CUPRA MyCard

CUPRA MyCard
CUPRA MyCard

CUPRA MyCard - moje výhody, můj servis

CUPRA MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů CUPRA (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu CUPRA MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody. Mít MyCard se rozhodně vyplatí.


Přehled výhod MyCard

CUPRA MyCard - Service

Jako držitelé bezplatné verze MyCard Service získáte automaticky následující výhody:

  • 15% slevu na originální díly CUPRA (min. 6 050 Kč vč. DPH / zakázka): Hodnota pořízených a u servisního partnera namontovaných Originálních dílů CUPRA v rámci jedné servisní zakázky musí být minimálně 6 050 Kč vč. DPH (5 000 Kč bez DPH). Slevu nelze uplatnit na nákup volných pneumatik.
  • Přípravu a zajištění STK: Autorizovaný servisní partner připraví Váš vůz na STK a zajistí její realizaci, vč.měření emisí. Tím ušetříte nejen náklady (1 000 Kč bez DPH) za kontrolu vozidla (nebo přípravu vozidla) před STK, ale především Váš čas.
  • Individuální nabídky servisních partnerů: Individuální nabídku Vám poskytne Váš autorizovaný servisní partner, kterého na portále MyCard označíte jako svůj „domovský servis“. Konkrétní informace k nabídce Vám poskytne Váš domovský servis.
  • Výhody externích partnerů: Nabídky externích partnerů mohou být krátkodobého charakteru. Nemusí být relevantní pro všechny držitele MyCard.

Bez ročního poplatku

CUPRA MyCard - Service plus

Jako držitelé verze MyCard Service+ získáte navíc k výhodám bezplatné MyCard Service:

  • 1Výměnu kompletních kol včetně vyvážení (2x ročně): Tato výhoda pokrývá náklady spjaté s prací - výměna kompletních kol. Drobný (závaží, ventilky apod.) materiál je zpoplatněn. Nevztahuje se na volné pneumatiky.
  • Výměnu brzdové kapaliny nebo sady předních stíracích lišt (1x ročně): Brzdová kapalina má být dle servisního plánu měněna vždy po 2 letech. Nevychází-li její výměna na období, k němuž je MyCard pořízena, vzniká zákazníkovi nárok na sadu originálních stíracích lišt za 1 Kč. Majitel MyCard může čerpat jeden z těchto benefitů v období 12 měsíců.
  • 10% slevu na Originální příslušenství CUPRA (vč. kompletních kol): Počet využití a hodnota nákupu nejsou omezeny. Slevu nelze uplatňovat na již zlevněné příslušenství a nákup volných pneumatik. Slevy nelze sčítat.

Vše za 1 990 Kč ročně (vč. DPH)

A jak kartu MyCard získat? Snadno.

Registrujte se do zákaznického portálu carLOG. Zde vyplníte své jméno, e-mailovou adresu, adresu a údaje ke svému autu (rergistrační značka, VIN vozu), abyste mohli naplno využívat benefitní program.

Při registraci označte naši pobočku jako domovský servis. Naše pobočka jako Váš „Domovský servis“ Vám může poskytovat zajímavé individualizované nabídky.

Registrovat se

Průvodce instalací


Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky do naší pobočky v Litoměřicích.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka