Tisková zpráva
FK Varnsdorf a Auto Horejsek partnery v roce 2019

Společnost Auto Horejsek se stala partnerem fotbalového klubu s dlouholetou historií a vysokou úspěšností – Fotbalového klubu Varnsdorf.

FK Varnsdorf (celým názvem: Fotbalový klub Varnsdorf a. s.) je český fotbalový klub, který sídlí ve Varnsdorfu v Ústeckém kraji. Domácím hřištěm je Městský stadion v Kotlině. V dosavadní historii působila v FK řada hráčů, kteří později hráli celostátní soutěže. Prozatím největším úspěchem byl ročník 2014/2015, kdy FK skončil na druhé postupové příčce a dostal možnost postoupit do Synot ligy, bohužel ale z technických důvodů nebylo možné tuto příležitost využít. V ročníku 2019/2020 bude FK Varnsdorf působit ve druhé fotbalové lize nepřetržitě již desátým roke

Pro snazší a komfortnější dopravu trenérů FK Varnsdorf zapůjčila společnost Auto Horejsek do konce roku bezplatně dva vozy Škoda Rapid. Vozy budou provázet trenéry na zápasy v ČR i zahraničí. O bezpečí pasažérů se postará šest airbagů, systém Front assist, který monitoruje vzdálenost mezi vozidly a upozorňuje na možnou kolizi. Komfort cestujících nabízí tzv. Simply clever prvky, displej infotainmentu dokáže připojit váš telefon, nabízí chytré aplikace i navigaci. Zadní parkovací kamera zobrazuje prostor za vozem a vyznačuje jízdní linie se zobrazením na displeji infotainmentu. Škoda Rapid je spolehlivý vůz s precizním designem a skvělým výkonem.

Sledujte akce a aktivity FK Varnsdorf:

www.fkvarnsdorf.cz