Nový Volkswagen T-Roc

12. 11. 2017
Sebejistotu má již ve svých genech.
Oceníte dobrý design a jedinečnost? T-Roc okouzlí svým sebejistým projevem, výrazným designem modelu crossover a rozsáhlými možnostmi individualizace.

Volkswagen T-roc - Auto Horejsek

Zanechá dlouhotrvající dojem

Jestliže toužíte po výrazném designu, rozsáhlém spektru možností individualizace, vysoce kvalitním zpracování až do nejmenšího detailu, rozhodněte se pro model T-Roc, který ví, jak zapůsobit.

Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek

Zanechejte sportovní dojem.

T-Roc Sport Line

Jedinečný dojem zanecháte s vozem T-Roc v linii Sport Line, jejíž výbava zahrnuje celou řadu sportovních detailů, které zvýší tep srdce každého řidiče.
Kdo by Vás chtěl zastavit? Sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Kulmbach" a zářící červené brzdové třmeny vytváří kompozici, na kterou jen tak nezapomenete. Tmavě červená zadní světla umocňují sebejistý projev, kterým zadní partie působí. Zadní okno i zadní boční okna jsou rovněž zatmavená a dokonale ladí s celkovým sportovním obrazem vozu T-Roc v linii Sport Line. Zatmavení oken absorbuje část slunečního záření a zajišťuje tak mimořádně příjemnou světelnou atmosféru v interiéru.

Výrazný design, který Vás bude provázet každý den.

T-Roc Style Line

Výbavová linie Style Line Vám přináší velkou svobodu pro individuální přizpůsobení, a to jak karoserie, tak interiéru. T-Roc díky tomu bude dokonalým zrcadlem Vaší osobnosti.

Výbavová linie Style Line otevírá velký prostor pro Vaši invenci. Sériová sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Mayfield" jsou na přání k dispozici v jedné ze tří barev. Dalším unikátním prvkem, který na sebe přitahuje pozornost, jsou volitelné kombinace barev dvoubarevného lakování. Stylový projev vozu T-Roc v linii Style Line dále umocňují chromované detaily, které se nacházejí např. na sponě umístěné na černé mřížce chladiče se zrnitým povrchem a na trapézovým lemech výfuků v zadní partii. Přední i zadní difuzor je pak ve stříbrné barvě.

Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek

 

Sebejistotu má již ve svých genech

Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek

Dvoubarevný lak

Vystupte z davu.

Nuda a T-Roc jsou dvě věci, které nejdou dohromady. Linie Style Line prokazuje díky dvoubarevnému lakování stylovou čistotu. Pro linii Sport Line jsou pak na přání k dispozici barvy černá a červená "Flash"*.

*Bude v nabídce později

Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek

Charakter

Ukažte všem, kdo jste.

Hledáte automobil s osobitým charakterem? Za volantem vozu T-Roc budete řídit moderní crossover, jenž zaujme svým sebejistým designem.

Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek

Osvětlení

Stanete se centrem pozornosti.

Ve dne i v noci: Koncepce osvětlení vozu T-Roc zaujme svým jedinečným designem i světly pro denní svícení, která jsou umístěna v nárazníku.

 

Design, který se hodí k Vašemu životnímu stylu

T-Roc Vám díky komfortní a prostorné koncepci interiéru nabízí spoustu prostoru pro rozvoj Vaší osobnosti. K tomu přispívají také progresivní designové prvky a mnoho možností individualizace.

Volkswagen T-Roc - Auto Horejsek

 

Vyvarujte se zbytečného stresu

I když jste zvyklí zvládat stres, T-Roc Vám v celé řadě takových situací pomůže a zajistí úlevu. Asistenční systémy v nejlepším případě dokážou nehodě dokonce zcela zabránit.
/ Uvolněné řízení / Front Assist / Park Assist / "Blind-Spot" Sensor /

Volkswagen T-Roc - Auto Horejsek

 

Každá jízda bude na vyšší úrovni

Využijte maximálně čas strávený ve voze T-Roc. Díky moderním infotainment systémům budete mít neustále aktuální informace, můžete telefonovat pomocí hands free nebo můžete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu a přitom sledovat navigaci do cíle Vaší cesty. A v případě, že si to přejete, můžete jej dokonce ovládat pomocí hlasových pokynů.

Volkswagen T-Roc - Auto Horejsek

 

Efektivní a flexibilní jako Vy sami

Zejména u Vašeho automobilu očekáváte výkon. T-Roc může být na přání vybaven pohonem všech kol 4MOTION pro zajištění optimální trakce na téměř jakémkoli povrchu, sportovním podvozkem pro optimální ovládání a adaptivní regulací podvozku DCC.

 

Fotogalerie:

 Mohlo by vás také zajímat

Nový Volkswagen T-Cross
18. 03. 2019

AktualitaNový Volkswagen T-Cross

SUV přesně podle vašich představ! více

Auto Horejsek Road Show v Děčíně
18. 04. 2019

AktualitaAuto Horejsek Road Show v Děčíně

Letošní Auto Horejsek Road Show je v plném proudu. Na Smetanově nábřeží v Děčíně jsme to rozjeli, jak se patří. A zdaleka nekončíme! Těšit se na nás můžete v České Lípě, v Račicích a v Litoměřicích. více

Limitovaná nabídka Volkswagen
18. 07. 2018

AktualitaLimitovaná nabídka Volkswagen

Nejoblíbenější modely se zvýhodněním až 53 600 Kč. více