Tisková zpráva
Auto Horejsek podporuje Mistra ČR Milana Myšíka

V letošním roce navázala firma Auto Horejsek úzkou spolupráci s několikanásobným Mistrem ČR v cyklistických disciplínách BMX (bikros), 4X (fourcross) a nově v MTB Enduru Milanem Myšíkem, a stala se tak sponzorem úspěšného sportovce.

Milan Myšík začal se svou zálibou v šesti letech. Během následujících dvanácti let se stal v BMX Mistrem ČR, vicemistrem Evropy, vítězem Evropského poháru, několikanásobným finalistou Mistrovství Evropy a obstojně se umístil také na Mistrovství světa. Podobně úspěšné výsledky mu přinesl Fourcross (4X) a Enduro, kdy obsadil mimo jiné 7. místo na Evropském poháru (Španělsko), 3. místo na Central European Enduro serii, 2. místo na MČR v roce 2017, aby se v roce 2018 stal národním šampionem v této mladé a velmi populární cyklsitické disciplíně. Myšák, Gibon nebo-li Hobbit stihl nasbírat nová ocenění i v letošním roce 2019, a to 3. místo na Madeira Enduro Challenge a 2. místo na Azores Enduro Fest (Azorské ostrovy).

Společnost Auto Horejsek podpořila Milana Myšíka zapůjčením nové výkonné Octavie combi Scout 4x4, která bude Milana doprovázet na závodech po celé Evropě. Disponuje velkou řadou asistenčních systémů pro zvýšení bezpečnosti, umí varovat před rizikem kolize a v případě nevyhnutelné srážky začne brzdit ve snaze minimalizovat její následky. Hlídá mrtvý úhel a díky kameře ve zpětném zrcátku sleduje dopravní značky na aktuálním úseku silnice. Pohon všech kol nenechá Milana ve štychu a dokáže ho provést jakýmkoliv terénem.

Sledujte také Milanovo putování za vítězstvím a podpořte ho s námi.

milanmysik.com/

www.facebook.com/MilanMysik61

instagram.com/milanmysik61

twitter.com/milanmysik61