Značka: Hyundai
Model: i20
309 990 Kč
 • Cena vozu od:309 990 Kč
 • Výkon:62 - 88 kW
 • Výkon:84 - 120 k
 • Palivo:Benzín/Elektro
 • Spotřeba paliva:3,7 - 7,3 l/100km
 • Emise:85 - 160 g/km

Hyundai i20

Nová definace sportovního charakteru

Revoluční design modelu Hyundai i20 stanovuje nové standardy segmentu. Svém energickým vzhledem a množstvím nových interiérových doplňků dokonale zdůrazní Vaši jedinečnost.

Design exteriéru

 
 
 

Hyundai i20 - exteriér

Styl, který poutá pozornost

Vkusný, nepřehlédnutelný a nezaměnitelně sportovní design nového modelu i20 mění zvyklosti v celém segmentu. U tohoto vozu, který je širší, delší a nižší než jeho předchůdce, se designéři vůbec poprvé v Evropě inspirovali novou filosofií Sensuous Sportiness, která představuje harmonickou kombinaci energických proporcí, stylu a technologie.

Hyundai i20 světlomety

Světlomety

Nezaměnitelný dynamický tvar světel.
Full LED světlomety jsou dynamicky zvýrazněny ostře tvarovanými denními světly. Vizuální propojení se zádí dotváří jedinečný vzhled.

Zadní kombinované svítilny ve tvaru Z se vizuálně rozprostírají přes víko zavazadlového prostoru a na zádi vozu vytvářejí opravdu jedinečný vzhled.

Hyundai i20 - bok

Příď a boky - sportovní styl

Osobitý tvar předního nárazníku je určen nápadnými vstupy vzduchu a mohutnou novou mřížkou chladiče tvořenou kosočtverci pro výrazný první dojem.

Hyundai i20 střecha

Střecha ve dvou odstínech

Přizpůsobte vzhled svého vozu individuálně zvolenou kombinací odstínu karoserie se střechou v odstínu Phantom Black. Přesně podle svého osobního vkusu.

Hyundai i20 - zadní nárazník

Přepracovaný zadní nárazník

Nově navržený zadní nárazník zvýrazňuje dynamický vzhled nové i20, jejíž sportovní charakter je tak patrný z každého úhlu pohledu.

Hyunadai i20 - C loupek

Jedinečný design C sloupku

Nezaměnitelného dynamického vzhledu nové i20 je dosaženo použitím odvážných designových prvků – to je nejvíce patrné při pohledu designové provedení sloupku C.

Hyundai i20 - kola

17" kola z lehké slitiny

Stylová, nově tvarovaná 17'' kola z lehké slitiny ještě více zvýrazňují dominantní pozici vozu na silnici.

Hyundai i20 barvy karoserie

Barvy karoserie

Přizpůsobte si novou i20 tak, aby vyjadřovala Váš vlastní styl: Vůz je nabízen s možností výběru z 10 barev karoserie, z nichž každá uchvacujícím způsobem doplňuje jeho výrazné tvary. Navíc se můžete rozhodnout pro individuální kombinaci různých barev karoserie se střechou v odstínu Phantom Black, a dodat tak svému vozu nezaměnitelný a stylový vzhled.

Design interiéru

 
 
 

Hyundai i20 - interiér

Vysoce kvalitní, technicky vyspělý interiér

Designéři značky Hyundai vytvořili svěží nový vzhled uplatněním řady estetických i technických řešení vytvářejících vzdušný, moderní vnitřní prostor. Na přístrojovou desku navazují dveře elegantním, smyslným způsobem inspirovaným tvary, které nacházíme v přírodě. Tvar dveří je dokonale sladěn s přístrojovým panelem a náladotvorné LED osvětlení spoluutváří decentní, avšak působivé vnitřní prostředí.

Hyunda i20 - digitalní panel

Digitální přístrojový panel

Nový 10,25'' digitální přístrojový panel, který je součástí technicky vyspělé palubní desky, zobrazuje důležité informace tam, kde jsou nejlépe viditelné: vpředu a uprostřed. Zobrazovaný obsah je individuálně volitelný: může zahrnovat digitální údaj o rychlosti jízdy, tok energie (pouze pro mild-hybridní varianty) nebo funkce systému SmartSense.

Hyundai i20 - volba jízdních režimů

Jízdní režim

Režim můžete měnit podle své nálady. V závislosti na zvoleném jízdním režimu se pak mění barva digitálního přístrojového panelu a souvisejících grafických prvků. Modrá barva, která je zde znázorněna, představuje normální režim, zelená odpovídá hospodárnému režimu a červená je určena po sportovní režim.

Hyundai i20 - palubní deska

Elegantní palubní deska

Pás horizontálních hran dodává nápadné přístrojové desce netradičně stylový vzhled, který umocňuje dojem elegance a šířky přístrojového štítu.

Hyundai i20 čtyřramenný volant

Sportovní čtyřramenný volant

Díky ovládacím tlačítkům na volantu máte pod kontrolou všechny důležité funkce.

Hyundai i20 displej s navigací

10,25" displej s navigací

Dotyková obrazovka o velikosti 10,25" poskytuje snadný přístup k funkcím vozu, informacím, zábavě, navigačnímu systému a aplikacím pro zrcadlení mobilního telefonu.

Hyundai i20 - výbavy

Výbava interiéru

Black Mono
Nadčasová klasika: minimalistická, přesto však vkusná a stylová – jednoznačná volba pro ty, kdo dávají přednost zdrženlivému pojetí interiéru.

Black & Grey
Barevné schéma Black & Grey navíc zahrnuje zvýrazněné prošívání, díky kterému jsou sportovní rysy modelu i20 zřetelně viditelné i uvnitř.

Lime Green
Prošívání volitelné varianty Lime Green, které je právě tak živé jako decentní, staví do popředí dynamický charakter modelu i20.

Hyundai i20 sedadla

Sedadla

Sportovní ráz a komfort jdou u modelu i20 ruku v ruce: Vysoce kvalitní čalounění sedadel poskytuje maximální pohodlí při každé cestě.

Hyundai i20 - ambientní osvětlení

LED ambientní osvětlení

Jízda v noci vždy představuje poněkud odlišný zážitek. Decentní, jemně odladěné LED ambientní osvětlení spoluutváří příjemnou atmosféru při cestování.

Pohodlí

 
 
 

Hyundai i20 - zavazadlový prostor

Větší zavazadlový prostor

Díky objemu 351 litrů, tedy o 25 litrů více než u předchozího modelu, Vám i20 poskytne více prostoru pro přepravu zavazadel celé rodiny.

Hyundai i20 - uložný prostor pro kryt

Úložný prostor pro kryt

Potřebujete prostor pro velký náklad? Pohodlně složte kryt zavazadelníku za zadní sedadla a optimálně využijte objem, který Vám Vaše i20 poskytuje.

Hyundai i20 - prémiový zvuk Bose

Prémiový zvukový systém Bose®

Dopřejte si úžasný poslechový zážitek díky špičkovému zvukovému systému Bose®, kterým je model i20 vybaven. Osm reproduktorů se subwooferem dotváří sportovní styl vozu a poskytuje zvuk, který je v každém ohledu stejně dynamický jako samotná jízda.

Hyundai i20 - bezdrátové nabíjení

Bezdrátové nabíjení

Svůj mobilní telefon můžete bezdrátově nabíjet a dotyková obrazovka o velikosti 8" umožňuje také jeho bezdrátové zrcadlení.

Hyundai i20 - USB porty

Porty USB

Připojování a nabíjení přenosných zařízení USB nebylo ještě nikdy snadnější, jelikož je i20 vybavena dostatkem portů v přední i zadní části.

Konektivita

 
 
 

Hyundai i20 - dotyková obrazovka

Středová dotyková 10,25" obrazovka

Model i20 Vám poskytne pokrokové technologie usnadňující život. Jeho volitelná 10,25” dotyková obrazovka kombinuje 3D navigaci, multimédia a konektivitu.

Hyundai i20 špičková dotyková obrazovka

Špičková 8″ dotyková obrazovka

Dotyková obrazovka o velikosti 8" také umožňuje bezdrátové zrcadlení chytrého telefonu prostřednictvím služby Apple CarPlay nebo Android Auto.

Hyundai i20 odemykání dveří

Dálkové zamykání a odemykání dveří

Zapomněli jste vůz zamknout? Buďte bez starostí, Vaše i20 Vám dá vědět zasláním push notifikace do Vašeho telefonu. Poté zadáte kód PIN a vůz můžete zamknout nebo odemknout stisknutím tlačítka.

Hyundai i20 odeslání cíle

Odeslání cíle do vozu

Je-li Vaše i20 vybavena navigací, můžete využít aplikaci Bluelink k vyhledání cíle cesty ještě před nastoupením do vozu. Aplikace Bluelink pak provede synchronizaci trasy s navigačním systém. Stačí nastoupit a stisknout tlačítko.

Hyundai i20 vyhledání vozu

Vyhledání vozu

Zapomněli jste, kde jste zaparkovali? Stačí, jestliže spustíte aplikaci Bluelink, a hned vidíte, kde se Váš vůz nachází – v kterékoli části světa.

Hyundai i20 upozornění

Upozornění

Upozorňování na aktivovaný alarm.
Aplikace Bluelink bude Váš vůz trvale hlídat. Pokud se někdo pokusí do Vašeho vniknout - tedy překoná zámek a otevře dveře - dozvíte se o tom prostřednictvím upozornění odeslaného do vašeho telefonu.

Hyundai i20 informace o technickém stavu

Informace o stavu vozidla

Z aplikace Bluelink můžete také spouštět dálkovou diagnostickou kontrolu svého vozu. Zpráva o stavu vozu může obsahovat informace o tlaku v pneumatikách, kontrolkách poruchových stavů, o stavu airbagů, brzdách atd.

Hyundai i20 stav vozidla

Stav vozidla

Potřebujete benzín? Stačí použít aplikaci. Využívejte vzdálený přístup k zjišťování aktuálního stavu svého vozu, včetně zbývajícího množství paliva a otevřených / odemknutých dveřích nebo oknech.

Hyundai i20 navádění

Navádění v posledním úseku cesty

Před dosažením svého skutečného cíle můžete svůj vůz v kterékoli části cesty zaparkovat. Nacházíte-li se v rozsahu 200 m - 2 km od vozu, stačí přenést funkce navigace do aplikace Bluelink. Pomocí rozšířené reality Vás pak telefon přesně navede do požadovaného místa.

Hyundai i20 ceny paliva

Aktuální informace o cenách paliva

Vyhledejte možnost rychlého tankování s příznivou cenou. Informace o čerpacích stanicích a cenách paliva jsou průběžně aktualizované. Stačí pouze klepnout na obrazovku a nastavit svoji volbu jako cíl.

Hyundai i20 parkování na ulici

Parkování na ulicích i mimo ně

Najděte své parkovací místo – rychleji, pohodlněji a bez stresu. Tato funkce Vám usnadní hledání a porovnávání možností parkování v garážích, na parkovištích i na ulicích.

Hyundai i20 předpověď počasí

Předpověď počasí

Chcete vědět, jaké počasí Vás na cestě čeká? Pomocí služby předpovědi počasí v reálném čase budete mít trvalý přehled o počasí v místě, kde se právě nacházíte, v cíli své cesty nebo v oblíbených městech.

Hyundai i20 upoozornění na radary

Upozornění na radary

Komplexní služba, která Vás upozorňuje na pevné i mobilní radary.* Umožní Vám soustředit se na bezpečnou a odpočinkovou jízdu.

Hyundai i20 dopravní situace

Dopravní informace

Dojeďte do cíle rychleji. Díky dopravním informacím, které společnost Hyundai poskytuje v reálném čase, získáte nejlepší trasy podle aktuálních podmínek, včetně nejpřesnějších odhadů času příjezdu.

Hyundai i20 aktuální body zájmu

Aktuální body zájmu

Vyhledávání podle adresy, POI (bodu zájmu) nebo kombinace obou údajů nebylo nikdy snadnější. Díky vyhledávání pomocí volného textu najdete vždy přesně to místo, které hledáte.

Hyundai i20 navigace

Navigace s konektivitou

Navigace s konektivitou znamená, že trasa již není vypočítávána vlastním procesorem navigačního systému, nýbrž výkonným serverem v cloudovém prostředí společnosti Hyundai. Proč je tento způsob lepší? Protože umožňuje přesnější předpovídání dopravních situací i časů příjezdu a spolehlivější přepočítávání trasy.

Asistenční systémy

 
 
 

Hyundai i20 parkovací asistent

Parkovací asistent

Díky parkovacímu asistentu (PA) nebude parkování obtížné ani na přeplněných parkovištích: Funkce částečně autonomního parkování je podporována řadou snímačů a softwarem.

Pro lepší náladu
Pomocí těchto režimů můžete vytvářet příjemné akustické prostředí při delších jízdách nebo v dopravní špičce. K dispozici máte 6 různých offline zvukových schémat.

Integrace služby LA LISTE

Hledáte příjemnou restauraci po dlouhé jízdě? Služba LA LISTE, která je nyní v modelu i20 k dispozici, vám doporučí nejlepší možnosti v aktuální oblasti.

Huyndai i20 hlasové ovládání

Hlasové ovládání

Stisknutím hovorového tlačítka můžete ve své i20 aktivovat funkci VRVC a poté svým hlasem ovládat klimatizaci nebo vyhřívání sedadel.

Hyundai i20 eCal

eCall

Vaše bezpečnostní je naší nejvyšší prioritou. Pomocí systému eCall bude i20 automaticky upozorňovat záchranou službu a poskytovat ji informace o poloze vozidla v případě vážné nehody.

Technologie

 
 
 

Hyundai i20 motor T-GDi

1,0 T-GDi

Zážehový motor T-GDI, objem 1,0 l
Náš tříválcový motor Turbo GDI se zdvihovým objemem 998 cm3 je konstruován tak, aby přenášel sportovní charakter modelu i20 i do jeho jízdních vlastností. Díky výkonu této nenápadné pohonné jednotky i její použitelnosti v kombinaci s novou 48V mild hybridní technologií jsou jízdní vlastnosti vozu stejně zábavné jako jeho

Hyundai i20 motor mpi

1,2 MPi

Zážehový motor MPI, objem 1,2 l
Tento základní motor se zdvihovým objemem 1197 cm3, 4 válci a výkonem 84 k poskytuje očekávanou klidnou sílu. Ve spojení s 5stupňovou manuální převodovkou poskytuje tato pohonná jednotka jak plnou kontrolu nad vozem, tak i příjemný průběh točivého momentu.

Hyundai i20 pohodlný rozjezd

Pohodlný rozjezd

Výhody mild hybridního systému se projevují zejména v městském provozu, kdy jednotka MHSG podporuje spalovací motor při opakovaném rozjíždění. Díky této podpoře ve formě přídavného momentu při odběru energie ze 48V akumulátoru je rozjíždění rychlejší a plynulejší. Potřebný přídavný točivý moment i výkon přitom spalovacímu motoru poskytuje jednotka MHSG.

Hyundai i20 zrychlení

Zrychlení

Při zrychlování poskytuje MHSG podporu spalovacímu motoru dodatečným výkonem 4 až 10 kW, v závislosti na stavu nabití akumulátoru a poloze akceleračního pedálu zvolené řidičem. Po dosažení požadované rychlosti přechází MHSG do neutrálního režimu, ve kterém nedodává výkon. Výsledkem je snížení emisí CO2 i spotřeby paliva až o 11 procent.* (*NEDC 2,0)

Hyundai i20 pohodlný rozjezd

Stálá rychlost

Při stálé rychlosti je jednotka MHSG buď nečinná, nebo působí jako alternátor nabíjející 48V akumulátor, v závislosti na jeho stavu nabití.

Hyundai i20 rekuperace

Rekuperace

Při aktivním brzdění nebo jízdě na neutrál pohání klikový hřídel jednotku MHSG, působící jako alternátor s rekuperačním výkonem 10 až 12 kW. Alternátor přeměňuje kinetickou energii na elektrickou energii, která je odváděna do 48V akumulátoru. Spalovací motor zůstává zapnutý a spojka je sepnutá, pro umožnění přenosu výkonu od kol přes převodovku a motor do jednotky MHSG.

Hyundai i20 systém start-stop

Rozšířený systém start-stop

Při pomalém dojíždění setrvačností se funkce systému start-stop aktivuje již při rychlosti 30 km/h. Je-li při zpomalování mezi 30 a 0 km/h vysunuta spojka, spalovací motor se zcela vypíná.

Hyundai i20 manuální převodovka iMT

Inteligentní manuální převodovka (iMT)

Šestistupňová převodovka iMT snižuje emise i spotřebu paliva tím, že při každém uvolnění akceleračního pedálu přechází do režimu jízdy setrvačností.

Hyundai i20 manuální převodovka

Šestistupňová manuální převodovka

Ovládáte raději sami spojku a řadicí páku? Zvolte tedy kombinaci motoru a manuální převodovky, která Vám umožní jízdu s přesným, plynulým řazením.

Hyundai i20 sedmistupňová převodovka

Sedmistupňová dvojspojková převodovka

Maximální využití výkonu i jízdních vlastností modelu i20 Vám umožní převodovka 7DCT, která se na přání dodává v kombinaci s přeplňovaným motorem o objemu 1,0 litru zvyšující jízdní dynamiku při mimořádně nízké spotřebě paliva. Dvojspojkový systém umožňuje bleskurychlé řazení bez ohledu na to, zda používáte pohodlný automatický režim nebo zda se rozhodnete volit rychlostní stupně ručně.

Hyundai i20 plachtění

Plachtění

Je-li i20 vybavena jednotkami iMT a MHSG, automaticky při uvolnění akceleračního pedálu přechází do úsporného režimu s plachtěním.

Hyundai i20 systém rekuperace

Systém rekuperace energie (ERS)

Systém ISG, systém řízení alternátoru (AMS) a pneumatiky s nízkým valivým odporem jsou doplněny systémem rekuperace energie (ERS): jestliže se vůz pohybuje se zařazeným rychlostním stupněm, avšak bez sešlápnutého akceleračního pedálu, brzdný účinek motoru vytváří kinetickou energii, která je přeměňována na elektrickou energii ukládanou v akumulátoru. Tím se snižují jak spotřeba paliva, tak i emise.

Hyundai i20 technologir CVVD

Větší výkon. Méně emisí. Díky technologii CVVD

Hyundai vyvinul jako první na světě technologii trvale proměnné doby časování ventilů (CVVD), která optimalizuje výkon motoru a účinnost paliva. Technologie ovládání ventilu reguluje dobu otevírání a zavírání ventilu podle jízdních podmínek.

Bezpečnost

 
 
 

Hyundai i20 asistent LFA

Asistent pro vedení vozu jízdu v pruzích (LFA)

Vůbec poprvé je model i20 vybaven funkcí asistenta pro jízdu v pruzích (LFA). Aktivovaný systém udržuje vůz v jeho pruhu při rychlosti od 0 do 180 km/h, a to na dálnici i v městských ulicích.

Hyundai i20 asistent mrtvého úhlu

Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA)

Systém Vás pomocí radarových senzorů ve spodní části zadního nárazníku a přední kamery varuje před vozidly v oblastech mrtvého úhlu. Pokud v takové situaci použijete ukazatel směru, ozve se výstražný signál a selektivní brzdnou silou se zabrání kolizi.

Hyundai i20 upozornění provozu za vozidlem

Aktivní upozornění na provoz za vozidlem (RCCA)

Při couvání z míst s omezeným výhledem systém nejen varuje řidiče před přijíždějícími vozidly z boku – dokáže také sám automaticky zabrzdit.

Hyundai i20 tempomat

Chytrý tempomat (NSCC)

Využívá nejmodernější navigační systém k předvídání blížících se zatáček nebo přímých úseků na dálnicích a přizpůsobuje bezpečnou rychlost jízdy.

Hyundai i20 parkovací asistent

Parkovací asistent s nouzovým brzděním při couvání (PCA-R)

Systém PCA-R, jímž je i20 vybavena, Vám poskytuje zvýšenou jistotu při couvání do úzkých parkovacích míst. Kdykoli systém PCA-R zjistí nebezpečí kolize, automaticky aktivuje brzdy.

Hyundai i20 upozornění na rozjezd vozidla

Upozornění na rozjezd vozidla vpředu (LVDA)

Tato chytrá funkce pro jízdu ve městě upozorní řidiče na rozjezd vozidla před ním, například na semaforu nebo v dopravní zácpě.

Hyundai i20 autonomní brzdění

Autonomní nouzové brzdění (FCA)

Systém FCA snímá pomocí radaru a kamery silnici před vozidlem a automaticky brzdí, zjistí-li náhlé brzdění vpředu jedoucího vozidla nebo přítomnost chodců a cyklistů.

Objednejte si testovací jízdu modelu Hyundai i20

Povinná položka

 

Vozy skladem

Hyundai i20 1,0 T-GDI 73 kW 73kW SMART CLIMATE
 • Cena s DPH 474 990 Kč
 • Cena bez DPH 392 554 Kč
 • 0 km
 • 73 kW / 100 k / 1,0 l
 • Manuální, 6 st.
 • Benzín
 • Dragon Red Pearl
Hyundai i20 1,2 MPI 62kW COMFORT CLUB
 • Cena s DPH 389 990 Kč
 • Cena bez DPH 322 306 Kč
 • 0 km
 • 62 kW / 85 k / 1,2 l
 • Manuální, 5 st.
 • Benzín
 • Dragon Red Pearl
Hyundai i20 1,0 T-GDI 73 kW 73kW SMART CLIMATE
 • Cena s DPH 474 990 Kč
 • Cena bez DPH 392 554 Kč
 • 0 km
 • 73 kW / 100 k / 1,0 l
 • Manuální, 6 st.
 • Benzín
 • Mangrove Green Pearl

Někteří nesprávně říkají: huyndai, hjundai, hjundaj