ŠKODA COVID19 záznam online
ŠKODA COVID19 záznam online

Covid-19: záznam online kulatého stolu pro novináře

Digitální kulatý stůl se uskutečnil 28. května ve 13:00.

Společnost Škoda AUTO uspořádala v pátek 28. 5. 2021 digitální kulatý stůl pro média, kde představila svou dlouhodobou strategii boje proti koronaviru. Mezi diskutovaná témata patřila kupříkladu zavedená zdravotně-bezpečnostní opatření pro zaměstnance, pravidelné testování na pracovišti, vakcinační kampaň a projekt #SKODAAUTOpomaha.

Na konferenci vystoupila Maren Gräf, členka představenstva zodpovědná za řízení lidských zdrojů, Jaroslav Povšík, předseda Podnikové rady Odborů KOVO a místopředseda Dozorčí rady Škoda AUTO a.s., Miroslav Kroupa, vedoucí řízení značky, Jiří Prokop, vedoucí zdravotních služeb a ergonomie, a Michal Kadera, vedoucí vnějších vztahů.

Prezentující přiblížili novinářům průběh koronavirové pandemie z pohledu interního prostředí Škoda AUTO, poté měli zástupci médií možnost klást dotazy. Zazněly otázky týkající se stávajících opatření Bezpečná výroba a Bezpečná kancelář a předpokládaných změn do budoucna. Dále bylo diskutováno téma podpory českých i zahraničních závodů a také zaměstnanců v této náročné době.

Záznam kulatého stolu včetně diskuse je ke zhlédnutí ZDE.