Volkswagen Caddy skříňový vůz
Caddy záruka s limitem 1 000 000 km
Značka: Kia Motors
Model: 550i
Benzín
-
-
Nové
0,0 l

Tato akční nabídka již není k dispozici

Aktuální akční nabídky vozidel Volkswagen Užitkové vozy naleznete zde.


Prodloužená záruka na 2+2 roky s limitem 1 000 000 km

Volkswagen Caddy 4 je mimořádně spolehlivý vůz, který nyní získate v ojedinělé nabídce se zárukou v rozsahu 2+2 roky s limitem 1 000 000 km jako součástí standardní výbavy.*

*Nabídka akční záruky je časově a množstevně limitována, a může být kdykoli předčasně ukončena. O podmínkách záruky, jejím plnění a dalších detailech se informujte u svého prodejce Volkswagen Užitkové vozy.

Volkswagen Caddy skříňový vůz

Šťastná hvězda všech řemeslníků, kurýrů a živnostníků.

Volkswagen Caddy skříňový vůz je stálicí v nabídce značky Volkswagen Užitkové vozy. Ve své čtvrté generaci si získal srdce mnoha profesionálů, kteří se na něj mohou spolehnout za všech okolností a oceňují zejména jeho praktičnost skloubitelnou se spolehlivostí.

Více o modelu Caddy skříňový vůz

Volkswagen Caddy skříňový vůz
Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy

Přítel každé velké rodiny

Volkswagen Caddy je hrdinou každé rodiny, která potřebuje přepravit nejen vlastní ratolesti ale i domácí mazlíčky, kamarády ze školky a k tomu spoustu sportovního vybavení na víkend. Caddy vše zvládá s bravurou a jistotou. Navíc se dokáže přizpůsobit Vašemu životnímu stylu a tak záleží jen na Vás, zda si jej vyberete v outdoorovém provedení Alltrack, stylové edici Edition 35, nebo jako camper Caddy Beach.