Auto Horejsek Road Show
Auto Horejsek Road Show v Litoměřicích

V neděli 29.září 2019 se v Litoměřicích připojíme ke konání cyklomaratonu MTB Tour České středohoří. Najdete nás na Mírovém náměstí – Auto Horejsek Road Show nepřehlédnete.

Čeká vás spousta aktivit pro celou rodinu. Hudbu bude mixovat DJ David a programem vás provede Aleš Lehký (Lunetic). Vaše ratolesti se vyřádí na dopravním hřišti, skákacích hradech a soutěžních stanovištích. Zvídaví návštěvníci budou moci vyzkoušet řidičské testy a zdravovědu. Nudit se nebudou ani rodiče, pro ty jsme připravili testovací jízdy vozů ŠKODA AUTO a Volkswagen osobní vozy, k vidění budou také Volkswagen užitkové vozy.

Na akci budete mít poprvé možnost prohlédnout si nový crossover ŠKODA KAMIQ. Obdivovat budete moci jeho jedinečný design, kvalitní materiály, nejmodernější technologie i zvýšený podvozek, vhodný jak do města, tak na výlety do přírody.

Legraci zažijete ve foto koutku a soutěživé tipy se budou moci zúčastnit soutěže o tankovací CCS kartu v hodnotě deset tisíc korun českých! Přijďte závodit s MTB Tour, v nabídce je také rodinná trasa v délce osmi kilometrů nebo nejnáročnější osmdesáti pěti kilometrová trasa pro fajnšmekry. Závodů se účastní také zaměstnanci Auto Horejsek, přijďte nám fandit a podpořit zdravý životní styl!

Podrobný program a další informace naleznete zde:

Více informací