Hyundai i30 N

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODEL HYUNDAI I30 N PROJECT C.

Hyundai i30 N
Hyundai i30 N
Hyundai i30 N
Hyundai i30 N
Hyundai i30 N
Hyundai i30 N
Hyundai i30 N
Hyundai i30 N
previous arrow
next arrow
Slider

 • Cena vozu od: ---
 • Výkon: 184 - 202 kW
 • Spotřeba: 7,7 - 7,8 l/100km

Hyundai i30 N - Navržen pro výkon

Všichni se budou za Vámi otáčet, a to nejen díky skvělému zvuku. Agresivní sportovní detaily a snížená karoserie vyjadřují výkonový potenciál nové i30 N.

Interiér i30 N je ztělesněním výborné ovladatelnosti a komfortu. Ergonomie se zcela zaměřuje na řidičovo pohodlí a dokonalé souznění s vozem. Sportovní sedadla zajišťují skvělou oporu za každé situace.

Design karosérie

Sportovní elegance

Navržen pro výkon

Aerodynamický zadní spoiler s trojúhelníkovým brzdovým světlem v kombinaci s agresivním zadním nárazníkem a dvěma chromovanými koncovkami výfuku podtrhují sportovní vzhled vozu. Agresivní přední nárazník s velkými nasávacími otvory a kaskádovou mřížkou dávají jasně najevo, že se jedná o rychlý sporťák. Vše pak podtrhují exkluzivní 19“ kola a vysokovýkonné brzy s červenými třmeny a logem N.

Vyspělé Bi-LED světlomety

Budete lépe vidět

Budete lépe vidět a vypadat skvěle. i30 N je vybavena Bi-LED světlomety, které poskytují prvotřídní viditelnost a dodávají vozu osobitý výraz.

Horizontální LED denní světla jsou umístěna na obou stranách nárazníku v horní části nasávacích otvorů vzduchu, které zlepšují chlazení brzd a aerodynamiku.

Zadní kombinované LED svítilny jsou v dokonalé harmonii s boční charakterovou linií, zvýrazňující vzhled zadní části vozu.

Vyšší umístění zadních koncových a mlhových světel zesiluje dojem šířky a stability.

Exkluzivní kola z lehké slitiny N

Každý se za Vámi otočí

Rozšířené podběhy i30 N poskytují prostor pro 18“ nebo 19“ kola z lehké slitiny s logem N.

Design interiéru

Závodní kokpit

Užijte si více radosti na každém kilometru

Interiér i30 N je ztělesněním výborné ovladatelnosti a komfortu. Ergonomie se zcela zaměřuje na řidičovo pohodlí a dokonalé souznění s vozem. Sportovní sedadla zajišťují skvělou oporu za každé situace. Interiér i30 N byl navržen pro skvělý pocit z řízení stejně jako pohodlné svezení. Ergonomie se plně zaměřuje na řidiče a jeho dokonalé propojení s vozem. Vysoce kvalitní interiérové materiály a ozdobné tmavé kovové části podtrhují elegantně sportovní charakter i30 N a prozrazují její původ v motorsportu.

Styl

Výborné boční vedení

Přivítejte zcela novou úroveň komfortu jedinečných sportovních sedadel, která jsou vyrobena z kombinace kvalitní kůže a semiše. Nabízejí dokonalý design dekorovaný logem N a kontrastním modrým prošíváním. Jsou vybavena elektrickou bederní opěrkou a prodloužitelnými sedáky.

Požitek z jízdy

Maximální požitek z jízdy

Exkluzivní modré prošití a logo N dodávají sportovnímu volantu prémiový vzhled. Všechny jízdní funkce jsou k dispozici na dotyk. Vyberte si z několika jízdních režimů nebo aktivujte funkci přizpůsobení otáček při podřazování a užijte si maximální zábavu z jízdy.

Řadící páka

Padne dobře do ruky

Dobře padnoucí řadicí páka kulového tvaru je ozvláštněna modrým proužkem a štítkem N. Je spojena s šestistupňovou manuální převodovkou, která je ideální pro nadšené řidiče, kteří milují přesné řazení s krátkými drahami a utaženou spojku.

Technologie

Zvuk, který rozpumpuje krev v žilách

Automatické vyrovnávání otáček při podřazování - Rev-Matching

Stiskněte tlačítko na volantu a užijte si rychlejší a plynulejší podřazování, ať už jste na závodním okruhu či se proplétáte úzkými alpskými silnicemi. Automatické vyrovnávání otáček při podřazování synchronizuje otáčky motoru s otáčkami vstupní hřídele pro další převodový stupeň během řazení, čímž snižuje opotřebení a zvyšuje životnost.

Systém kontroly radosti N

Užijte si více radosti na každém kilometru. Stisknutím tlačítka si můžete vybrat z pěti různých jízdních režimů, které se přizpůsobí přesně Vaší náladě. Režimy mění charakter vozu a upravují parametry motoru, tlumičů, elektronického stabilizačního systému ESC, řízení, zvuku motoru a vyrovnávání otáček.

Maximální trakce

Launch Control

Funkce Launch Control Vám poskytne maximální trakci pro co nejrychlejší start. Snižuje protáčení a prokluzování kol, díky čemuž vystartujete jako skutečný závodník.

Automatické vyrovnávání otáček při podřazování

Rev-Matching

Stiskněte tlačítko na volantu a užijte si rychlejší a plynulejší podřazování, ať už jste na závodním okruhu či se proplétáte úzkými alpskými silnicemi. Automatické vyrovnávání otáček při podřazování synchronizuje otáčky motoru s otáčkami vstupní hřídele pro další převodový stupeň během řazení, čímž snižuje opotřebení a zvyšuje životnost.

Asistenční systémy

Hyundai Smart Sense

Maximální bezpečnost

Hyundai i30 N je vybavena nejvyspělejšími systémy aktivní bezpečnosti Hyundai Smart Sense, navrženými tak, aby Vás bezpečně a s klidem dopravily na místo určení. Autonomní nouzové brzdění (FCA), Systém varování před čelním nárazem (FCW), Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích/silnici (LKA).

Zabránění čelní srážce

Do cíle bez nehody

Systém FCA využívá přední kameru k nepřetržitému monitorování provozu před vozem. Pokud systém zjistí hrozící srážku s vpředu jedoucím vozidlem, varuje řidiče, a v případě potřeby automaticky zpomalí nebo zcela zastaví vozidlo.

Varování před čelním nárazem

Do cíle bez nehody

Systém varování před čelním nárazem používá přední kameru k detekci možné kolize a upozorňuje řidiče na hrozící nebezpečí.

Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích

Do cíle bez nehody

V rychlosti přesahující 60 km/h systém upozorňuje řidiče na nebezpečný pohyb vozu. V případě neúmyslného vyjetí z jízdního pruhu upozorní řidiče a aktivně navede vozidlo zpět do jízdního pruhu.

Motory

Dostupné motory

2,0 T-GDI 184 kW

 • 7,4 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 250 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 6,4 s na 100km/h
 • emise CO2 170 g/km

2,0 T-GDI 202 kW

 • 7,7 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 250 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 6,1 s na 100km/h
 • emise CO2 176 g/km

Podívejte se na i30 N v akci