California 6.1 Beach Oby-Van
California 6.1 Beach 70 let Bulli
Značka: Kia Motors
Model: 2008
Benzín
-
-
Nové
0,0 l

Akční model 70 let Bulli pořídíte nyní se zvýhodněním až 349 000 Kč vč. DPH

Stejně jako všechny ostatní vozy řady T6.1 získáte i akční model California Beach 70 let Bulli bez příplatku s prodlouženou zárukou výrobce na 2+2 roky/200 000 km. V rámci příplatkové výbavy je možné objednat prodlouženou záruku na 2+3 roky s limitem 200 000 km.

Akční model 70 let Bulli je maximálně pětimístnou verzí Californie Beach vybavené sklopnou minikuchyňkou. Vybírat můžete mezi variantou s posuvnou trojlavicí či dvoulavicí s rozšířenými úložnými prostory.

Dozvědět se více o modelu California 6.1

Svoboda je ještě dostupnější

Žádné hvězdné války, ale užasné výhledy na noční hvězdnou oblohu i do krajiny si užijete s novým akčním modelem California 6.1 Beach 70 let Bulli. Díky své praktičnosti, komfortu a bezpečnosti se stane na cestách vaším druhým domovem. Ve volném čase můžete s tímto obytným modelem objevovat neznámé kouty tohoto světa, ve všední dny vám California poslouží jako všestranný automobil rodinný i pracovní život.

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka