319 990 Kč
 • Cena vozu od: 319 990 Kč
 • Výkon: 73 - 103 kW
 • Spotřeba: 4,0 – 6,2 l/100km

Základní charakteristika modelu

Hyundai i30 Kombi - Praktický a prostorný interiér

Od základu zcela nově navržený Hyundai i30 kombi s elegantními tvary, které přepíší pravidla segmentu.

Precizně tvarované a dokonale vyvážené plochy mu propůjčují elegantně sofistikovaný styl. Variabilita a 602-1650 l pro zavazadla. Nejvyspělejší aktivní bezpečnost

Design karosérie

-

Jedinečný elegantní design

Navržen pro stylovou jízdu

Exteriér i30 kombi je atraktivní symfonií přesně modelovaných ploch a výrazných designových detailů. Atraktivní přední pohled. Náš zbrusu nový design zahrnuje také nově vyvinutou kaskádovou přední mřížku, inspirovanou tokem roztavené oceli. Bi-LED světlomety zdůrazňují šířku vozidla a při osvětlení vytvářejí atmosféru technické propracovanosti.

-

Bi-LED světlomety

Vypadají skvěle

Vypadají skvěle a lépe díky nim uvidíte. Vyspělé světlomety využívají LED zdroj pro potkávací i dálková světla a podtrhují celkový dojem technické propracovanosti. Hyundai i30 nabízí jako standardní výbavu asistenta dálkových světel. Systém automaticky dálková světla zapne nebo vypne v reakci na protijedoucí vozidla nebo vozidla před Vámi. Abyste co nejlépe viděli bez oslnění ostatních řidičů.

Zadní sdružená LED světla

Vidět a být viděn. Výrazné vodorovné linie zadních sdružených světel zvyšují celkový dojem výkonu a jízdní stability i30 kombi.

-

Detaily vozu

Střešní spojler

Aerodynamický spojler zdůrazňuje sportovní profil vozu. Do jeho těla je integrováno třetí brzdové světlo.

Kaskádová mřížka

Atraktivní na první pohled. Náš zbrusu nový design zahrnuje také nově vyvinutou kaskádovou přední mřížku, inspirovanou tokem roztavené oceli.

Design interiéru

-

Vítejte ve své osobní zóně

Elegance a prostor

Propracovanost interiéru a palubní desky vyzařuje kvalitu, eleganci a prostor. A je to víc než jen pocit – zcela i30 kombi patří mezi nejprostornější vozy ve své třídě. Praktický a objemný – otevřete 5. dveře a objevíte opravdu prostorný úložný prostor o základním objemu 602 litrů. Přední loketní opěrku lze posunovat vzad a vpřed tak, abyste si vždy našli nejlepší pozici. Po otevření krytu získáte přístup k praktické úložné přihrádce. Průvlak za středovou loketní opěrkou zadních sedadel usnadňuje převoz lyží a jiných dlouhých předmětů – při současné přepravě čtyř osob.

-

Univerzální zavazadlový prostor

Praktický a objemný

Praktický a objemný – otevřete 5. dveře a objevíte opravdu prostorný úložný prostor o základním objemu 602 litrů. Zadní opěradla dělená v poměru 60/40 Vám poskytnou flexibilitu při přepravě rozměrného nákladu a zároveň jednoho nebo dvou pasažérů na zadních sedadlech. Sklopte zadní sedadla do roviny a můžete přepravní prostor rozšířit až na velkorysých 1650 litrů.

-

Variabilita interiéru

Středová loketní opěrka na zadních sedadlech

Průvlak za středovou loketní opěrkou zadních sedadel usnadňuje převoz lyží a jiných dlouhých předmětů – i při současné přepravě čtyř osob.

Posuvná přední loketní opěrka

Udělejte si pohodlí. Přední loketní opěrku lze posunovat vzad i vpřed tak, abyste si vždy našli nejlepší pozici. Po otevření krytu získáte přístup k praktické úložné přihrádce.

Fixační posuvný systém v zavazadlovém prostoru

Pro větší univerzálnost je k dispozici chytrý kolejnicový systém pro zavazadla, který udrží vaše tašky bezpečně na místě.

-

Pomocníci na cestách

Elektrická parkovací brzda

Elektronicky řízená parkovací brzda funguje automaticky a navíc šetří místo v přední středové konzole. Funkce Auto Hold automaticky udržuje brzdný tlak poté, co vozidlo úplně zastaví a zajišťuje tak, aby se nepohnulo vpřed nebo vzad, i když je brzdový pedál uvolněn. Brzdy se uvolní, jakmile řidič šlápne na plynový pedál.

Paměť nastavení sedadla

Přesně tak, jak to máte rádi – pokaždé. Systém pro paměť pozice řidiče Vám umožňuje uložit Vaši upřednostňovanou pozici sedadla řidiče a také pozici vnějších zpětných zrcátek a intenzitu osvětlení přístrojové desky. Stačí stisknout tlačítko a systém automaticky vše upraví podle uloženého nastavení pro řidiče 1 nebo řidiče 2.

Zadní větrací výdechy

Všichni z nich budou mít radost. i30 kombi může být vybavena dodatečnými větracími otvory k zajištění ještě většího pohodlí cestujících na zadních sedadlech. Díky umístění na zadní straně středové konzoly si mohou cestující na zadních sedadlech řídit přívod teplého nebo chladného vzduchu přesně tak, jak chtějí.

Konektivita

-

Provede Vás každou cestou

Propojení na cestách

Každá cesta může být dobrodružstvím. Se službou LIVE Services na Vaší straně se vždy vyhnete překážkám na cestě do Vašeho cíle. Službu poskytuje TomTom, LIVE Services jsou standardní součástí navigačních systémů Hyundai. Ušetřete si na cestě čas a starosti se službou Hyundai LIVE Services, která v reálném čase informuje o aktuální dopravní situaci, POI - bodech zájmu, popř. zobrazuje počasí ve zvolených lokalitách apod. Novinkou ve vybraných modelech je přístup k informacím o cenách pohonných hmot, popř. nabíjecích stanicích na trase Vaší cesty. Na konci cesty oceníte přehled parkovacích míst a v neposlední řadě i autorizovaných partnerů Hyundai. Získané informace a doporučení Vám pomohou se snadno vypořádat s neočekávanými situacemi, šetří Váš cenný čas a pomohou dojet do cíle maximálně bezpečně.

-

Vysoké rozlišení

Ideální pozice

Dotykový displej s vysokým rozlišením, který je umístěn v ideální pozici pro snadné ovládání. Díky tomu jsou multimediální informace zobrazeny výše a blíže Vašemu zornému poli. Užívejte si rychlý přístup k informačnímu a navigačnímu systému, službám Live Services i aplikacím Apple CarPlay a Android Auto.

*Apple CarPlay™ je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc. Android Auto™ je registrovaná ochranná známka společnosti Google Inc. Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu svými vydavateli oficiálně podporovány.

-

Všechny informace na jednom místě

Vše přehledně

Díky velkému výběru on-line služeb Vás na cestách nic nepřekvapí. Díky průběžně aktualizované databázi čerpacích stanic a cen pohonných hmot si díky jednomu doteku vyberete tu nejbližší a nejlevnější. Díky funkci On & Off street parkování najdete vhodné parkovací místo mnohem rychleji. Služba Live Service Vám zajistí snadný přístup k informacím o autorizovaných partnerech Hyundai. On-Line služby Vás také upozorní na rychlostní radary a kamery. Budete mít i čerstvé dopravní informace. Hledání adresy, POI nebo kombinace obojího nebylo nikdy díky On-Line službám tak jednoduché. A nepřekvapí Vás ani počasí ve Vaší cílové destinaci. Díky službám Live Services budete připraveni na jakékoliv počasí.

Asistenční systémy

-

Jezděte bez obav

Inovativní systémy

i30 kombi nabízí komplexní sadu inovativních asistenčních a bezpečnostních systémů, na které se můžete plně spolehnout při ochraně toho nejcennějšího nákladu: osob, které milujete. Autonomní nouzové brzdění (FCA), Systém varování před čelním nárazem (FCW), Inteligentní adaptivní tempomat (SCC), Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích/silnici (LKA-L/R), Systém sledování mrtvého úhlu (BCW). Systém upozornění na provoz za vozidlem (RCCW), všechny tyto asystenční systémy Vám zajistí bezpečnou jízdu.

-

Jezděte bez obav

Inovativní systémy

Přední radar a kamerové systémy skenují a detekují přítomnost vozidel nebo chodců v prostoru před vozem. Systém FCA automaticky spouští nouzové brzdění pro minimalizaci možnosti vzniku vážné nehody nebo omezení jejích následků. Standardní systém FCA reaguje na přítomnost vpředu jedoucího vozidla prostřednictvím přední kamery, volitelně je k dispozici radar, který přidává možnost detekce přítomnosti chodců.

-

Jezděte bez obav

Je na něj spolehnutí

Systém FCW využívá přední kameru pro detekci překážek, do kterých by mohl vůz narazit, a řidiče před nimi varuje. Systém FCA zároveň aktivuje nouzové brzdění, které umožní kolizi zabránit či alespoň omezit její následky.

-

Přizpůsobí rychlost

Udržuje nastavenou vzdálenost

Udržuje přednastavenou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla a automaticky snižuje nebo zvyšuje rychlost v přednastaveném rozsahu. Při popojíždění v hustém provozu systém SCC udržuje přednastavenou vzdálenost včetně zastavení za vozidlem vpředu a automatického rozjezdu při detekci pohybu směrem dopředu.

Asistenční systémy

0 Kč

Hlídá směr

Stále pod dohledem

Systém se podílí na aktivní bezpečnosti zabráněním nechtěnému opuštění jízdního pruhu, které je způsobeno nepozorností řidiče. Před vyvinutím síly korigující vybočení z pruhu řidiče varuje systém LKA akustickým a vizuálním signálem.

0 Kč

Hlídá Vám záda

Detekuje vozidlo za Vámi

Senzory umístěné v zadních náraznících detekují přítomnost jakýchkoli vozidel v mrtvém úhlu a spouští varovnou světelnou signalizaci v příslušném dveřním zpětném zrcátku. V případě, kdy je při spuštění směrového ukazatele v mrtvém úhlu detekováno vozidlo, dojde k aktivaci výstražného zvukového signálu.

0 Kč

RCCW asistent

Pomocník při vycouvání

Pokud je zařazen zpětný chod, systém identifikuje vozidla blížící se ze strany za vozem a pomáha řidiči upozorněním na ně.

0 Kč

Únava Vás nepřekvapí

Pomocník při vycouvání

Monitorováním a analýzou změn úhlu zatáčení, momentu vyvíjeného na sloupek řízení, poloze vozu v jízdním pruhu a době řízení systém DAW průběžně detekuje řidičovu únavu a signalizuje ji akustickým a vizuálním varováním. Citlivost systému je nastavitelná.

Motory

-

Dostupné motory

1,4i 73 kW

 • 6,2 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 183 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 12,9 s na 100km/h
 • emise CO2 143 g/km

1,0 T-GDI 88 kW

 • 5,5 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 190 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 11,3 s na 100km/h
 • emise CO2 126 g/km

1,4 T-GDI 103 kW

 • 5,9 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 210 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 9,1 s na 100km/h
 • emise CO2 134 g/km
 • motor lze kombinovat i se 7° automatickou převodovkou DCT
-

Dostupné motory

1,6 CRDi 85 kW

 • 4,3 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 192 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 11,1 s na 100km/h
 • emise CO2 112 g/km
 • motor lze kombinovat i se 7° automatickou převodovkou DCT

1,6 CRDi 100 kW

 • 4,4 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 200 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 10,4 s na 100km/h
 • emise CO2 116 g/km
 • motor lze kombinovat i se 7° automatickou převodovkou DCT

Objednejte si testovací jízdu modelu Hyundai i30 Kombi

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka