České kolo soutěže Spirit of Amarok v televizním pořadu Autosalon

Užitkové vozy Volkswagen

Napínavé souboje o účast ve světovém finále soutěže Spirit of Amarok. Do mezinárodního kola v Jihoafrické republice postoupí nejlepší posádky z osmi zemí. Záznamy z českého kola vysílá Autosalon až do konce června.

Poslední březnový víkend se v Bělé pod Bezdězem, za přítomnosti kamer televizního pořadu Autosalon, odehrálo české kolo mezinárodní soutěže Spirit of Amarok. Dvě vítězné posádky budou ve druhé polovině srpna reprezentovat Českou republiku ve světovém finále soutěže Spirit of Amarok v Jižní Africe. Jednotlivé reportáže z atraktivní akce pro fanoušky pick-upu Amarok mohou diváci sledovat od dnešního dne až do konce června v televizním pořadu Autosalon na Primě.

"České kolo nového ročníku soutěže Spirit of Amarok bylo napínavým soubojem pevných nervů, taktických schopností a offroadových dovedností dvoučlenných posádek v pick-upu Amarok," říká Jakub Šebesta, vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. "A o tuto skvělou podívanou nepřijde ani široká veřejnost, protože partnerem letošního ročníku soutěže Spirit of Amarok se stal televizní pořad Autosalon. Díky jeho profesionálnímu týmu mohou nyní televizní diváci sledovat záznamy z českého kola každý týden až do konce června. Na dvě vítězné posádky českého kola soutěže Spirit of Amarok čeká světové finále v Jihoafrické republice, z něhož si odvezou nezapomenutelné zážitky na celý život."

České kolo soutěže "Spirit of Amarok" se uskutečnilo během posledního březnového víkendu v Bělé pod Bezdězem. Z přihlášených dvojic bylo vylosováno celkem 24 posádek, na které čekaly rozmanité úkoly, od technicky náročného trialového úseku, jízdu poslepu, výměnu kola až po rallye sprint. Záznamy z českého kola bude od 11. dubna do konce června vysílat televizní pořad Autosalon.

Mezinárodní soutěž "Spirit of Amarok" je pro ambiciozní řidiče a dobrodruhy skvělou příležitostí, jak ukázat své řidičské umění a dovednosti v náročných terénních podmínkách a prožít přitom nezapomenutelné okamžiky. Soutěž "Spirit of Amarok" pro dvoučlenné týmy začíná národními koly, jejichž vítězové poměří své síly v mezinárodním kole. Světové finále letošního ročníku se uskuteční ve druhé polovině srpna v Jihoafrické republice.

vw uzitkove amarok 2

Více informací o soutěži "Spirit of Amarok" naleznete na www.spiritofamarok.cz.

Spirit of Amarok
Mezinárodní offroad event s tradicí
Spirit of Amarok svede dohromady fanoušky offroad jízdy z celého světa, aby společně pokořili tu největší z výzev. Nejdůležitější však není vítězství, ale společná cesta k cíli! Spirit of Amarok je soutěží, ve které setkávají týmy z celého světa. V roce 2019 budou na startu týmy z Austrálie, Botswany, Dánska, Německa, Namibie, Ruska, Jižní Afriky a České republiky.