Tisková zpráva
Auto Horejsek nabídla spolupráci jablonecké Diakonii

V pondělí 1.4.2019 proběhlo na pobočce společnosti Gerhard Horejsek a spol. s.r.o. v Jablonci nad Nisou předání vozidla místní neziskové organizaci Diakonie.

Diakonie Českobratrské církve evangelické je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jedničkou ve speciálním školství. Pomáhá těm, kteří se v důsledku věku, zdravotního postižení či jiného ohrožení dostali do nepříznivé životní situace, ať už jde o děti či dospělé, seniory i lidi v různých životních krizích. Každý člověk je stejně důležitý. Pomoc má mnoho tváří a Auto Horejsek se rozhodla činnost Diakonie podpořit bezplatným zapůjčením vozidla Škoda Fabia combi. Dle slov ředitelky Michaely Albrechtové je to velká pomoc, která usnadní mobilitu zaměstnanců a péči o klienty.

Poskytnuté vozidlo Škoda Fabia combi nabízí dostatek prostoru pro cestující i zavazadla. Interiér disponuje množstvím užitečných odkládacích prvků, přihrádek, držáků a kapes. Díky pokročilým asistenčním systémům nezaskočí řidiče hustý nepřehledný provoz ani náročná dlouhá jízda. Samozřejmostí je detekce mrtvého úhlu a automatické zapínání a vypínání dálkových světel. Škoda Fabia combi je tedy vhodná pro dojíždění za klienty i přepravu po městě, ve shodě s denní rutinou Diakonie.

Diakonii může podpořit každý z nás, více na:

http://jablonec.diakonie.cz

www.diakonie.cz