ŠKODA Care

ŠKODA Care - Auto Horejsek

ŠKODA Care produkty vznikly s cílem zjednodušit používání a údržbu vozidla již od prvního dne, kdy jste si převzali váš nový vůz ŠKODA. Při koupi vozu tak máte možnost předplatit si servisní úkony až na 5 let a o nic se nestarat. Za servis totiž nezaplatíte ani korunu navíc. Při využití financování vozu si servisní náklady navíc rozdělíte do jednotlivých splátek.

Z nabídky ŠKODA Care můžete využít také paket Mobilita Plus obsahující prodlouženou záruku na 5 let / 100 tis. km za 2 000 Kč. Chtěli byste cenově přijatelné a přitom kvalitní pojištění? Využijte ŠKODA Pojištění, které zahrnuje sníženou spoluúčast, asistenční služby či pojištění GAP.

Víte, že doživotní záruku mobility máte k novému vozu ŠKODA zdarma? Pokud dojde k závadě vozidla, pomůžeme vám po telefonu, případně vyšleme servisní vozidlo na místo poruchy. Pokud nebude možné ani v tomto případě odstranit závadu, odtáhneme váš vůz do nejbližšího autorizovaného servisu ŠKODA. Užívejte si svůj vůz naplno a bez starostí se ŠKODA Care produkty!

 

kontaktujte nás

nebo

se objednejte do servisu