Tisková zpráva
Auto Horejsek je partnerem BK Děčín

Auto Horejsek podporuje v roce 2019 mládežnické týmy Válečníků BK Děčín. Družstva mladých basketbalistů se rok od roku početně rozrůstají, v letošní sezóně trénuje na čtyři sta dětí ve dvaceti družstvech.

BK Děčín vede děti ke sportu už od útlého věku, navázal spolupráci s mateřskými školami a prvním stupněm na ZŠ Komenského. U dětí tak vzrůstá kladný postoj k pohybu a zdravému životnímu stylu. Dochází k rozvoji pohybových schopností, vytrvalosti, síly, pohyblivosti, přesnosti aj. Mladí sportovci jsou vedeni k sebeovládání, zodpovědnosti, cílevědomosti, sebevědomí, rozhodnosti, odvaze a kladným hodnotám včetně morálky.

Dorostenci BK Děčín získávají stále více úspěchů, a to již i družstva nejmladších minižáků. Pro snazší dopravu a přepravu nejen na utkání zapůjčila společnost Auto Horejsek klubu BK Děčín dvě vozidla značky Škoda Rapid k užívání do konce roku 2019.

Cestování s vozem Škoda Rapid je pohodlné a bezstarostné, a to zejména díky moderní výbavě a vyspělým bezpečnostním systémům. Zadní parkovací kamera zobrazuje prostor za vozem a vyznačuje jízdní linie se zobrazením na displeji infotainmentu. Díky systému Front Assist monitoruje Škoda Rapid vzdálenost vozu před vámi a dokáže varovat před kolizí. Kapacitu zavazadlového prostoru lze navýšit až na 1490 litrů a díky oboustrannému koberci zamezit znečištění vozu díky gumové straně, která je omyvatelná. Dokonalé bezpečí zajišťuje šest airbagů, které po aktivaci vytvoří stěnu a chrání posádku před zraněním hlavy.

Fanděte Válečníkům s námi a sledujte jejich úspěchy:

houmicz.wixsite.com/bkdecin-mladez