Discover Premium

-

Discover Premium

Zažijte infotainment v nové dimenzi

Volitelný navigační systém "Discover Premium" představuje novou dimenzi. Díky své ohromné dotykové obrazovce s úhlopříčkou 38 cm umožňuje zobrazení více informací a je připraven pro ohromné množství funkcí.

Velký, větší, největší: Navigační systém "Discover Premium", který se dodává na přání, umožňuje díky displeji s úhlopříčkou 15 palců (38 cm) lepší čitelnost navigačních map a otevírá mnoho možností zobrazení. Obsah i funkce si můžete zobrazit podle svých preferencí, a to i pokud se jedná o zobrazení Vašich aplikací z chytrého mobilního telefonu. Díky rozhraní Car-Net App-Connect můžete využívat technologie CarPlay™, Android Auto™ od společnosti Google a MirrorLink®, které umožňují paralelní zobrazení a ovládání vybraných aplikací běžících na Vašem chytrém mobilním telefonu pomocí displeje navigačního systému "Discover Premium". Prohnutý skleněný panel displeje je navíc magnetem pro pohledy. Ovládat jej můžete prostřednictvím dotyků, hlasových pokynů nebo gest.

Součástí navigačního systému "Discover Premium" je také telefonní rozhraní "Business" s funkcí indukčního nabíjení. Váš chytrý mobilní telefon tak lze nabíjet bez připojení přes kabel - stačí ho pouze jednoduše uložit do příslušné odkládací přihrádky.