ŠKODA Connect

24. 10. 2017
Prostřednictvím Portálu ŠKODA Connect můžete snadno a pohodlně spravovat svůj zákaznický učet na počítači z pohodlí domova.

ŠKODA Connect - Auto Horejsek


BALÍČEK SLUŽEB ŠKODA CONNECT

ŠKODA Connect - Auto Horejsek

Infotainment Online

Připojením vašeho infotainmentu k internetu získáte možnost využívat širokou nabídku online služeb, včetně služeb Dopravní informace online a Import trasy.

ŠKODA Connect - Auto Horejsek

Care Connect

V rámci tohoto balíčku získáte 2 druhy služeb: Proaktivní servisní službu pro spojení s vaším dealerem a Vzdálený přístup k vozu pro správu automobilu na dálku.

ŠKODA Connect - Auto Horejsek

Tísňové volání

V případě nehody naváže vůz automaticky spojení se servisním centrem ŠKODA.


PORTÁL ŠKODA CONNECT

Prostřednictvím Portálu ŠKODA Connect můžete snadno a pohodlně spravovat svůj zákaznický učet na počítači z pohodlí domova. K tomu si do svého mobilu stáhněte aplikaci ŠKODA Connect a ovládejte svůj vůz i pomocí chytrého telefonu. Abyste mohli začít využívat služby ŠKODA Connect, je nutné se nejdříve zaregistrovat a služby aktivovat na Portálu ŠKODA Connect.

Vstupte do portálu

 

ŠKODA CONNECT PORTÁL - REGISTRACE & AKTIVACE

PDF (5,1 MB)

STÁHNĚTE SI APLIKACI ŠKODA CONNECT

ŠKODA Connect - Auto Horejsek

S aplikací ŠKODA Connect máte svůj vůz vždy pod kontrolou. Zkontrolujte všechny nezbytné funkcionality svého vozidla kdekoliv a kdykoliv ze svého chytrého telefonu nebo chytrých hodinek. Služby jsou dostupné na základě objednaného balíčku ŠKODA Connect: Infotainment Online nebo Care Connect. Zkontrolujte si kdykoliv stav paliva nebo jízdní data z poslední cesty. Nejste si jisti, zda jste zamkli svůj vůz? Nemějte obavy, s aplikací ŠKODA Connect si budete jistí. S pomocí služby „Poslední parkovací pozice“ najdete svůj vůz snadno a jednoduše. V případě potřeby můžete dokonce zahoukat a zablikat. Plánujete cestu? Pošlete cíl cesty přímo z domova do navigace svého vozidla. S funkcí Manažer času vám ŠKODA Connect pomáhá nepřetržitě. Kontroluje váš kalendář a na základě aktuální dopravní situace vás upozorní na čas, kdy potřebujete odjet, abyste dorazili na další schůzku včas.
 

Stáhnout na Google Play

Stáhnout v App StoreMohlo by vás také zajímat

Edice 100
15. 10. 2018

AktualitaEdice 100

ŠKODA AUTO jako jedna z mála firem v České republice s více než stoletou tradicí, je s dějinami Československého státu provázána od samého začátku. více

Auto Horejsek Road Show v České Lípě
15. 05. 2019

AktualitaAuto Horejsek Road Show v České Lípě

Letošní Auto Horejsek Road Show je v plném proudu. Z Děčína jsme se vydali 11.5.2019 do České Lípy. A zdaleka nekončíme! Těšit se na nás můžete ještě v Račicích a v Litoměřicích. více

Letní dovolená v Česku
28. 06. 2018

AktualitaLetní dovolená v Česku

Tipy pro všechny, kteří touží objevit nová místa... více