CUPRA X PADEL
CUPRA X PADEL

CUPRA X PADEL - Fernando Belasteguín

  • Fernando Belasteguín, který byl světovou jedničkou 16 let v řadě, bude hrát s raketou Wilson Bela CUPRA V2 na pěti turnajích letošní sezony.
  • Nová padelová raketa Wilson Bela CUPRA V2 má ohromující černý design s logem v odstínu mědi, který kombinuje eleganci a sílu.
  • Představení a prezentace rakety Wilson Bela CUPRA V2 dokládá silné zaměření značky CUPRA na padel, nejrychleji rostoucí sport v Evropě.

Praha, 28-06-2023 - CUPRA pokračuje ve své intenzivní podpoře padelu včetně partnerství se značkou Wilson, která je předním výrobcem vybavení pro raketové sporty, a s padelovým ambasadorem Fernandem Belasteguínem. Z kooperace všech tří partnerů vzešla nyní nová kolekce zahrnující mimo jiné rakety, batohy a trička. Tato spolupráce postavená na společné vášni pro padel reprezentuje inspirující evoluci pro značku CUPRA i padelovou komunitu a přináší novou vlnu emocí.

Fernando si s nedočkavě očekávanou novou padelovou raketou Wilson Bela CUPRA poprvé zahraje na nadcházejícím turnaji Valencia Open (1. až 9. července), prestižním podniku seriálu World Padel Tour. Tato elegantní a výkonná raketa vychází z uznávaného modelu Wilson Bela Elite a je výsledkem úsilí značky CUPRA o posouvání hranic inovací.

Nová padelová raketa Wilson Bela CUPRA V2 zaujme ohromujícím černým designem s logem v odstínu mědi, který vyzařuje eleganci a sílu. Maximální výkon a kontrolu na hřišti zajišťuje mimořádně pečlivé zpracování pomocí technologie SpinEffect, která zahrnuje texturované povrchy a kompozitní materiály s uhlíkovými vlákny. Tato raketa s vyvážením 260 mm, tloušťkou 38 mm a hmotností 365 g nabízí hráčům perfektní kombinaci síly, kontroly a komfortu.

"Značku CUPRA a svět padelu spojuje víc než jen soutěživý duch - spojuje je komunita lidí, které pohání jejich vášeň," řekl Ignasi Prieto, globální marketingový ředitel značky CUPRA. "CUPRA podporuje padel od samého začátku. Nikdy jsme nepřestali věřit v potenciál sportu, jehož popularita v uplynulých letech výrazně vzrostla."

"Wilson dává všem lidem možnost žít život postavený na hodnotách sportu. Padel a jeho rostoucí komunita na celém světě jsou klíčovými pilíři při realizaci naší mise," říká Iñaki Cabrera, globální obchodní ředitel padelové divize ve společnosti Wilson.

Fernando se účastní padelového okruhu již více než 25 let a padel stále hraje se stejnou vášní jako při svém prvním startu jako profesionální hráč v roce 1995. Padelová raketa Wilson Bela CUPRA V2 poskytuje hráčům na všech úrovních příležitost psát na padelových dvorcích svůj vlastní příběh legendy, stejně jako Bela.

Novou padelovou raketu Wilson Bela CUPRA V2 s cenou 320 eur lze již objednávat na www.wilson.com.


CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a sportovní výkony, aby z Barcelony inspirovala svět. Značka CUPRA, založená v roce 2018, má vlastní sídlo spolu s oddělením pro výrobu závodních vozů v Martorellu (Barcelona) a síť specializovaných dealerství na celém světě.

Značka CUPRA udržela v roce 2021 vzestupný trend prodeje, jehož celkový objem ztrojnásobila na 80 000 dodaných vozů. K pozoruhodnému výsledku významně přispěl úspěch modelu CUPRA Formentor. CUPRA dokazuje, že elektrifikace a sportovní vlastnosti se vzájemně dokonale doplňují. V roce 2022 značka CUPRA rozšířila modelovou řadu CUPRA Born, první 100% elektromobil značky, o varianty s různými kapacitami akumulátorové baterie a také o ještě výkonnější verzi e-Boost. Představena byla rovněž exkluzivní, limitovaná edice modelu CUPRA Formentor VZ5. CUPRA Tavascan, druhý výhradně elektricky poháněný model značky, bude uveden na trh v roce 2024. To samé platí pro model CUPRA Terramar, elektrifikované sportovní SUV, které připomíná závodní okruh Terramar, kde začala historie značky CUPRA. V roce 2025 bude následovat první městský elektromobil značky, inspirovaný koncepčním vozem CUPRA UrbanRebel.

Značka CUPRA je oficiálním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour a oficiálním sponzorem klubu Finetwork KOI, který se účastní elektronických sportů. Spolupráce se značkami, jakými jsou Primavera Sound nebo De Antonio Yachts, vytváří lifestylový svět značky CUPRA. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří chtějí být hnací sílou změny. Mezi jeho členy patří mimo jiné pouliční umělec TV Boy, držitelé zlatých olympijských medailí Adam Peaty, Melvin Richardson a Saúl Craviotto, německý fotbalový brankář Marc ter Stegen a fotbalistka Alexia Putellasová, která získala ocenění Ženský zlatý míč a Best FIFA Award.