Údržba

Údržba - KIA servis - Auto Horejsek

KIA servis - Údržba - Auto Horejsek

Proč je třeba vozidlo udržovat

Vaše Kia je velkou částí Vašeho života - bere Vás na místa, která chcete navštívit. Pravidelná údržba u autorizovaných servisních středisek společnosti Kia zaručí, že Vaše vozidlo bude v dobrém stavu rok co rok. Podívejte se na naši nabídku údržby a obraťte se na náš tým. Získáte další informace nebo zorganizujeme schůzku.

kontaktujte nás

KIA servis - Údržba - Auto Horejsek

Servisování

Doporučeným servisováním prodloužíte životnost i výkon Vašeho vozu. Vaše vozidlo jsme vyrobili my, takže víte, že je v dobrých rukou pouze u našeho autorizovaného servisního střediska. Naši školení technici používají výhradně originální náhradní díly Kia pro údržbu a servis. Nezapomeňte, že pravidelně servisované vozidlo má vyšší cenu při dalším prodeji.
 

Servisní balíčky

Od předplacené údržby až po celkovou údržbu nabízí Váš místní prodejce Kia balíčky služeb, které potřebujete pro bezproblémový chod vašeho vozu.

KIA servis - Údržba - Auto Horejsek

Druhy olejů

Jaký olej je pro vaše vozidlo nejlepší? Odpověď naleznete v manuálu vozidla nebo v přehledu, který si můžete stáhnout.

Stáhnout

KIA servis - Údržba - Auto Horejsek

Servisní intervaly

Zjistěte, jak často byste měli přijít na prohlídku Vašeho vozu. Informace o intervalech naleznete v příručce vozidla nebo v přehledu servisních intervalů.

Stáhnout

KIA servis - Údržba - Auto Horejsek

Nařízení o označování pneumatik

Veškeré informace o Nařízení o označování pneumatik naleznete v evropském nařízení (ES) č. 1222/2009 účinný od listopadu 2012

Stáhnout

 

Objednejte se do servisu