Mimořádná akční nabídka VW Multivan

Značka: Volkswagen
Benzín
-
Nové
0,0 l
-
Volkswagen Multivan
Volkswagen Multivan

Mimořádná nabídka Multivan 1,5 TSI

Multivan za milion!

Pokud máte pocit, že dobrých zpráv poslední dobou není příliš mnoho, tak Vás třeba právě my potěšíme. Přijíždíme s mimořádnou akcí, v rámci které můžete pořídit Multivan již za 999 000 Kč vč. DPH.

Získáte nejmodernější vůz ve své třídě s vynikajícím hodnocením bezpečnosti EuroNCAP, benzínovým motorem o výkonu 100 kW, sedmistupňovou automatickou převodovkou,  digitální přístrojovou deskou, třemi samostatně posuvnými a vyjímatelnými sedadly  v prostoru pro cestující, velikým a extrémně variabilním zavazadlovým prostorem atd. 

Jedná se o výjimečnou nabídku, která má dvě nevýhody - je množstevně omezena, a po jejím ukončení se už nebude nikdy v této podobě opakovat. Tak neváhejte a kontaktujte svého prodejce Volkswagen Užitkové vozy.

Akční zvýhodnění dalších motorizací

Multivan se zvýhodněním až 262 000 Kč

Mimořádné zvýhodnění nabízíme i na ostatní motorizace modelu Volkswagen Multivan. Verzi 2,0 TDI tak získáte již za 1 147 020 Kč vč. DPH, plug-in hybridní Multivan e-Hybrid získáte již za 1 304 777 Kč vč. DPH. Detailní přehled akčních cen najdete v ceníku, či konfigurátoru.

Ceník KonfigurátorVíce o modelu


Zaujala Vás tato jedinečná nabídka? Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka