Značka: Hyundai
Model: Bayon
389 990 Kč
 • Cena vozu od: 389 990 Kč
 • Kombinovaný výkon: 62 - 88 kW
 • Spotřeba: 5,2 - 5,7 l/100km

Základní charakteristika modelu

Připravte se na dosud nevídanou úroveň

BAYON je SUV, kompaktní zvenčí, velký uvnitř a ztvárněný tak, aby zanechával trvalý dojem. Množství inteligentních technologií poskytuje nejvyšší úroveň bezpečnosti a konektivity v této třídě. Účinné pohonné jednotky zahrnují také 48V systém mild hybrid.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte si svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

Hyundai BAYON

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

-

Vyniká nad svým okolím

Design

Díky svým ostrým liniím a nápadným proporcím bude nový BAYON skutečně vyčnívat z davu. Jeho stylový a vkusný design elegantně kombinuje odkaz oceňovaných vozů SUV značky Hyundai s vizuálně uchvacující interpretací designového jazyka Sensuous Sportiness. Dodržení zásady vidět a být viděn se projevuje i v pocitu volnosti, který získáte díky vyšší poloze za volantem a vynikajícímu výhledu do okolí.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Design exteriéru

Stylové městské SUV

Nepřehlédnutelný, elegantní vůz crossover SUV je kompaktní a snadno ovladatelný. Kromě spousty stylových prvků poskytuje nevídaný vnitřní prostor.

 • Příď: Světlomety ve tvaru šipky a široká mřížka chladiče ladí s elegantním pásem vstupů pro nasávání vzduchu a úzkými LED světly denního svícení a dohromady přední části propůjčují skutečně jedinečný vzhled.
 • Boční linie: Na boku přitahují pozornost výrazné grafické prvky i mohutný C sloupek, sportovního klínovitého profilu.
 • Záď: Zadní kombinovaná LED světla ve tvaru šipky jsou propojena linií s rudým akcentem. Umístěna daleko do stran, zvyšují vizuální dojem šířky.
Značka: Kia
Model: 2008
-

Působivý SUV design

Elegantní SUV

BAYON sdílí klíčové designové prvky rodiny SUV Hyundai. Třídílné hlavní LED světlomety se směrovými světly a světly denního svícení nahoře dotvářejí výrazný vzhled. Široká maska chladiče, s plynulými obdélníkovými designovými prvky, se ve spodní části rozšiřuje a ladí s mohutným spodním nárazníkem a nepřehlédnutelnou ochrannou deskou ve stříbrné barvě.

Výrazný ze všech úhlů pohledu – profil vozu je definován kombinací C-sloupku ve tvaru šipky a blatníky s obložením podběhů kol – to vše jedinečný vzhled modelu BAYON ještě více zdůrazňuje.

Zadní kombinovaná LED světla šípovitého tvaru jsou jedním z nevýraznějších designových prvků modelu BAYON. Naši designéři je umístili daleko do stran, aby podpořili dojem šířky. Na elegantně tvarovaných pátých dveřích s prodlouženým zadním oknem je tenká horizontální linie, spojující zadní světla - což podtrhuje skutečnost, že tento mimořádně vydařený městský vůz je jak sportovní, tak prostorný.

Design interiéru

Značka: Kia
Model: 2008
-

Interiér

Osvěžující prostornost

S cílem maximálního pohodlí cestujících a zvětšení zavazadlového prostoru designéři Hyundai v interiéru připravili jasnou, moderní atmosféru. Dveře, inspirované tvary v přírodě, elegantně obklopují palubní desku a dokonale ladí s částí přístrojové desky, zatímco ambientní LED osvětlení vytváří jemný, ale sofistikovaný dojem.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Design interiéru

Skvělý výhled a mimořádný komfort

Zamilujete si vyšší polohu sezení, kde jde pohodlí ruku v ruce se stylem - nastupování a vystupování z vysoce kvalitních látkových sedadel je příjemné a snadné.

Elegantní horizontální lamely dodávají výrazné palubní desce netradiční stylový vzhled, zvýrazňující hladký a čiroce působící design předního obložení. 10,25″ digitální přístrojový panel a středová dotyková obrazovka byly vizuálně zkombinovány pro elegantní, moderní vzhled a maximální použitelnost s funkcí rozdělené obrazovky.

Mějte vše pod kontrolou azůstaňte ve spojení, díky ovládacím prvkům sportovního volantu.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Prostorný a komfortní

Mimořádný zavazadlový prostor

Zcela nový BAYON je přes svou kompaktní velikost pohodlný a se spoustou úložného prostoru. Znamená to, že si můžete užít to nejlepší z obou světů. I přes kompaktní rozměry máte vynikající výhled, snadný nástup i výstup a snadnou manipulaci s nákladem. A díky vyšší poloze sezení mají zákazníci pocit robustnosti a bezpečí, jako ve všech ostatních SUV značky Hyundai.

 • Vynikající prostor pro nohy: Užijte si pohodlnou jízdu s bohatým prostorem pro nohy. Cestující vpředu si mohou užít 1072 mm, zatímco cestující vzadu mají k dispozici 882 mm.
 • Velkorysý prostor nad hlavou: K celkovému pocitu prostornosti přispívá i světlá výška 993 mm pro řidiče a spolujezdce na předním sedadle a 977 mm pro cestující vzadu.
 • zavazadlový prostor: Se 411 litry zavazadlového prostoru a inteligentním krytem kufru zcela nový BAYON v rámci segmentu vyniká svou velkorysou přepravní kapacitou.
Značka: Kia
Model: 2008
-

Koncepce barev

Jemné interiérové akcenty pro uvolňující atmosféru

Ve zcela novém modelu BAYON vytváří klidná koncepce barev a ozdob s jemnými akcenty klidnou atmosféru, která vám pomůže uvolnit se a soustředit se na vaši jízdu. Pečlivě vybraná neutrální škála barev a materiálů interiéru poskytuje maximální kompatibilitu s barevnou škálou exteriéru. Plně černý látkový interiér je standardně dodáván se dvěma dalšími volitelnými barevnými kombinacemi.

 • Full Black (černá): zjednodušující, přesto elegantní a stylová - definitivní volba pro ty, kteří upřednostňují nenápadný interiér.
 • Dark Gray / Light Gray (tmavá a světle šedá): Tmavě šedé vnitřní obložení má světle šedé látkové akcenty a vzor na sedadlech, s bílým kontrastním prošíváním.
 • Dark Gray / Mangrove Green (tmavá šedá a zelená): Interiér v kombinaci tmavě šedé a zelené má světle šedé látkové akcenty a exkluzivní vzor na sedadlech s kontrastním prošíváním v barvě Safari Green.

Konektivita

Značka: Kia
Model: 2008
-

Konektivita

Nejvyspělejší funkce připojeného vozidla v této třídě

Užijte si nejmodernější inteligentní technologie se dvěma 10,25″, vizuálně kombinovanými velkými obrazovkami. S telematickými službami Bluelink od společnosti Hyundai navíc můžete své auto ovládat pomocí smartphonu nebo hlasem. Skvělá konektivita modelu BAYON, s online rozpoznáváním hlasu a funkcemi, díky nimž bude Vaše jízda pohodlnější a příjemnější. Středová dotyková obrazovka podporuje Apple CarPlay ™ a Android Auto ™, takže můžete připojit svůj telefon a mít jeho funkce přímo na velké obrazovce. 8″dotyková obrazovka s funkcí display audio umožňuje také bezdrátové zrcadlení smartphonu, což Vám umožní snadné připojení Vašeho smartphonu prostřednictvím Apple CarPlay ™ a Android Auto ™, bez použití kabelů.

10,25″digitální přístrojový panel přispívá k modernímu vzhledu místa řidiče a poskytuje jasný a přehledný pohled na všechny důležité informace o vozidle.

Značka: Kia
Model: 2008
-

Bluelink

Neomezená konektivita

Ovládejte své auto ze smartphonu nebo pomocí hlasu. Nejnovější verze aplikace Bluelink Vám umožní plně využít našich nejmodernějších služeb. Kromě mnoha chytrých funkcí, které můžete ovládat pomocí aplikace Bluelink, je v navigačním systému s informacemi o dopravě, parkování nebo cenách benzínu v reálném čase zahrnuto také bezplatné pětileté předplatné telematických služeb LIVE od společnosti Hyundai.

Dálkové zamykání a odemykání dveří

Zapomněli jste zamknout auto? Nebojte se, zcela nový BAYON Vám dá vědět zasláním notifikace na váš telefon. Poté pomocí kódu PIN můžete vozidlo zamknout nebo odemknout pouhým stisknutím tlačítka..

Značka: Kia
Model: 2008
-

Bluelink

 • Upozornění na alarm: Bluelink neustále sleduje Vaše auto. Pokud se někdo pokusí vloupat do Vašeho vozu Hyundai, zámek dveří je narušen a dveře jsou otevřeny - aplikace Bluelink pošle alarm na Váš smartphone.
 • Vzdálená diagnostika: Pro maximální klid můžete z aplikace Bluelink spustit vzdálenou diagnostiku. Zobrazí se Vám zpráva o stavu vozidla s informacemi jako je tlak v pneumatikách, indikace poruchy, stav airbagů, brzdového systému, apod.
 • Stav vozu: Potřebujete zjistit, zda Vám stačí palivo? Stačí otevřít aplikaci. Využijte vzdálený přístup k informacím o stavu svého vozu odkudkoli a kdykoliv –uvidíte aktuální informace o dojezdu, stavu otevření/zavření či zamčení/odemčení dveří, oken a kufru.
 • Najdi mé auto.: Zapomněli jste, kde jste zaparkovali? Stačí otevřít aplikaci Bluelink a zobrazit si aktuální polohu Vašeho vozu - kdekoli na světě.
-

Mapy a polohové funkce

Používání a ovládání navigačního systému ve vozidle je snadné, aplikace Bluelink Vám navíc umožní naplánovat si trasu odkudkoli. Také umožňuje dokončit navigaci po zaparkování na poslední míli, či najít auto tam, kde jste ho předtím zaparkovali.

 • Cíl cesty odeslaný do vozu: Pokud je Váš Hyundai vybaven navigací, můžete pomocí aplikace Bluelink vyhledávat cíle a plánovat cestu i mimo vůz. Bluelink poté synchronizuje trasu s vaším navigačním systémem. A stačí jen nastoupit a stisknout tlačítko Jet.
 • Navigace na poslední míli: Pokud jste ve vzdálenosti 200 m - 2 km od cíle, můžete přeposlat navigační pokyny z auta do aplikace Bluelink. S využitím rozšířené reality Vás telefon poté navede přesně tam, kam se potřebujete dostat.
 • Funkce Najdi mé auto: Zapomněli jste, kde jste zaparkovali? Stačí otevřít aplikaci Bluelink a zobrazit si aktuální polohu Vašeho vozu - kdekoli na světě.

Výbavové stupně

Značka: Kia
Model: 2008
-
Hyundai BAYON COMFORT

Hyundai BAYON

 • Cena od: 379 990 Kč
 • Automatické světlomety (světelný senzor).
 • Manuální klimatizace.
 • Přístrojový panel "Supervision" s 3,5'' TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů.
 • Tempomat.
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW vč. upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA.
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním a alarm, 2 sklopné klíče.

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC + multikolizní brzda MCB
 • Přední kotoučové brzdy
 • Zadní kotoučové brzy
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW vč. upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů
 • Dětská pojistka v zadních dveřích (manuální)
 • Hlavice automatické řadicí páky
 • ISG - stop & go systém
 • Pevně usazený volant s pevným středem
 • Posilovač řízení
 • Výškově a podélně nastavitelný volant

INTERIÉR

 • Elektricky ovládaná přední okna, zadní manuálně
 • Černé kliky dveří
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • 4ramenný PUR volant
 • Gumové pedály
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Látkové čalounění stropu
 • PVC hlavice řadicí páky
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru
 • Sluneční clony pro přední sedadla

SEDADLA

 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla v poměru 60:40
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Anatomicky tvarovaná přední sportovní sedadla
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkových čalouněním

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Manuální klimatizace
 • Manuální klimatizace
 • Manuální omezovač rychlosti
 • Manuální zatmavení zpětného zrcátka
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Přístrojový panel "Supervision" s 3,5" TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Tempomat
 • Tempomat s inteligentním omezovačem rychlosti ISLA
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • Příprava na rádio
 • Záslepky zadních reproduktorů
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním a alarm
 • Imobilizér
 • Ovládání centrálního zamykání dveří ve středové konzole
 • 12V zásuvka vpředu
 • Otevírání zadních 5. dveří pomocí plynových vzpěr
 • Přední držák nápojů
 • USB konektor pro dobíjení vpředu

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Čirá zadní skla + čiré zadní vyhřívané okno
 • Čiré čelní okno + čirá přední skla
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Boční blikače integrované v předních blatnících
 • Brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED denní světla
 • Poziční LED světla
 • Projektorové přední světlomety
 • Zadní kombinované svítilny
 • Zadní mlhovky
 • Zadní mlhové světlomety
 • Elektricky ovládané vnější zpětná zrcátka
 • Manuálně sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Černá vnější zpětná zrcátka
 • Kliky v barvě vozu
 • Nárazníky v barvě karoserie
 • Střešní ližiny
 • Stříbrně lakovaný přední spoiler a chromovaný zadní spoiler
 • Černá lišta kolem bočních oken
 • Černá maska chladiče
 • Černé boční lišty dveří
 • Černé boční prahy
 • 15" ocelová kola s celoplošnými kryty
 • Sada na opravu pneumatik
Značka: Kia
Model: 2008
-
Hyundai BAYON COMFORT

Hyundai BAYON

 • Cena od: 409 990 Kč
 • LED denní světla.
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna.
 • Kůží potažený volant.
 • Kůží potažená hlavice řadicí páky.
 • Manuální klimatizace.
 • Integrované rádio s RDS + DAB.
 • Ovládání autorádia na volantu.
 • Bluetooth handsfree.

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC + multikolizní brzda MCB
 • Přední kotoučové brzdy
 • Zadní kotoučové brzy
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW vč. upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů
 • Dětská pojistka v zadních dveřích (manuální)
 • Hlavice automatické řadicí páky
 • ISG - stop & go systém
 • Posilovač řízení
 • Výškově a podélně nastavitelný volant

INTERIÉR

 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna
 • Černé kliky dveří
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • PVC loketní opěrka
 • Středová posuvná opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Gumové pedály
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Kůží potažená hlavice řadicí páky
 • Kůží potažený volant
 • Látkové čalounění stropu
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru
 • Sluneční clony pro přední sedadla

SEDADLA

 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla v poměru 60:40
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Anatomicky tvarovaná přední sportovní sedadla
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkových čalouněním

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Manuální klimatizace
 • Manuální omezovač rychlosti
 • Manuální zatmavení zpětného zrcátka
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Přístrojový panel "Supervision" s 3,5" TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Tempomat
 • Tempomat s inteligentním omezovačem rychlosti ISLA
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • 2 přední reproduktory
 • 2 výškové reproduktory
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • Bluetooth handsfree
 • Integrované rádio s RDS + DAB
 • Ovládání autorádia na volantu
 • USB konektor pro dobíjení vzadu
 • Záslepky zadních reproduktorů
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním a alarm
 • Imobilizér
 • Ovládání centrálního zamykání dveří ve středové konzole
 • 12V zásuvka vpředu
 • Otevírání zadních 5. dveří pomocí plynových vzpěr
 • Přední držák nápojů
 • PUSB konektor pro dobíjení vpředu

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Tónovaná zadní skla + tónované zadní vyhřívané okno
 • Tónované čelní okno + tónované přední skla
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED denní světla
 • Poziční LED světla
 • Projektorové přední světlomety
 • Zadní kombinované svítilny
 • Zadní mlhovky
 • Zadní mlhové světlomety
 • Manuálně sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Kliky v barvě vozu
 • Nárazníky v barvě karoserie
 • Střešní ližiny
 • Stříbrně lakovaný přední spoiler a chromovaný zadní spoiler
 • Černá lišta kolem bočních oken
 • Černá maska chladiče
 • Černé boční lišty dveří
 • Černé boční prahy
 • 15" ocelová kola s celoplošnými kryty
 • Dojezdová rezerva, zvedák, klíč na kola, sada nářadí
Značka: Kia
Model: 2008
-
Hyundai BAYON PLAY

Hyundai BAYON

 • Cena od: 429 990 Kč
 • LED denní světla.
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna.
 • Kůží potažený volant.
 • Kůží potažená hlavice řadicí páky.
 • Manuální klimatizace.
 • Integrované rádio s RDS + DAB.
 • Ovládání autorádia na volantu.
 • Bluetooth handsfree.

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC + multikolizní brzda MCB
 • ISG - stop & go systém
 • Výškově a podélně nastavitelný volant
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW vč. upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů

INTERIÉR

 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna (jednodotykové ovládání u řidiče)
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Středová posuvná opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • Kůží potažený volant
 • Kůží potažená hlavice řadicí páky
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetická zrcátka s osvětlením
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru

SEDADLA

 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla v poměru 60:40
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkových čalouněním
 • Anatomicky tvarovaná přední sportovní sedadla

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Manuální klimatizace
 • Zadní výdechy ventilace pod předními sedadly
 • Přístrojový panel "Supervision" s 10,25'' TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Tempomat s inteligentním omezovačem rychlosti ISLA
 • Manuální omezovač rychlosti
 • Zadní parkovací senzory
 • Zadní parkovací kamera
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • 12V zásuvka vpředu
 • USB konektor pro dobíjení vpředu
 • Integrovaný audio systém s 8" dotykovým displejem DAB + USB, AUX s funkcí Android Auto* a Apple CarPlay*
 • 2 přední reproduktory
 • 2 zadní reproduktory
 • 2 výškové reproduktory
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • USB konektor pro dobíjení vzadu
 • Ovládání autorádia na volantu
 • Bluetooth handsfree
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním a alarm, 2 sklopné klíče
 • Imobilizér
 • Centrální zamykání
 • Tempomat
 • Volič jízdních režimů Drive Mode

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Tónované čelní okno + tónované přední skla
 • Projektorové halogenové přední světlomety
 • Automatické světlomety (světelný senzor)
 • LED denní světla
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Nárazníky v barvě karoserie
 • Střešní ližiny
 • Kliky v barvě vozu
 • 16'' kola z lehké slitiny
 • Dojezdová rezerva, zvedák, klíč na kola, sada nářadí
Značka: Kia
Model: 2008
-
Hyundai BAYON SMART

Hyundai BAYON

 • Cena od: 449 990 Kč
 • Reflektorové Bi-LED přední světlomety se statickým přisvěcováním do zatáčky.
 • LED denní světla.
 • 16'' kola z lehké slitiny.
 • Přístrojový panel "Supervision" s 10,25'' TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů.
 • Zadní parkovací senzory.
 • Integrovaný audio systém s 8" dotykovým displejem DAB + USB, AUX s funkcí Android Auto* a Apple CarPlay*.
 • Ovládání autorádia na volantu.
 • Bluetooth handsfree.
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna.

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC + multikolizní brzda MCB
 • Přední kotoučové brzdy
 • Zadní kotoučové brzy
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW vč. upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů
 • Dětská pojistka v zadních dveřích (manuální)
 • Hlavice automatické řadicí páky
 • ISG - stop & go systém
 • Posilovač řízení
 • Výškově a podélně nastavitelný volant

INTERIÉR

 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna
 • Černé kliky dveří
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Dvojitá podlaha zavazadlového prostoru
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • PVC loketní opěrka
 • Středová posuvná opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Gumové pedály
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Kůží potažená hlavice řadicí páky
 • Kůží potažený volant
 • Látkové čalounění stropu
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru
 • Sluneční clony pro přední sedadla

SEDADLA

 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla v poměru 60:40
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Anatomicky tvarovaná přední sportovní sedadla
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkových čalouněním

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Manuální klimatizace
 • Manuální omezovač rychlosti
 • Manuální zatmavení zpětného zrcátka
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Přístrojový panel "Supervision" s 10,25" TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Přístrojový panel "Supervision" s 3,5" TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Tempomat
 • Tempomat s inteligentním omezovačem rychlosti ISLA
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • Zadní parkovací kamera
 • Zadní parkovací senzory
 • 2 přední reproduktory
 • 2 výškové reproduktory
 • 2 zadní reproduktory
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • Bluetooth handsfree
 • Integrovaný audio systém s 8" dotykovým displejem DAB + USB, AUX s funkcí Android Auto* a Apple CarPlay*
 • Integrovaný audio systém s 8" dotykovým displejem DAB + USB, AUX s funkcí Android Auto* a Apple CarPlay*
 • Ovládání autorádia na volantu
 • USB konektor pro dobíjení vzadu
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním a alarm
 • Imobilizér
 • Ovládání centrálního zamykání dveří ve středové konzole
 • 12V zásuvka vpředu
 • Otevírání zadních 5. dveří pomocí plynových vzpěr
 • Přední držák nápojů
 • USB konektor pro dobíjení vpředu

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Tónovaná zadní skla + tónované zadní vyhřívané okno
 • Tónované čelní okno + tónované přední skla
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Bi-LED přední světlomety se statickým přisvěcováním do zatáčky
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED denní světla
 • Poziční LED světla
 • Zadní kombinované svítilny
 • Zadní mlhovky
 • Zadní mlhové světlomety
 • Manuálně sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Kliky v barvě vozu
 • Nárazníky v barvě karoserie
 • Střešní ližiny
 • Stříbrně lakovaný přední spoiler a chromovaný zadní spoiler
 • Černá lišta kolem bočních oken
 • Černá maska chladiče
 • Černé boční lišty dveří
 • Černé boční prahy
 • 16" kola z lehké slitiny
 • Dojezdová rezerva, zvedák, klíč na kola, sada nářadí
Značka: Kia
Model: 2008
-
Hyundai BAYON SMART

Hyundai BAYON

 • Cena od: 464 990 Kč
 • Integrovaný audio systém s 8" dotykovým displejem DAB + USB, AUX s funkcí Android Auto* a Apple CarPlay*.
 • Zadní tmavá skla + tmavé zadní vyhřívané okno.
 • Reflektorové Bi-LED přední světlomety se statickým přisvěcováním do zatáčky.
 • LED denní světla.
 • 16'' kola z lehké slitiny.
 • Vyhřívání předních sedadel.
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna.
 • Vyhřívání volantu.
 • Přístrojový panel "Supervision" s 10,25'' TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů.
 • Zadní parkovací senzory.
 • Zadní parkovací kamera.

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC + multikolizní brzda MCB
 • Přední kotoučové brzdy
 • Zadní kotoučové brzy
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW vč. upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů
 • Dětská pojistka v zadních dveřích (manuální)
 • Hlavice automatické řadicí páky
 • ISG - stop & go systém
 • Posilovač řízení
 • Výškově a podélně nastavitelný volant

INTERIÉR

 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna
 • Černé kliky dveří
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Dvojitá podlaha zavazadlového prostoru
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • PVC loketní opěrka
 • Středová posuvná opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Gumové pedály
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Kůží potažená hlavice řadicí páky
 • Kůží potažený volant
 • Látkové čalounění stropu
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru
 • Sluneční clony pro přední sedadla
 • Vyhřívaný volant

SEDADLA

 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla v poměru 60:40
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Anatomicky tvarovaná přední sportovní sedadla
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkových čalouněním
 • Kapsa na opěradle sedadla spolujezdce
 • Vyhřívání předních sedadel

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Manuální klimatizace
 • Manuální omezovač rychlosti
 • Manuální zatmavení zpětného zrcátka
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Přístrojový panel "Supervision" s 10,25" TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Přístrojový panel "Supervision" s 3,5" TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Tempomat
 • Tempomat s inteligentním omezovačem rychlosti ISLA
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • Zadní parkovací kamera
 • Zadní parkovací senzory
 • 2 přední reproduktory
 • 2 výškové reproduktory
 • 2 zadní reproduktory
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • Bluetooth handsfree
 • Integrovaný audio systém s 8" dotykovým displejem DAB + USB, AUX s funkcí Android Auto* a Apple CarPlay*
 • Ovládání autorádia na volantu
 • USB konektor pro dobíjení vzadu
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním a alarm
 • Imobilizér
 • IOvládání centrálního zamykání dveří ve středové konzole
 • I12V zásuvka vpředu
 • IOtevírání zadních 5. dveří pomocí plynových vzpěr
 • IPřední držák nápojů
 • IUSB konektor pro dobíjení vpředu

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Tónované čelní okno + tónované přední skla
 • Zadní tmavá skla + tmavé zadní vyhřívané okno
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Bi-LED přední světlomety se statickým přisvěcováním do zatáčky
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED denní světla
 • Poziční LED světla
 • Zadní kombinované svítilny
 • Zadní mlhovky
 • Zadní mlhové světlomety
 • Manuálně sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Kliky v barvě vozu
 • Nárazníky v barvě karoserie
 • Střešní ližiny
 • Stříbrně lakovaný přední spoiler a chromovaný zadní spoiler
 • Černá lišta kolem bočních oken
 • Černá maska chladiče
 • Černé boční lišty dveří
 • Černé boční prahy
 • 16" kola z lehké slitiny
 • Dojezdová rezerva, zvedák, klíč na kola, sada nářadí
Značka: Kia
Model: 2008
-
Hyundai BAYON PLAY PLUS

Hyundai BAYON

 • Cena od: 479 990 Kč
 • Zadní tmavá skla + tmavé zadní vyhřívané okno.
 • Reflektorové Bi-LED přední světlomety se statickým přisvěcováním do zatáčky.
 • LED denní světla.
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka.
 • 16'' kola z lehké slitiny.
 • Vyhřívání předních sedadel.
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna (jednodotykové ovládání u řidiče).
 • Ambientní osvětlení interiéru.
 • Středová posuvná opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem.
 • Kůží potažený volant.
 • Kůží potažená hlavice řadicí páky.
 • Vyhřívání volantu.
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče).
 • Kosmetická zrcátka s osvětlením.
 • Automatická klimatizace.
 • Automatické odmlžování oken.
 • Přístrojový panel "Supervision" s 10,25'' TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů.
 • Samostmívací vnitřní zpětné zrcátko.
 • Tempomat.
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů.
 • Zadní parkovací senzory.
 • Zadní parkovací kamera.
 • Automatické stěrače (dešťový senzor).

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC + multikolizní brzda MCB
 • ISG - stop & go systém
 • Výškově a podélně nastavitelný volant
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW vč. upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů

INTERIÉR

 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna (jednodotykové ovládání u řidiče)
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Středová posuvná opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • Kůží potažený volant
 • Kůží potažená hlavice řadicí páky
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetická zrcátka s osvětlením
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru

SEDADLA

 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla v poměru 60:40
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkových čalouněním
 • Anatomicky tvarovaná přední sportovní sedadla
 • Vyhřívání předních sedadel
 • Kapsa na opěradle sedadla spolujezdce

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Automatická klimatizace
 • Zadní výdechy ventilace pod předními sedadly
 • Automatické odmlžování oken
 • Přístrojový panel "Supervision" s 10,25'' TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Samostmívací vnitřní zpětné zrcátko
 • Tempomat
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • Manuální omezovač rychlosti
 • Zadní parkovací senzory
 • Zadní parkovací kamera
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • 12V zásuvka vpředu
 • USB konektor pro dobíjení vpředu
 • Integrovaná navigace s 10,25'' dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB & iPod s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, Live Services + vzdálená správa vozu Bluelink
 • 2 přední reproduktory
 • 2 zadní reproduktory
 • 2 výškové reproduktory
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • USB konektor pro dobíjení vzadu
 • Ovládání autorádia na volantu
 • Bluetooth handsfree
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním a alarm, 2 sklopné klíče
 • Imobilizér
 • Centrální zamykání
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Tempomat s inteligentním omezovačem rychlosti ISLA

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Reflektorové Bi-LED přední světlomety se statickým přisvěcováním do zatáčky
 • Tónované čelní okno + tónované přední skla
 • Zadní tmavá skla + tmavé zadní vyhřívané okno
 • Automatické světlomety (světelný senzor)
 • LED denní světla
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Nárazníky v barvě karoserie
 • Střešní ližiny
 • Kliky v barvě vozu
 • 16'' kola z lehké slitiny
 • Dojezdová rezerva, zvedák, klíč na kola, sada nářadí
Značka: Kia
Model: 2008
-
Hyundai BAYON STYLE

Hyundai BAYON

 • Cena od: 509 990 Kč
 • Vyhřívání předních sedadel.
 • Vyhřívání volantu.
 • Automatická klimatizace.
 • Přístrojový panel "Supervision" s 10,25'' TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů.
 • Sledování mrtvého úhlu (BCW), upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCW.
 • Automatické stěrače (dešťový senzor).
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard (Qi).
 • Integrovaná navigace s 10,25'' dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB & iPod s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, Live Services + vzdálená správa vozu Bluelink.
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem.

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC + multikolizní brzda MCB
 • Přední kotoučové brzdy
 • Zadní kotoučové brzy
 • Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA), aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW vč. upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů
 • Dětská pojistka v zadních dveřích (manuální)
 • Sledování mrtvého úhlu (BCW), upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCW
 • Hlavice automatické řadicí páky
 • ISG - stop & go systém
 • Posilovač řízení
 • Výškově a podélně nastavitelný volant

INTERIÉR

 • Chromované vnitřní kliky dveří
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna (jednodotykové ovládání u řidiče)
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Dvojitá podlaha zavazadlového prostoru
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • PVC loketní opěrka
 • Středová posuvná opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Kosmetická zrcátka s osvětlením
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Kůží potažená hlavice řadicí páky
 • Kůží potažený volant
 • Látkové čalounění stropu
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru
 • Sluneční clony pro přední sedadla
 • Vyhřívaný volant

SEDADLA

 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla v poměru 60:40
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Anatomicky tvarovaná přední sportovní sedadla
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkových čalouněním
 • Kapsa na opěradle sedadla spolujezdce
 • Vyhřívání předních sedadel

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Automatická klimatizace
 • Automatické odmlžování oken
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Autonomní nouzové brzdění FCA (detekce vozidel, chodců, cyklistů a protijedoucích vozidel při odbočování)
 • Manuální omezovač rychlosti
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Přístrojový panel "Supervision" s 10,25" TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Samostmívací vnitřní zpětné zrcátko
 • Tempomat
 • Tempomat s inteligentním omezovačem rychlosti ISLA
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • Zadní + přední parkovací senzory
 • Zadní parkovací kamera
 • 2 přední reproduktory
 • 2 výškové reproduktory
 • 2 zadní reproduktory
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • Bluetooth handsfree
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB & iPod s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, Live Services + vzdálená správa vozu Bluelink
 • Ovládání autorádia na volantu
 • USB konektor pro dobíjení vzadu
 • Imobilizér
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Ovládání centrálního zamykání dveří ve středové konzole
 • 12V zásuvka vpředu
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard (Qi)
 • Otevírání zadních 5. dveří pomocí plynových vzpěr
 • Přední držák nápojů
 • USB konektor pro dobíjení vpředu

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Tónované čelní okno + tónované přední skla
 • Zadní tmavá skla + tmavé zadní vyhřívané okno
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Bi-LED přední světlomety se statickým přisvěcováním do zatáčky
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED denní světla
 • Poziční LED světla
 • Zadní kombinované svítilny
 • Zadní mlhovky
 • Zadní mlhové světlomety
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Chromovaná lišta kolem bočních oken
 • Kliky v barvě vozu
 • Nárazníky v barvě karoserie
 • Střešní ližiny
 • Stříbrně lakovaný přední spoiler a chromovaný zadní spoiler
 • Černé boční lišty dveří
 • Černé boční prahy
 • Černě lakovaná maska chladiče
 • 16" kola z lehké slitiny
 • Dojezdová rezerva, zvedák, klíč na kola, sada nářadí
Značka: Kia
Model: 2008
-
Hyundai BAYON STYLE

Hyundai BAYON

 • Cena od: 589 990 Kč
 • Anatomicky tvarovaná přední sportovní sedadla
 • Vyhřívaní přední a zadních sedadel
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu Stop & Go
 • Externí zesilovač včetně subwooferu
 • Prémiový audiosystém Bose
 • Zadní kombinované LED svítilny
 • 17" kola z lehké slitiny

BEZPEČNOST A SYSTÉMY

 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný)
 • Boční airbagy předních sedadel + okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Antiblokovací brzdový systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + asistent pro rozjíždění do kopce HAC + multikolizní brzda MCB
 • Přední kotoučové brzdy
 • Zadní kotoučové brzy
 • Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA), aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA a sledování únavy řidiče DAW vč. upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA
 • Autonomní nouzové brzdění FCA včetně varování před čelním nárazem FCW s detekcí chodců a cyklistů
 • Dětská pojistka v zadních dveřích (manuální)
 • Hlavice automatické řadicí páky
 • ISG - stop & go systém
 • Posilovač řízení
 • Výškově a podélně nastavitelný volant

INTERIÉR

 • Chromované vnitřní kliky dveří
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna (jednodotykové ovládání u řidiče)
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • Osvětlení interiéru ve druhé řadě sedadel
 • Osvětlení zavazadlového prostoru
 • Dvojitá podlaha zavazadlového prostoru
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Háčky na uchycení fixační sítě
 • PVC loketní opěrka
 • Středová posuvná opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem
 • Kosmetická zrcátka s osvětlením
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (spolujezdec)
 • Kosmetické zrcátko ve sluneční cloně (řidiče)
 • Kůží potažená hlavice řadicí páky
 • Kůží potažený volant
 • Látkové čalounění stropu
 • Plastové boční obložení zavazadlového prostoru
 • Sluneční clony pro přední sedadla
 • Vyhřívaný volant

SEDADLA

 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla v poměru 60:40
 • Polohovatelné hlavové opěrky pro všechna sedadla
 • Anatomicky tvarovaná přední sportovní sedadla
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkových čalouněním
 • Kapsa na opěradle sedadla spolujezdce
 • Vyhřívaní přední a zadních sedadel

VNITŘNÍ VÝBAVA A KOMFORT

 • Automatická klimatizace
 • Automatické odmlžování oken
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Autonomní nouzové brzdění FCA (detekce vozidel, chodců, cyklistů a protijedoucích vozidel při odbočování)
 • Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu Stop & Go
 • Manuální omezovač rychlosti
 • Monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Parkovací asistent
 • Přístrojový panel "Supervision" s 10,25" TFT LCD displejem + regulace osvětlení palubních přístrojů
 • Samostmívací vnitřní zpětné zrcátko
 • Tempomat
 • Tempomat s inteligentním omezovačem rychlosti ISLA
 • Upozornění na cestující vzadu ROA
 • Volič jízdních režimů Drive Mode
 • Zadní parkovací kamera
 • 2 přední reproduktory
 • 2 zadní reproduktory
 • Automatické tísňové volání Ecall
 • Bluetooth handsfree
 • Externí zesilovač včetně subwooferu
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem s RDS, DAB a MP3 přehrávačem, USB & iPod s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, Live Services + vzdálená správa vozu Bluelink
 • Ovládání autorádia na volantu
 • Prémiový audiosystém Bose
 • USB konektor pro dobíjení vzadu
 • Imobilizér
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Ovládání centrálního zamykání dveří ve středové konzole
 • 12V zásuvka vpředu
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard (Qi)
 • Otevírání zadních 5. dveří pomocí plynových vzpěr
 • Přední držák nápojů
 • USB konektor pro dobíjení vpředu

VNĚJŠÍ VÝBAVA A PŘEVODOVKY

 • Tónovaná zadní skla + tónované zadní vyhřívané okno
 • Tónované čelní okno + tónované přední skla
 • Zadní tmavá skla + tmavé zadní vyhřívané okno
 • Čelní sklo s akustickou fólií
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Bi-LED přední světlomety se statickým přisvěcováním do zatáčky
 • Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED brzdové světlo v zadním spojleru
 • LED denní světla
 • Poziční LED světla
 • Zadní kombinované LED svítilny
 • Zadní mlhovky
 • Zadní mlhové světlomety
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Chromovaná lišta kolem bočních oken
 • Kliky v barvě vozu
 • Nárazníky v barvě karoserie
 • Střešní ližiny
 • Stříbrně lakovaný přední spoiler a chromovaný zadní spoiler
 • Černé boční lišty dveří
 • Černé boční prahy
 • Černě lakovaná maska chladiče
 • 16" kola z lehké slitiny
 • Dojezdová rezerva, zvedák, klíč na kola, sada nářadí
 • Pneumatiky Continental

Motory

Značka: Kia
Model: 2008
-

Dynamický výkon

Vynikající spotřeba paliva

Zcela nový BAYON má nízkou spotřebu paliva i emise CO2 – vše díky svým inovovaným motorům T-GDi - maloobjemovým přeplňovaným motorům s přímým vstřikováním - pro optimální účinnost a zábavu z jízdy. V kombinaci s naší jedinečnou 48V mild hybridní technologií s inteligentní manuální převodovkou (iMT) získáte ještě větší úsporu paliva a efektivitu.

 • 1,0 litru T-GDI 120 k: Náš tříválcový motor 1,0 l T-GDI je navržen tak, aby přenesl sportovní osobnost zcela nového modelu BAYON na silnici. Díky výkonu 120 k a naší nové 48V mild hybridní technologii, která je k dispozici, dělá tato motorizace vůz stejně zábavným, jak vypadá. Může být připojena k šestistupňové inteligentní manuální převodovce (6iMT) nebo k sedmistupňové dvouspojkové automatické převodovce (7DCT).
 • Benzínový motor 1,2 MPI: Se zdvihovým objemem 1197 cm3 a 4 válci je náš základní motor s výkonem 84 k sympatickým pracantem, se kterým je třeba počítat. Spolu s pětistupňovou manuální převodovkou nabízí tato motorizace jak plnou kontrolu, tak příjemný přenos točivého momentu.

Bezpečnost

-

Nejlepší ve své třídě

Sada s funkcemi SmartSense

Nový BAYON sdílí svoji bezpečnost a odolnost s ostatními zástupci skupiny vozidel SUV značky Hyundai, jimž se v tomto ohledu přinejmenším plně vyrovná. Ve svém segmentu tedy vyniká tím, že je vybaven širokou řadou bezpečnostních funkcí Hyundai SmartSense přístupných prostřednictvím nejvyspělejších asistenčních systémů řidiče. Mnohé z nich jsou již zahrnuty ve standardní úrovni výbavy.

 • Asistent pro jízdu v pruzích (LFA): Nový BAYON je vybaven asistentem pro jízdu v pruzích (LFA). Aktivní systém udržuje vůz v jeho pruhu při rychlosti od 0 do 180 km/h, a to na dálnici i v městských ulicích.
 • Adaptivní tempomat řízený navigací (NSCC): Využívá nejmodernější navigační systém k předvídání následujících zatáček nebo rovných úseků na dálnicích a přizpůsobuje rychlost tak, aby jízda byla bezpečnější.
 • Asistent autonomního nouzového brzdění (FCA): Systém FCA snímá pomocí radaru a kamery silnici před vozidlem a automaticky brzdí, zjistí-li náhlé brzdění vpředu jedoucího vozidla nebo přítomnost chodců a cyklistů.
Značka: Kia
Model: 2008
-

Nejlepší ve své třídě

Nejlepší bezpečnostní balíček ve své třídě

Zcela nový BAYON sdílí svou bezpečnou a robustní DNA s ostatními členy rodiny SUV Hyundai - a má odpovídající bezpečnostní prvky. Dalším důvodem, proč vyniká ve svém segmentu, je rozsáhlý seznam bezpečnostních prvků Hyundai SmartSense - naše špičkové pokročilé asistenční systémy řidiče. Mnoho z nich je již součástí základní výbavy.

 • Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA): Pomocí dvou radarových senzorů ve spodní části zadního nárazníku vás systém upozorní na provoz v oblasti mrtvého úhlu. Pokud v takové situaci nastavíte ukazatel směru, vydá zvukovou výstrahu a případně zabrzdí, aby nedošlo ke kolizi.
 • Aktivní upozornění na provoz za vozidlem (RCCA): Při couvání z oblastí se sníženou viditelností systém nejen varuje řidiče, pokud se blíží vozidla z boku, ale také automaticky zabrzdí.
 • Upozornění na rozjezd vozidla vpředu (LVDA): Tato chytrá funkce pro jízdu ve městě upozorní řidiče, když se vozidlo vepředu rozjede, například na semaforu nebo v dopravní zácpě.

Technologie

Značka: Kia
Model: 2008
-

Dynamický výkon

Šetří palivo a snižuje emise

48V mild hybridní technologie modeůlu BAYON podporuje spalovací motor dalším točivým momentem během akcelerace, to šetří palivo a snižuje emise. Technologie se skládá z kompaktního lithium-iontového akumulátoru o kapacitě 0,46 kWh a hybridního startéru/generátoru s výkonem až 10 kW.

 • Komfortní start: Mild hybridní technologie je nejpřínosnější v městském provozu. Hybridní startér/generátor podporuje spalovací motor při opětovném startu, po zastavení. Startér dodává dodatečný točivý moment a podporuje tak rychlejší a plynulejší rozběh spalovacího motoru, přičemž čerpá energii z 48V akumulátoru.
 • Akcelerace: Při akceleraci podporuje hybridní startér/generátor spalovací motor dodatečným kompenzačním výkonem 4 až 10 kW, v závislosti na stavu nabití akumulátoru a míře akcelerace, požadované řidiče. Jakmile je dosaženo požadované rychlosti, hybridní startér/generátor se přepne do neutrálního režimu a nepřináší žádný výkon. Díky tomu lze snížit emise CO2 i spotřebu paliva až o 11 %. * (* NEDC 2.0).
 • Jízda konstantní rychlostí: Při konstantní rychlosti jede hybridní startér/generátor buď na volnoběh nebo funguje jako generátor, dobíjející 48V akumulátor - v závislosti na stavu jeho dobití.
 • Rekuperace: Při aktivním brzdění nebo dojezdu pohání klikový hřídel hybridní startér/generátor, ten pak funguje jako generátor s maximálním rekuperačním výkonem 10 až 12 kW. Generátor převádí kinetickou brzdnou energii na elektřinu a dodává ji zpět do 48V akumulátoru. V těchto fázích zůstává spalovací motor zapnutý a spojka je stále spojená, aby mohla přenášet sílu z kol přes převodovku a motor na hybridní startér/generátor.
 • Rozšířená funkce start-stop: Při dojezdu nízkou rychlostí se funkce start-stop aktivuje již při rychlosti 30 km/h. Při zpomalování mezi 30 a 0 km/h a při vypnuté spojce je motor zcela vypnut.
Značka: Kia
Model: 2008
-

Převodovky

Příjemné řazení, příjemná jízda

 • Inteligentní manuální převodovka (iMT): 6stupňová inteligentní manuální převodovka iMT je navržena tak, aby snižovala emise a zvyšovala účinnost paliva automatickým zapínáním dojezdu s vypnutým motorem, kdykoli uvolníte plyn.
 • 6stupňová manuální převodovka: Dáváte přednost ovládání spojky a řazení rychlostních stupňů? Vyberte si motorizaci s manuální převodovkou pro přesnou a plynulou jízdu.
 • 7stupňová dvouspojková automatická převodovka: Systém dvouspojkové převodovky umožňuje bleskově rychlé řazení, ať už používáte automatický režim nebo manuální řazení rychlostních stupňů.
 • Režim plachtění: cela nový BAYON v konfiguracích motorizací s iMT a 48V, automaticky přejde do volnoběžného režimu plachtění, když uvolníte plyn, čímž ušetříte palivo.
Značka: Kia
Model: 2008
-

Systém regenerace energie (ERS)

Snížení spotřeby paliva i emisí výfukových plynů

Systém astop-start (ISG), systém alternátoru (AMS) a pneumatiky s nízkým valivým odporem jsou doplněny naším systémem energetické regenerace (ERS): když se vůz pohybuje se zařazeným rychlostním stupněm, ale se zavřeným plynem, brzdným účinkem motoru se generuje kinetická energie, přeměněná na elektřinu a uložená v akumulátoru. To snižuje spotřebu paliva i emise výfukových plynů.

Objednejte si testovací jízdu modelu Hyundai BAYON

Povinná položka

 

Vozy skladem

Hyundai BAYON 1,2 MPI 62kW PLAY
 • Cena s DPH 429 990 Kč
 • Cena bez DPH 355 364 Kč
 • 0 km
 • 62 kW / 85 k / 1,2 l
 • Manuální, 5 st.
 • Benzín
 • Mangrove Green Pearl
Hyundai Bayon BAYON 1,0 TGDI LP DCT COMFORT CLUB 16
 • Cena s DPH 483 890 Kč
 • Cena bez DPH 399 909 Kč
 • 1 000 km
 • 74 kW / 101 k / 1,0 l
 • 09/2023
 • Automatická, 7 st.
 • Benzín
 • Šedá
Hyundai Bayon SMART CLIMATE
 • Cena s DPH 439 990 Kč
 • Cena bez DPH 363 628 Kč
 • 9 497 km
 • 73 kW / 100 k / 1,0 l
 • 06/2022
 • Automatická, 7 st.
 • Benzín
 • Bílá

Někteří nesprávně říkají: huyndai, hjundai, hjundaj