Kia nově vede Martin Králíček
Kia nově vede Martin Králíček

Obchodní oddělení značky KIA nově vede Martin Králíček

Vedení obchodního oddělení společnosti KIA Czech převzal od 1. září Martin Králíček. Nově tak zodpovídá za obchodní aktivity značky, fleet a logistiku a je přímo podřízený generálnímu řediteli Arnoštu Barnovi. Martin Králíček ve funkci vystřídal Ivo Řeháka, který se rozhodl odejít ke konci srpna po téměř tříletém působení ve společnosti.

Martin Králíček pracuje ve společnosti KIA Czech od roku 2016, naposledy působil ve funkci Fleet & Used Cars Manager. V této pozici zodpovídal za přímé fleetové prodeje a koordinaci dealerských fleetových obchodů. Na starosti měl rovněž řadu projektů v oblasti značkového financování včetně implementace programu pro ojeté vozy do celé dealerské sítě. Od 1. září je v pozici Vedoucí obchodního oddělení zodpovědný za prodejní strategii s cílem zvýšit tržní podíl značky KIA na českém trhu.

Nástupce na pozici Fleet & Used Cars Manager bude oznámen později.

Martin Králíček (37 let) je ženatý a má dvě děti. Aktivně se zajímá o motorsport a automobilový průmysl, především o nové trendy a technologie. Mezi jeho koníčky patří outdoorové sporty, lyžování a cyklistika.