7 let aktualizace map

Aktualizace map - KIA servis - Auto Horejsek

Užijte si 7-letou aktualizace map

Ke každému vozu Kia s integrovanou navigací dostanete zdarma mapové podklady na 7 let. Zakládáme si především na kvalitě a spolehlivosti našich vozů, proto přicházíme s aktualizací mapových podkladů po dobu 7 let zdarma. Nyní se můžete na váš vůz spolehnout stoprocentně a ve všech ohledech.
 

7 let aktualizace map - KIA servis - Auto Horejsek

Jaké jsou výhody?

Kromě 7leté záruky, 7 let prohlídek a asistence získáváte nyní vždy aktuální mapovou sadu také po dobu 7 let zcela zdarma. Stačí se každý rok zastavit ať už na sezónní nebo pravidelnou prohlídku a váš servis vám podklady automaticky aktualizuje.

  • Každoroční aktualizace
  • Finanční úspora více než 20 000 Kč
  • Detailní pokrytí více než 30 evropských zemí
  • Služba je přenosná při prodeji vozu

Se 7letou aktualizací mapových podkladů budete stále na správné cestě. Naše jedinečná služba vás ušetří nepříjemných a mnohdy i drahých překvapení na vašich cestách.

7 let aktualizace map - KIA servis - Auto Horejsek

Mám nárok na aktualizaci mapových podkladů?

Pokud jste váš vůz zakoupili po 1.6.2013 a součástí výbavy vašeho vozu je originální vestavěná navigace Kia, máte na službu automaticky nárok.

Pokud máte starší vůz s originální navigací Kia LG 1.0/1.5, můžete si aktualizaci mapových podkladů zakoupit za zvýhodněnou cenu 4 900 Kč u vašeho prodejce nebo v servisu, nebo využít některou z akcí, které budeme pravidelně pořádat. Při těchto akcích bude aktualizace k dispozici za velmi výhodných podmínek. Registrujte se na našem zákaznickém portálu MojeKia, aby Vám tato nabídka neunikla.

Aktualizace map k originální vestavné navigaci za 1 Kč po dobu 7 let se vztahuje na všechny nové prodané vozy Kia. Update mapových podkladů je k dispozici jednou ročně a provede ho autorizovaný servis Kia.

 

kontaktujte nás

nebo

se objednejte do servisu