279 990 Kč

Základní charakteristika modelu

Nový Hyundai i20 N Line- i20 ve své nejdynamičtější formě

Za novou i20 N Line se určitě ohlédnete – interiér inspirovaný výkonem a výrazný exteriér s mnoha designovými vylepšeními - to je výraz dynamické sportovnosti, bez kompromisů v oblasti bezpečnosti či efektivity.

Design karosérie

-

Dynamická a osobitá

Design se zaměřením na výkon a sportovní estetiku

Nová i20 N Line byla navržena tak, aby vypadala silně a energicky. Má dominantní přední nárazník, kaskádovitou mřížku chladiče a elegantní zadní nárazník přispívající nejen k atraktivnějšímu vzhledu, ale i k lepší aerodynamice. Svůj vůz si můžete dále přizpůsobit podle sebe – vybírejte z devíti různých barev laku a volitelné barevné střechy.

Energický design zadní části

Design nové i20 N Line, inspirovaný výkonem, je zjevný i v zadní části vozu, kde jsou sestupné linie karosérie doplněny dvojitou chromovanou koncovkou výfuku.

-

Přední maska a ikonické logo

Inspirovaná závodním okruhem

Přední maska nové i20 N Line je ve spodní části lemována exkluzivní šedou lištou, mřížka chladiče je výrazně texturovaná a kaskádovitá.

Pro umocnění vzhledu modelu i20 N Line

Ikonické logo N Line je umístěné na pravé straně mřížky chladiče a umocňuje výrazný vzhled tohoto modelu

-

Světla

Nezaměnitelný design světel

Od výrazných předních světel až po zadní trojúhelníkovou mlhovku - osvětlení nové i20 N Line je inovativní a nezaměnitelné.

-

Kola

Stylová lakovaná kola

17" kola z lehké slitiny mají dvoubarevný povrch, evokující pocit hloubky a pohybu.

Design interiéru

-

Interiér

Výrazný a vzrušující

Zážitek s duchem motorsportu: Interiéru nové i20 N Line dominují čisté linie, kovové prvky a exkluzivní červené detaily.

Kovové pedály

Kovové pedály mají nejenom dynamický vzhled, ale také se snadno a bezpečně ovládají díky gumovým protiskluzovým nášlapům.

Atraktivní rudé prošívání

Ikonické rudé prošívání zdobí sedadla, řadící páku i ruční brzdu a je důkazem sportovního designu řady N Line.

-

Styl N Line

Kožený volant ve stylu N Line

Díky koženému perforovanému volantu s pohodlným úchopem, speciálně navrženým pro řadu N Line, budete mít jízdu vždy pod kontrolou.

Logo N Line na hlavici řadicí páky

Speciálně navrženou hlavici řadicí páky zdobí logo N Line, rudé prošívání a ozdobné prvky.

Sportovní sedadla N Line

Sportovní sedadla s logem N, většími hlavovými opěrkami a výraznějším bočním vedením jsou pohodlné a poskytují vítanou oporu při řízení.

Technologie

-

Výkon i20 N Line

Lepší odezva i účinnost

Kdo říká, že nemůžete mít všechno? Dostupné motorizace nové i20 N Line poskytují dostatek výkonu bez kompromisů v oblasti účinnosti. Užijte si maximální zážitek z řady N Line s výkonným motorem. Má lepší odpružení i odezvu a přináší jak vzrušující výkon, tak významnou úsporu paliva – to díky inovativní inteligentní manuální převodovce (iMT).

Motor 1,2i s 84 koňmi

Se zdvihovým objemem 1197 cm3 a čtyřmi válci představuje náš základní motor s výkonem 84 koní klidnou sílu, se kterou je třeba počítat. Ve spojení s pětistupňovou manuální převodovkou nabízí tato motorizace jak dobré ovládání, tak dostatečný točivý moment.

Motor se 100 nebo 120 koňmi

Náš tříválcový motor Turbo GDI o objemu 998 cm3 je navržen pro ten nejlepší zážitek z jízdy, speciálně pro řadu N Line. S výkonem až 120 k a naší novou 48V mild hybridní technologií má tato motorizace ještě lepší odezvu a výraznější zvuk výfuku.

Objednejte si testovací jízdu modelu nový Hyundai i20

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

Někteří nesprávně říkají: huyndai, hjundai, hjundaj