California 6.1 Beach Oby-Van

-
-
0,0 l
California 6.1 Beach Oby-Van
California 6.1 Beach Oby-Van

Akční model Oby-Van pořídíte nyní se zvýhodněním 280 000 Kč bez DPH.

Stejně jako všechny ostatní vozy řady T6.1 získáte i akční model California Beach Oby-Van bez příplatku s prodlouženou zárukou výrobce na 2+2 roky/200 000 km. V rámci příplatkové výbavy je možné objednat prodlouženou záruku na 2+3 roky s limitem 200 000 km.

Akční model Oby-Van je maximálně pětimístnou verzí Californie Beach vybavené sklopnou minikuchyňkou. Vybírat můžete mezi variantou s posuvnou trojlavicí či dvoulavicí s rozšířenými úložnými prostory.

Dozvědět se více o modelu California 6.1

Svoboda je ještě dostupnější

Žádné hvězdné války, ale užasné výhledy na noční hvězdnou oblohu i do krajiny si užijete s novým akčním modelem California 6.1 Beach Oby-Van. Díky své praktičnosti, komfortu a bezpečnosti se stane na cestách vaším druhým domovem. Ve volném čase můžete s tímto obytným modelem objevovat neznámé kouty tohoto světa, ve všední dny vám California poslouží jako všestranný automobil rodinný i pracovní život.

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka