Doplňkové služby

servisni_prohlidky

ŠKODA Originální příslušenství

Nabízíme vám odbornou montáž produktů ze sortimentu ŠKODA Originálního příslušenství jako například střešních transportních systémů, mechanického zabezpečení řazení, tempomatu, autoalarmu, tažného zařízení atd. Naši mechanici provedou montáž příslušenství na vysoké profesionální úrovni a v souladu s předpisy stanovenými výrobcem.

Za výhodnou cenu si můžete pronajmout ŠKODA Originální příslušenství, např. nosič na lyže, dětskou sedačku, nosič na kola nebo sněhové řetězy.

usnadneni

Uskladnění kompletních kol

Po skončení letní či zimní sezony vám autorizovaný servisní partner ŠKODA může profesionálně uskladnit sadu kompletních kol. Zároveň zkontroluje jejich stav.

zpetnyodber

Zpětný odběr vybraných výrobků a autovraků

Z novely zákona o odpadech vyplývá pro výrobce povinnost, zajistit majiteli likvidaci jeho vozidla v autorizované zpracovatelské síti a také zpětný odběr vybraných výrobků. I tuto zákonnou povinnost plníme k vaší plné spokojenosti.

start_packet

Start packet

Obsahuje informace o službách, nabídkách a výhodách pro majitele nového vozu ŠKODA. Zdarma obdržíte kartu ŠKODA Assistance a získáte tisíce slev a výhod po celém světě.

nahradni

Náhradní vůz

Musíte navštívit se svým vozem servis ŠKODA, ale potřebujete být mobilní? S náhradním vozem od autorizovaného servisního partnera ŠKODA to nebude problém. Každý servisní partner disponuje dostatečným počtem náhradních vozů aktuální modelové řady ŠKODA. Využívání náhradního vozu pro vás může být i příjemným zážitkem, neboť můžete otestovat novější, větší, silnější nebo lépe vybavený vůz ŠKODA než je váš současný.

vyzvednuti

Vyzvednutí a přistavení vozu

Nechcete se zdržovat předáváním vozu do servisu ŠKODA a potom ještě cestou do zaměstnání hromadnou dopravou? I pro tyto případy máme elegantní řešení! Při objednání do servisu poptejte tzv. Pickup service, neboli vyzvednutí vás, nebo vašeho vozu. Variant je několik. Přivezte nám svůj vůz a my vás odvezeme zpět domů nebo do zaměstnání. Pokud se nechcete zdržovat ani cestou do servisu, vyzvedneme váš vůz u vás doma nebo v zaměstnání a po servisním zásahu vám ho opět přistavíme zpět.

primy

Přímý příjem

Chcete mít svůj vůz ŠKODA pod kontrolou i při předání do servisu? Zajímá vás jak vypadá váš vůz zespoda? Pak je pro vás řešením bezplatný Přímý příjem. Servisní technik vám vůz zvedne na zvedáku v příjemném prostředí Přímého příjmu a probere s vámi detailně stav vašeho vozu. Sami se pak rozhodnete, které závady budete chtít odstranit, nebo zda si budete chtít odvést nějaký prvek ze sortimentu ŠKODA Originálního příslušenství.

 

kontaktujte nás

nebo

se objednejte do servisu