Volkswagen Tiguan Allspace

13. 11. 2017
Spousta místa pro dobrodružství. Od horského průsmyku až po silnici na pobřeží – díky novému vozu Tiguan Allspace budete v mnoha destinacích jako doma. Suverénní, centrem pozornosti a vždy přitom projevíte svůj osobitý styl.

Volkswagen Tiguan Allspace

 

Design

Flexibilita může mít velmi atraktivní vzhled: Design nového vozu Tiguan Allspace využívá rafinovaným způsobem své silné stránky a projevuje přitom svůj styl i vysokou kvalitu.

Volkswagen Tiguan Allspace - Auto Horejsek

Design exteriéru

Centrum pozornosti s impozantním zevnějškem.

Probouzí touhu získat více: Objevte nové dimenze prostoru kompaktního SUV a nechte se okouzlit působivou světelnou signaturou i vysoce kvalitními designovými prvky.

Volkswagen Tiguan Allspace - Auto Horejsek

Design interéru

Tolik prostoru, že se zde cítíte jako doma!

Vaše nové oblíbené místo? Díky svým čistým tvarům vytváří interiér nového vozu Tiguan Allspace již prvním pohledu atmosféru pohodlí.

Volkswagen Tiguan Allspace - Auto Horejsek

Paket Offroad

Touha po dobrodužství.

Máte chuť jet po šotolině? Díky volitelnému paketu Offroad zanecháte dobrý dojem i při jízdě mimo zpevněné cesty.

Volkswagen Tiguan Allspace - Auto Horejsek

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s osvětlením „Ambiente“

Více svobody. I směrem vzhůru.

Volitelné panoramatické výklopné posuvné střešní okno zajistí díky svým velkým rozměrům příjemnou světelnou atmosféru a volný výhled na nebe. Přední prosklený díl lze pomocí elektrického ovládání otevřít, vyzvednout a zapustit. A v případě, že hvězdy nebo světla velkoměsta nezáří dost jasně, osvětlení zalije interiér vozu příjemným tlumeným světlem.

Volkswagen Tiguan Allspace - Auto Horejsek

LED světlomety a LED zadní světla

Zajistí lepší viditelnost. A také lepší vzhled.

Inovativní design dodává novému vozu Tiguan Allspace nezaměnitelný vzhled a významně k tomu přispívají také markantně tvarované LED světlomety a LED zadní světla, jež se dodávají na přání. Díky volitelnému systému "Dynamic Light Assist" si atraktivní design mohou prohlédnout i řidiči protijedoucích vozidel, a to i při zapnutých dálkových světlech.

Volkswagen Tiguan Allspace - Auto Horejsek

Kola

Design, který přitahuje pozornost. A pohybuje se.

Tiguan Allspace v sobě spojuje celou řadu výjimečných designových prvků. Čtyři z nich jsou jeho kola, která jsou harmonicky sladěna s celkovým designem tohoto modelu a umocňují jeho charakter, který sahá od výrazné sportovní dynamiky až po stylovou eleganci.

Volkswagen Tiguan Allspace - Auto Horejsek

 

Konektivita

Ať už potřebujete v průběhu jízdy telefonovat, sledovat aktuální dopravní informace, jedete k cíli Vaší cesty pomocí navigace nebo jen chcete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu – Váš Tiguan Allspace Vám přináší celou řadu možností, jak pohodlně a nekomplikovaným způsobem využívat moderní technologie.

Volkswagen Tiguan Allspace - Auto Horejsek

 

Asistenční systémy

Tiguan Allspace je vybaven inteligentními technologiemi a volitelnými asistenčními systémy, které mohou zabránit nehodě a pomáhá Vám tak v kritických jízdních situacích. Vy díky tomu máte při jízdě uklidňující a suverénní pocit.

Volkswagen Tiguan Allspace - Auto Horejsek

 

Komfort

Jízda v terénu nebývá většinou moc pohodlná. O to důležitější je, abyste se při jízdě k němu cítili pohodlně. Tiguan Allspace Vám díky svému prostornému interiéru a celé řadě asistenčních systémů zpříjemní každou jízdu tak, jak je to jen možné.

Volkswagen Tiguan Allspace - Auto Horejsek

 

Driving Experience

Ať se cíl Vaší příští cesty nachází kdekoli, výkonné motory s volitelnou technologií 4MOTION Vás dovezou na téměř každé místo na mapě. Přitom budete mít stále vše pod kontrolou – na každé cestě. Díky volitelnému systému 4MOTION Active Control bude Váš Tiguan Allspace vždy optimálně nastavený na povrch vozovky, po kterém právě pojedete.

Volkswagen Tiguan Allspace - Auto Horejsek

 

Tiguan Allspace Fotogalerie:



Mohlo by vás také zajímat

Lípa Musica
28. 08. 2018

AktualitaLípa Musica

Jsme hrdým partnerem 17. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica. více

Ohlédnutí za Auto Horejsek Road Show v České Lípě
24. 05. 2019

AktualitaOhlédnutí za Auto Horejsek Road Show v České Lípě

Letošní Auto Horejsek Road Show je v plném proudu. Ohlédněte se spolu s námi za vydařenou zastávkou v České Lípě. Hlavní hvězdou byla youtuberka Mína se svým vystoupením i následnou autogramiádou a díky bohatému programu si na své přišli malí i velcí. A to zdaleka ještě nekončíme.. více

Krásá pomáhá dětem 2018 - Videoreport
17. 05. 2018

AktualitaKrásá pomáhá dětem 2018 - Videoreport

My, jakožto milovníci stylového oblečení nejen značky Volkswagen, jsme se staly partery 13. ročníku módní show „Krása pomáhá dětem“, kterou pořádala Lenka Kocmanová Taussigová ve spolupráci s Ústeckým krajem. Akce se uskutečnila 15. března ve Sportcentru Sluneta v Ústí nad Labem a my jsme u toho nemohli chybět! více