Zlobili jsme u Auto Horejsek

26. 03. 2018
Ve čtvrtek 22.3.2018 od 13:00 – 19:00 jste mohli zlobit společně s námi ve zbrusu novém showroomu v České Lípě.

Při příležitosti otevření nového showroomu značky Volkswagen, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí, jsme pozvali širokou veřejnost také na představení nového modelu této značky – T-Roc, jehož heslem je: Nezapomínejte zlobit.


Návštěvníci si mohli prohlédnout nový moderní autosalon, který zdobila celá modelová řada značky Volkswagen a venkovní expozice byla věnována T-Roc Roadshow. Zde si návštěvník mohl vyzkoušet tuto letošní novinku a její jízdní vlastnosti v rámci testovacích jízd, zasoutěžit si o hodnotné ceny a pořídit si tematickou fotografii v našem fotokoutku. Pro děti byl přichystán dětský koutek, kde byly připraveny dílničky a také malování na obličej. To se těšilo obzvlášť velké oblibě. 


I přes nepřízeň počasí se této akce zúčastnilo více než 300 lidí. 
Velkým lákadlem pro návštěvníky byl zajisté moderátor celé akce – Leoš Mareš. Ten byl po celou dobu konání přítomen, provázel návštěvníky programem, fotil se s přítomnými a dokonce během dne i zazpíval. 

 

VideoreportMohlo by vás také zajímat

Volkswagen zahajuje předprodej modelu T-Roc
04. 10. 2017

Tisková zprávaVolkswagen zahajuje předprodej modelu T-Roc

Praha, 4. října 2017 – Volkswagen dnes zahajuje na českém trhu předprodej nového crossoveru T-Roc. Nedlouho po své světové premiéře přináší nový Volkswagen T-Roc do třídy kompaktních vozů sportovní vlastnosti, vytříbený styl a vyspělou techniku. Cena vstupní verze s motorem 1.0 TSI o výkonu 85 kW/115 k a s bohatou sériovou výbavou byla stanovena na 452 900 Kč. více

Světová premiéra nového modelu T-Roc
25. 08. 2017

Tisková zprávaSvětová premiéra nového modelu T-Roc

Praha, 23. srpna 2017 – Volkswagen rozšiřuje svou produktovou řadu o kompaktní crossover T-Roc v rámci největší modelové ofenzivy ve své historii. Nový crossover značky Volkswagen přináší svěží vítr do třídy kompaktních SUV. Nový T-Roc lze totiž v maximálním rozsahu individualizovat a nabízí inovace na základě digitalizace, dokonalé síťové propojení, nejmodernější asistenční systémy, dynamické jízdní výkony a především moderní, expresivní design. T-Roc je automobilem, který se cítí jako ryba ve vodě jak v městském prostředí, tak i v neschůdném terénu. více

Podporujeme ekologii měst v severním regionu
05. 06. 2017

Tisková zprávaPodporujeme ekologii měst v severním regionu

Auto Horejsek společně se značkou Volkswagen podporují ekologii měst v severním regionu více