ŠKODA Connect

24. 10. 2017
Prostřednictvím Portálu ŠKODA Connect můžete snadno a pohodlně spravovat svůj zákaznický učet na počítači z pohodlí domova.

ŠKODA Connect - Auto Horejsek


BALÍČEK SLUŽEB ŠKODA CONNECT

ŠKODA Connect - Auto Horejsek

Infotainment Online

Připojením vašeho infotainmentu k internetu získáte možnost využívat širokou nabídku online služeb, včetně služeb Dopravní informace online a Import trasy.

ŠKODA Connect - Auto Horejsek

Care Connect

V rámci tohoto balíčku získáte 2 druhy služeb: Proaktivní servisní službu pro spojení s vaším dealerem a Vzdálený přístup k vozu pro správu automobilu na dálku.

ŠKODA Connect - Auto Horejsek

Tísňové volání

V případě nehody naváže vůz automaticky spojení se servisním centrem ŠKODA.


PORTÁL ŠKODA CONNECT

Prostřednictvím Portálu ŠKODA Connect můžete snadno a pohodlně spravovat svůj zákaznický učet na počítači z pohodlí domova. K tomu si do svého mobilu stáhněte aplikaci ŠKODA Connect a ovládejte svůj vůz i pomocí chytrého telefonu. Abyste mohli začít využívat služby ŠKODA Connect, je nutné se nejdříve zaregistrovat a služby aktivovat na Portálu ŠKODA Connect.

Vstupte do portálu

 

ŠKODA CONNECT PORTÁL - REGISTRACE & AKTIVACE

PDF (5,1 MB)

STÁHNĚTE SI APLIKACI ŠKODA CONNECT

ŠKODA Connect - Auto Horejsek

S aplikací ŠKODA Connect máte svůj vůz vždy pod kontrolou. Zkontrolujte všechny nezbytné funkcionality svého vozidla kdekoliv a kdykoliv ze svého chytrého telefonu nebo chytrých hodinek. Služby jsou dostupné na základě objednaného balíčku ŠKODA Connect: Infotainment Online nebo Care Connect. Zkontrolujte si kdykoliv stav paliva nebo jízdní data z poslední cesty. Nejste si jisti, zda jste zamkli svůj vůz? Nemějte obavy, s aplikací ŠKODA Connect si budete jistí. S pomocí služby „Poslední parkovací pozice“ najdete svůj vůz snadno a jednoduše. V případě potřeby můžete dokonce zahoukat a zablikat. Plánujete cestu? Pošlete cíl cesty přímo z domova do navigace svého vozidla. S funkcí Manažer času vám ŠKODA Connect pomáhá nepřetržitě. Kontroluje váš kalendář a na základě aktuální dopravní situace vás upozorní na čas, kdy potřebujete odjet, abyste dorazili na další schůzku včas.
 

Stáhnout na Google Play

Stáhnout v App StoreMohlo by vás také zajímat

Letní dovolená v Česku
28. 06. 2018

AktualitaLetní dovolená v Česku

Tipy pro všechny, kteří touží objevit nová místa... více

Nová ŠKODA Fabia
19. 08. 2018

AktualitaNová ŠKODA Fabia

Nová FABIA zaujme na první pohled. více

Letní dovolená
13. 06. 2017

AktualitaLetní dovolená

Objevte překvapivá místa a zažijte něco nového. více