ŠKODA Connect

24. 10. 2017
Prostřednictvím Portálu ŠKODA Connect můžete snadno a pohodlně spravovat svůj zákaznický učet na počítači z pohodlí domova.

ŠKODA Connect - Auto Horejsek


BALÍČEK SLUŽEB ŠKODA CONNECT

ŠKODA Connect - Auto Horejsek

Infotainment Online

Připojením vašeho infotainmentu k internetu získáte možnost využívat širokou nabídku online služeb, včetně služeb Dopravní informace online a Import trasy.

ŠKODA Connect - Auto Horejsek

Care Connect

V rámci tohoto balíčku získáte 2 druhy služeb: Proaktivní servisní službu pro spojení s vaším dealerem a Vzdálený přístup k vozu pro správu automobilu na dálku.

ŠKODA Connect - Auto Horejsek

Tísňové volání

V případě nehody naváže vůz automaticky spojení se servisním centrem ŠKODA.


PORTÁL ŠKODA CONNECT

Prostřednictvím Portálu ŠKODA Connect můžete snadno a pohodlně spravovat svůj zákaznický učet na počítači z pohodlí domova. K tomu si do svého mobilu stáhněte aplikaci ŠKODA Connect a ovládejte svůj vůz i pomocí chytrého telefonu. Abyste mohli začít využívat služby ŠKODA Connect, je nutné se nejdříve zaregistrovat a služby aktivovat na Portálu ŠKODA Connect.

Vstupte do portálu

 

ŠKODA CONNECT PORTÁL - REGISTRACE & AKTIVACE

PDF (5,1 MB)

STÁHNĚTE SI APLIKACI ŠKODA CONNECT

ŠKODA Connect - Auto Horejsek

S aplikací ŠKODA Connect máte svůj vůz vždy pod kontrolou. Zkontrolujte všechny nezbytné funkcionality svého vozidla kdekoliv a kdykoliv ze svého chytrého telefonu nebo chytrých hodinek. Služby jsou dostupné na základě objednaného balíčku ŠKODA Connect: Infotainment Online nebo Care Connect. Zkontrolujte si kdykoliv stav paliva nebo jízdní data z poslední cesty. Nejste si jisti, zda jste zamkli svůj vůz? Nemějte obavy, s aplikací ŠKODA Connect si budete jistí. S pomocí služby „Poslední parkovací pozice“ najdete svůj vůz snadno a jednoduše. V případě potřeby můžete dokonce zahoukat a zablikat. Plánujete cestu? Pošlete cíl cesty přímo z domova do navigace svého vozidla. S funkcí Manažer času vám ŠKODA Connect pomáhá nepřetržitě. Kontroluje váš kalendář a na základě aktuální dopravní situace vás upozorní na čas, kdy potřebujete odjet, abyste dorazili na další schůzku včas.
 

Stáhnout na Google Play

Stáhnout v App StoreMohlo by vás také zajímat

Rapid - Dost silný a úsporný
09. 10. 2017

AktualitaRapid - Dost silný a úsporný

Přijďte se sami přesvědčit... více

Objevte nové obzory KODIAQ
10. 11. 2017

AktualitaObjevte nové obzory KODIAQ

PÁDNÉ ARGUMENTY / Kombinace velkorysého prostoru, pokročilých asistenčních systémů a konektivity. více

Nová ŠKODA Fabia
19. 08. 2018

AktualitaNová ŠKODA Fabia

Nová FABIA zaujme na první pohled. více