který nabízí aktualizace softwaru vozidla prostřednictvím technologie OTA (Over The Air). Nejnovější vylepšení jsou nyní k dispozici pouhým stisknutím tlačítka - již nemusíte navštěvovat prodejce. Výhoda: Váš IONIQ 6 je vždy aktuální, jako nový vůz s novými funkčními rozšířeními, kvalitativními vylepšeními a novými funkcemi, což je skvělé i pro jeho hodnotu při dalším prodeji.

Hyundai IONIQ 6

Vylepšení výkonnosti a funkcí

Využívejte průběžné aktualizace funkcí prostřednictvím průběžných aktualizací softwaru vozidla Over The Air. Nejnovější vylepšení získáte, jakmile budou k dispozici.

Hyundai IONIQ 6

Aktuální mapy a systém

Budoucí aktualizace map a softwaru infotainmentu budete dostávat automaticky vzduchem, místo abyste je museli stahovat a instalovat ručně nebo kvůli nim navštěvovat prodejce.

Hyundai IONIQ 6

Bluelink® Connected Car Services

Bluelink® poskytuje bezproblémovou konektivitu a chytré funkce, které Vám zpříjemní jízdu.

Bezpečnost

 
 
 
Hyundai IONIQ 6

Nejmodernější bezpečnostní a asistenční systémy pro řidiče

Užívejte si maximální bezpečnost a pohodlí s nejvyšší úrovní bezpečnostních a asistenčních prvků v nabídce Hyundai. IONIQ 6 je vybaven nejmodernějšími bezpečnostními a asistenčními funkcemi Hyundai Smart Sense, našimi špičkovými pokročilými asistenčními systémy pro řidiče, které Vám zajistí větší klid.

Hyundai IONIQ 6

Nejvyšší možné pětihvězdičkové hodnocení Euro NCAP

IONIQ 6 získal nejvyšší možné hodnocení bezpečnosti v rámci Evropského programu hodnocení nových vozů.

Hyundai IONIQ 6

Autonomní řízení úrovně 2

Highway Driving Assist II je autonomní řízení 2. úrovně, které kontroluje rychlost a vzdálenost a pomáhá při změně jízdního pruhu.

Hyundai IONIQ 6

Asistent bezpečného opuštění vozidla (SEA)

Tato praktická funkce zabraňuje nehodám tím, že rozpozná zezadu přijíždějící vozidla a dočasně zablokuje zadní dětské dveře, takže cestující mohou z vozu vystoupit, až když je to bezpečné.

Hyundai IONIQ 6

Zvýšená bezpečnost díky 7 airbagům

Užijte si více klidu díky zvýšené bezpečnosti se 7 airbagy včetně středového bočního airbagu na sedadle řidiče, který snižuje zranění hlavy způsobená nárazem cestujících.

Hyundai IONIQ 6

Systém sledování mrtvého úhlu (BVM)

Díky kamerám můžete na přístrojovém panelu sledovat dění na pravé a levé zadní části vozidla. Kamery se aktivují pomocí ukazatele směru při změně jízdního pruhu.

Asistent pro předcházení čelním kolizím s detekcí chodců a cyklistů (FCA)

Systém FCA snímá vozovku před sebou pomocí radaru a kamery a automaticky brzdí, když zjistí náhlé brzdění vozu jedoucího vpředu nebo chodce a cyklisty na silnici.

Asistent pro odvrácení kolize v mrtvém úhlu (BCA)

Pomocí dvou radarových senzorů ve spodní části zadního nárazníku Vás systém upozorní na provoz v oblasti mrtvého úhlu. Pokud v takové situaci nastavíte ukazatel směru, vydá zvukové upozornění a zabrzdí, aby zabránil kolizi.

Asistent pro odvrácení kolize se zadním příčným provozem (RCCA)

Při couvání z míst se sníženou viditelností Vás systém nejen upozorní na vozidla přijíždějící ze strany, ale také automaticky zabrzdí.

Asistent pro udržování v jízdním pruhu (LKA)

Pomocí přední kamery sleduje čáry na silnici. V případě nechtěného vyjetí z jízdního pruhu Vás upozorní a může použít protiběžný točivý moment, aby vůz navedl zpět do jízdního pruhu.

Inteligentní tempomat s funkcí Stop & Go (SCC/ S&G)

Větší bezpečnost a méně stresu. Udržuje nastavenou vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu a automaticky snižuje nebo zvyšuje rychlost na předem nastavený limit. V provozu "stop & go" je nastavená vzdálenost udržována.

Inteligentní asistent omezení rychlosti (ISLA)

Tato funkce částečně autonomní jízdy rozpoznává dopravní značky a upravuje rychlost vozidla tak, aby odpovídala rychlostnímu limitu (pokud je aktivována).

Inteligentní tempomat založený na navigaci (NSCC)

Využívá nejmodernější navigační systém k předvídání nadcházejících zatáček nebo rovinek na dálnicích a upravuje rychlost pro bezpečnější jízdu.

Upozornění na pozornost řidiče (DAW)

Monitoruje úroveň pozornosti řidiče během jízdy. Při zjištění příznaků nepozornosti řidiče upozorní a v případě potřeby doporučí odpočinek.

Dálkový inteligentní parkovací asistent 2 (RSPA2)

IONIQ 6 dokáže na dálku sám zaparkovat v několika parkovacích scénářích, jako je paralelní parkování, šikmé parkování a kolmé parkování, a také sám zacouvat na parkovací místo a vyjet z něj dopředu - když stojíte mimo vůz.

Objednejte si testovací jízdu modelu Hyundai IONIQ 6

Povinná položka

 

Vozy skladem

Hyundai Tucson 1,6 T-GDI MHEV 110kW Style 4x2 DCT
 • Cena s DPH 789 900 Kč
 • Cena bez DPH 652 810 Kč
 • 10 577 km
 • 110 kW / 150 k / 1,6 l
 • 04/2023
 • Automatická, 7 st.
 • Benzín
 • Šedá
Hyundai i30 1,0 T-GDI 74 kW 74kW N LINE FL
 • Cena s DPH 629 990 Kč
 • Cena bez DPH 520 653 Kč
 • 0 km
 • 74 kW / 101 k / 0,0 l
 • Automatická, 7 st.
 • Benzín
 • Shadow Grey (N Line)
Hyundai i30 1,5 T-GDI MHEV 103kW 103kW N LINE FL
 • Cena s DPH 629 990 Kč
 • Cena bez DPH 520 653 Kč
 • 0 km
 • 103 kW / 140 k / 0,0 l
 • Manuální, 6 st.
 • Benzín
 • Atlas White

Někteří nesprávně říkají: huyndai, hjundai, hjundaj