Tisková zpráva
Auto Horejsek je partnerem Centra sociálních služeb

Společnost Gerhard Horejsek a spol. nově podporuje další příspěvkovou organizaci v Jablonci nad Nisou, a to Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. (dále CSS).

CSS je nástupnickou organizací příspěvkové organizace Domy pro seniory, která vznikla 15. dubna 1993. Mezi hlavní činnosti organizace patří poskytování pečovatelské a odlehčovací služby, podpora seniorů, koordinace neziskových organizací a vytváření podmínek pro komunitní aktivity.

V roce 2013 získalo CSS několik ocenění – např. čestné uznání společnosti Hartmann-Rico v rámci projektu Dobrá duše za vytváření výjimečného prostředí pro dobrovolnickou pomoc v roce 2012, podporu projektů pro senioru a ochotu být lidský v každé chvíli.

CSS pořádá pro klienty mnoho akcí během celého roku, např. tančírny, zájmová setkání, cvičení, literární kavárnu a sportovní či turistické aktivity.

Vzhledem k neustálé potřebě mobility pracovníků Centra sociálních služeb bylo dohodnuto bezplatné zapůjčení vozu Rapid, značky Škoda Auto až do konce roku 2019. Škoda Rapid je bezpečným vozem s dostatečným zavazadlovým prostorem a množstvím spolehlivých asistentů, např. s funkcí nouzové brzdy, upozornění na hrozící nebezpečí, a dalších. Samozřejmostí je šest airbagů a tzv. Simply Clever prvky, které poskytují komfort na cestách a prostor k uložení nezbytných předmětů na cesty. Chytrá řešení, dostatek prostoru a spolehlivost – to je Škoda Rapid.

Přejeme Centru sociálních služeb spokojené klienty a šťastnou cestu!

www.centrumjablonec.cz/