Nový Volkswagen T-Roc

12. 11. 2017
Sebejistotu má již ve svých genech.
Oceníte dobrý design a jedinečnost? T-Roc okouzlí svým sebejistým projevem, výrazným designem modelu crossover a rozsáhlými možnostmi individualizace.

Volkswagen T-roc - Auto Horejsek

Zanechá dlouhotrvající dojem

Jestliže toužíte po výrazném designu, rozsáhlém spektru možností individualizace, vysoce kvalitním zpracování až do nejmenšího detailu, rozhodněte se pro model T-Roc, který ví, jak zapůsobit.

Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek

Zanechejte sportovní dojem.

T-Roc Sport Line

Jedinečný dojem zanecháte s vozem T-Roc v linii Sport Line, jejíž výbava zahrnuje celou řadu sportovních detailů, které zvýší tep srdce každého řidiče.
Kdo by Vás chtěl zastavit? Sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Kulmbach" a zářící červené brzdové třmeny vytváří kompozici, na kterou jen tak nezapomenete. Tmavě červená zadní světla umocňují sebejistý projev, kterým zadní partie působí. Zadní okno i zadní boční okna jsou rovněž zatmavená a dokonale ladí s celkovým sportovním obrazem vozu T-Roc v linii Sport Line. Zatmavení oken absorbuje část slunečního záření a zajišťuje tak mimořádně příjemnou světelnou atmosféru v interiéru.

Výrazný design, který Vás bude provázet každý den.

T-Roc Style Line

Výbavová linie Style Line Vám přináší velkou svobodu pro individuální přizpůsobení, a to jak karoserie, tak interiéru. T-Roc díky tomu bude dokonalým zrcadlem Vaší osobnosti.

Výbavová linie Style Line otevírá velký prostor pro Vaši invenci. Sériová sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Mayfield" jsou na přání k dispozici v jedné ze tří barev. Dalším unikátním prvkem, který na sebe přitahuje pozornost, jsou volitelné kombinace barev dvoubarevného lakování. Stylový projev vozu T-Roc v linii Style Line dále umocňují chromované detaily, které se nacházejí např. na sponě umístěné na černé mřížce chladiče se zrnitým povrchem a na trapézovým lemech výfuků v zadní partii. Přední i zadní difuzor je pak ve stříbrné barvě.

Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek

 

Sebejistotu má již ve svých genech

Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek

Dvoubarevný lak

Vystupte z davu.

Nuda a T-Roc jsou dvě věci, které nejdou dohromady. Linie Style Line prokazuje díky dvoubarevnému lakování stylovou čistotu. Pro linii Sport Line jsou pak na přání k dispozici barvy černá a červená "Flash"*.

*Bude v nabídce později

Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek

Charakter

Ukažte všem, kdo jste.

Hledáte automobil s osobitým charakterem? Za volantem vozu T-Roc budete řídit moderní crossover, jenž zaujme svým sebejistým designem.

Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek

Osvětlení

Stanete se centrem pozornosti.

Ve dne i v noci: Koncepce osvětlení vozu T-Roc zaujme svým jedinečným designem i světly pro denní svícení, která jsou umístěna v nárazníku.

 

Design, který se hodí k Vašemu životnímu stylu

T-Roc Vám díky komfortní a prostorné koncepci interiéru nabízí spoustu prostoru pro rozvoj Vaší osobnosti. K tomu přispívají také progresivní designové prvky a mnoho možností individualizace.

Volkswagen T-Roc - Auto Horejsek

 

Vyvarujte se zbytečného stresu

I když jste zvyklí zvládat stres, T-Roc Vám v celé řadě takových situací pomůže a zajistí úlevu. Asistenční systémy v nejlepším případě dokážou nehodě dokonce zcela zabránit.
/ Uvolněné řízení / Front Assist / Park Assist / "Blind-Spot" Sensor /

Volkswagen T-Roc - Auto Horejsek

 

Každá jízda bude na vyšší úrovni

Využijte maximálně čas strávený ve voze T-Roc. Díky moderním infotainment systémům budete mít neustále aktuální informace, můžete telefonovat pomocí hands free nebo můžete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu a přitom sledovat navigaci do cíle Vaší cesty. A v případě, že si to přejete, můžete jej dokonce ovládat pomocí hlasových pokynů.

Volkswagen T-Roc - Auto Horejsek

 

Efektivní a flexibilní jako Vy sami

Zejména u Vašeho automobilu očekáváte výkon. T-Roc může být na přání vybaven pohonem všech kol 4MOTION pro zajištění optimální trakce na téměř jakémkoli povrchu, sportovním podvozkem pro optimální ovládání a adaptivní regulací podvozku DCC.

 

Fotogalerie:

 Mohlo by vás také zajímat

Nový Touareg
04. 04. 2018

AktualitaNový Touareg

Nový Touareg - Od 1.742.900,- Kč více

Lípa Musica
28. 08. 2018

AktualitaLípa Musica

Jsme hrdým partnerem 17. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica. více

Vyhrajte vůz na víkend
28. 03. 2018

AktualitaVyhrajte vůz na víkend

Přijďte si zasoutěžit o vůz Volkswagen Polo nebo o ŠKODA Karoq na víkend s plnou nádrží! více