VW T-roc
5 důvodů proč byste měli mít nový Volkswagen T-roc

5 DŮVODŮ PROČ MÍT VOLKSWAGEN T-ROC

Hledáte vůz, který bude skvělým společníkem, a se kterým zanecháte dlouhotrvající dojem? To vše a ještě mnohem více nabízí nový Volkswagen T-Roc.

2018 05 18 5 t roc 1

1. ZBAVÍ VÁS ZBYTEČNÉHO STRESU

T-Roc Vám v celé řadě situací pomůže a zajistí úlevu. Asistenční systémy v nejlepším případě dokážou nehodě dokonce zcela zabránit. Disponuje systémem Uvolněného řízení, volitelným adaptivním tempomatem, asistentem pro jízdu v koloně a dokoce systémem poloautomatického řízení pro případ náhlého zdravotního selhání „Emergency Assist“. Díky systému Front Assist s funkcí nouzového brzdění City s rozpoznáváním chodců můžete být za volantem uvolnění. Systém Park Assist za Vás vyřeší parkování a díky systému „Blind-spotSensor máte pod kontrolou i „vyparkování“.

2. ZANECHÁ DLOUHOTRVAJÍCÍ DOJEM

Jestliže toužíte po výrazném designu, rozsáhlém spektru možností individualizace, vysoce kvalitním zpracování, až do nejmenšího detailu, rozhodněte se pro model T-Roc, který ví, jak zapůsobit.

2018 05 18 5 t roc 2

2018 05 18 5 t roc 3

3. INDIVIDUÁLNÍ DESIGN

Nuda a T-Roc jsou dvě věci, které nejdou dohromady. Linie Style Line prokazuje díky dvoubarevnému lakování stylovou čistotu. Interiér vozu T-Roc v linii Slyle Line si můžete uspořádat přesně podle vašich představ použitím barevných akcentů.

4. KOMFORT

V kabině je vše zařízeno tak, aby byla maximálně pohodlná. Čekají na Vás pohodlná komfortní sedadla i panoramarické výklopné posuvné střešní okno. Díky volitelnému multifunkčnímu volantu můžete ovládat celou řadu funkcí, aniž byste z něj museli sundat ruce.

2018 05 18 5 t roc 4

2018 05 18 5 t roc 5

5. KONEKTIVITA

Internet ve vozech T-Roc je užitečný. Díky němu využijete volitelné mobilní služby Car-Net, Guide & Inform a další, které Vám pomohou řešit každodenní mimořádné situace.

 

VOLKSWAGEN T-ROC JE

SKVĚLÝ SPOLEČNÍK PRO KAŽDOU SITUACI!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Více informací o Volkswagen T-Roc