Akční servisní nabídka
Akční servisní nabídka

Tato akční nabídka již není k dispozici

Aktuální akční nabídky vozidel Volkswagen osobní vozy naleznete zde.


Zimní servis Volkswagen

Zdravíme Tě, zimo. Počítáme s Tebou, a proto jsme pro naše zákazníky připravili pestrou nabídku zimních pneumatik s bezplatnou PneuGarancí, výhodné servisní úkony s Originálními díly Volkswagen®, široký sortiment Originálního příslušenství Volkswagen® a zimní servisní prohlídku vozu v našich autorizovaných servisech.

Nabídka platí do 31.12.2020

Střešní box na lyže
a zavazadla Comfort

Střešní box Volkswagen Original Comfort má optimalizovaný, aerodynamický tvar, který maximálně redukuje nepříjemné rušivé zvuky za jízdy. Vyznačuje se inovativním předmontovaným rychloupínáním a inovativním systémem "DuoLift", který umožňuje pohodlné otevírání z obou stran. Střešní box disponuje 3bodovým centrálním zamykáním a je k dostání v černé barvě s vysokým leskem. Nosnost 75 kg.

000071200AE | 460 l, 230 x 75 x 40 cm | 15 250 Kč
000071200AD | 340 l, 190 x 75 x 39 cm | 14 480 Kč

Střešní box
Střešní nosiče a příčníky

Originální příčníky Volkswagen jsou ideální systémovou základnou pro všechny nástavby. Jsou testované podle přísných norem Volkswagen City Crash Plus, kompletně smontované a lze je snadno a bez komplikací připevnit na střešní podélníky Vašeho vozu Volkswagen. Lze je uzamknout, a tak bezpečně zajistit proti krádeži. Snadno namontovatelný aerodynamický profil se strukturovaným povrchem minimalizuje hluk větru. K dispozici pro všechny modely.

3G9071151 | Passat Variant | 5 160 Kč

Střešní nosiče a příčníky
Sada gumových koberců Premium

Přesně lícující koberce mají protiskluzovou spodní stranu a jsou snadno omyvatelné. S nápisem modelu vozidla. Sada 4 ks. K dispozici pro všechny modely.
Koberce jsou 100% recyklovatelné, velmi pevné a s dlouhou životností. Kvalitní materiál umožňuje, že jsou originální koberce výrazně lehčí než ty běžné.

2K1061500B 82V | Caddy 4 | 2 170 Kč

Gumové koberce
Sada gumových koberců Premium

Přesně lícující koberce mají protiskluzovou spodní stranu a jsou snadno omyvatelné. S nápisem modelu vozidla. Sada 4 ks. K dispozici pro všechny modely.
Koberce jsou 100% recyklovatelné, velmi pevné a s dlouhou životností. Kvalitní materiál umožňuje, že jsou originální koberce výrazně lehčí než ty běžné.

2K1061500B 82V | Caddy 4 | 2 170 Kč

Led vstupní osvětlení
previous arrow
next arrow
Slider

Pneuservis - 500 Kč

Poukaz - pneuservis

Do 31.12.2020 máte možnost získat poukaz v hodnotě 500 Kč na čerpání služeb Volkswagen Pneuservis u autorizovaných servisních partnerů Volkswagen.

Po zadání vaší emailové adresy, vám bude doručen poukaz s unikátním kódem. Poukaz můžete uplatnit na nákup 4 kusů nových pneumatik či kompletních kol. Nebo na uskladnění Vašich stávajících pneumatik, či montáž pneumatik na vaše vozidlo, pokud si sadu pneumatik zakoupíte.

Získat poukazZískat poukaz

Akční balíček Originálního příslušenství Volkswagen® na Golf 8. generace
se zvýhodněním 35 %

 • Akční cena za celý balíček: 24 074 Kč (běžná cena: 37 037 Kč, sleva 35 %)

Ochrana nákladové hrany

Ochrana nákladové hrany

 • 5H0061197
 • transparentní fólie

běžná cena: 1 723 Kč

Vložka do zavazadlového prostoru

Plastová vložka do zavazadlového prostoru

 • 5H0061161
 • pro vozidla s variabilní ložnou plochou

běžná cena: 1 444 Kč

Gumové koberce

Sada gumových koberců

 • 5H1061500 82V
 • sada 4 kusů

běžná cena: 1 953 Kč

Zimní kola

Sada 16" zimních kompletních kol

 • 5H0073666A 8Z8
 • 5H0073656A 8Z8
 • disky Gavia 6,5J x 16 ET 46, pneumatiky Bridgestone Blizzak 205/55 R16 91H

běžná cena: 28 934 Kč

Kryty kol

Dynamické kryty kol

 • 000071213D
 • sada 4 kusů
 • Logo zůstává ve vodorovné poloze i při otáčení kola.

běžná cena: 2 983 Kč

Volkswagen STK Service

Jen v autorizovaných servisech Volkswagen se Vašemu vozu dostane skutečně profesionální péče se zárukou. Pokud nás necháte Váš Volkswagen připravit pro technickou kontrolu a měření emisí, nabízíme Vám možnost provedení samotné technické kontroly v nezávislé STK stanici zdarma.

 • Pouze autorizovaný Volkswagen servis Vám garantuje použití originálních dílů za nejvýhodnější ceny a vysoce kvalifikovaný a vyškolený tým profesionálů.
 • Samozřejmostí je dvouletá záruka na díly i práci.
 • Příprava vozu, včetně případných oprav či výměny dílů, probíhá za naprosto férových podmínek. Vždy Vám nabídneme to nejvýhodnější řešení a transparentní vyúčtování s osobním vysvětlením každé položky.
 • Pouze 100% péče našich profesionálů je zárukou, že si Váš Volkswagen zachová svou hodnotu a kvalitu.
 • Nepodceňujte technický stav svého vozu zejména teď, kdy policisté získali pravomoc zkrátit platnost Vaší STK na 30 dní při zjištění jakékoliv závady, např. nefunkční kontrolky, sjetých pneumatik či praskliny na předním skle.

*Prohlídka vozidla a odstranění případných závad před technickou kontrolou jsou zpoplatněny dle platného ceníku.

STK Servis

Plus plán

Plus plan

V autorizovaných servisech Volkswagen je pro Vás připraven Plus plán - knížka plná slevových poukazů na servisní úkony, nákup Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen® a na nákup Originálního příslušenství Volkswagen® pro osobní vozy.

S poukazy z Plus plánu ušetříte nemalé finanční prostředky. Využít je můžete při splnění následujících podmínek:

 • Jste fyzickou osobou nepodnikající; případně fyzickou osobou podnikatelem, který není velkoodběratelem.
 • Poukaz uplatníte při předání vozu do opravy u autorizovaného servisního partnera a při nákupu Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen® (neplatí pro poukaz na nákup Originálního příslušenství Volkswagen® a Lifestyle).

Nabídka platí do 31.12.2020

Z jednoho Plus plánu lze využít více poukazů najednou. Slevy se nesčítají, pokud na zboží nebo službu probíhá jiná slevová akce. Nezapomeňte si vyzvednout svůj vlastní Plus plán - knížku plnou servisních poukazů, vyplatí se Vám to. Je to Plus pro Váš vůz. Plus pro Vás.

Originální startovací baterie Volkswagen

Využijte nabídku na Originální startovací baterie Volkswagen.

Energie ze startovací baterie je předpokladem pro to, aby byl Váš vůz Volkswagen provozuschopný. Přísná zadání pro procesy při výrobě a skladování originálních baterií Volkswagen i péči o ně jsou pro Vás zárukou vysoké kvality, bezpečnosti a perfektní funkčnosti.

Připravili jsme pro Vás výhodnou nabídku Originálních startovacích baterií Volkswagen, do širokého spektra modelů.

Nabídka platí do 31.12.2020

Ceník baterií

Startovací baterie

Filtry pevných částic za zvýhodněné ceny

Filtr pevných částic

Volkswagen zavedl na českém trhu cenově zvýhodněnou nabídku vybraných filtrů pevných částic DPF (Diesel Particulate Filter) pro vybrané modely osobních vozů Volkswagen a to v kvalitě originálních dílů nebo Economy dílů, které jsou určeny pro vozy starší 4 let.

Snížení cen originálních a Economy filtrů pevných částic pro vozy Volkswagen se vznětovým motorem odráží snahy výrobce o maximální ochranu životního prostředí. Praxe ukazuje, že mnozí čeští motoristé provozují vozidla, jejichž filtr pevných částic je nefunkční či dokonce demontovaný. Oba přístupy jsou nejen v rozporu s legislativními pravidly pro provoz motorových vozidel na pozemních komunikacích, ale také znamenají vyšší míru znečišťování životního prostředí v České republice. Výměna filtru pevných částic u vznětových modelů Volkswagen s technikou DPF je nyní díky naší zvýhodněné nabídce dostupná pro mnohem širší okruh zákazníků.

DPF zbavuje výfukové plyny pevných částic, které vznikají při nedokonalém spalování nafty. Pevné částice jsou považovány za karcinogenní, proto stanovují emisní normy přísné limity pro jejich obsah ve výfukových plynech vznětových motorů. Kvalitní filtry pevných částic, používané ve vozech Volkswagen, pracují s vysokou účinností a nevyžadují žádnou specifickou údržbu.

Nabídka platí do 31.12.2020

Ceník filtrů pevných částic

Kompletní ceny

Kompletní ceny - to je výhodná nabídka servisních úkonů pro majitele vozů Volkswagen starších 5 let, kdy zákazníkem je fyzická osoba. Ceny úkonů jsou uvedeny vč. DPH a zahrnují jak cenu materiálu, tak času i práce mechanika za zvýhodněnou hodinovou sazbu. Profesionální servis, vysoká kvalita originálních dílů, příznivá cena - to vše pro Váš vůz Volkswagen.

Volkswagen up!