Nový Touareg

04. 04. 2018
Nový Touareg - V předprodeji od 4. 4. 2018

Nový Touareg - Auto Horejsek

Spotřeba modelu Touareg v l/100 km: město: 8,1, mimo město: 6,2, kombinovaná: 6,9. Kombinované emise CO2: 182 g/km. Energetická třída C.
Vyobrazený model může obsahovat prvky příplatkové výbavy.

V předprodeji od 4. 4. 2018

SUV nové generace.

SUV nové generace. Sebevědomý design nového vozu Touareg¹, který definují přímé linie, vytváří impozantní dojem. Volitelné moderní prvky technické výbavy, jako je elektromechanická stabilizace naklánění, světlomety využívající technologii LED-Matrix – „IQ. Light“ a digitální palubní deska „Innovision Cockpit“ posouvají komfort, zážitky i radost z jízdy do zcela nové, vyšší dimenze.

Linie výbavy

Jaký styl Vám více imponuje? Chladný technický design, teplé barevné tóny dřeva a kůže nebo sportovní ladění? Bez ohledu na to, pro kterou variantu se rozhodnete, s jednou z luxusních linií výbavy Elegance, Atmosphere nebo R-Line projevíte vždy svůj vkus.

Linie výbavy Elegance

Připravte se na mimořádně
exkluzivní estetický zážitek.

Exteriér modelu Touareg Elegance krášlí leštěná osmnáctipalcová kola z lehké slitiny a chromované lišty na mřížce chladiče, okolo bočních oken a na bočních prazích. Uvnitř pak dominují chladné šedé nebo modré tóny v kombinaci s černou barvou - např. na hliníkových dekorech - dále pak paket výbavy v kůži "Vienna"* s kontrastními švy ve světle šedé. Na přání se můžete rozhodnout pro ještě luxusnější verzi paketu výbavy v kůži "Savona"**, která zahrnuje pohodlná sedadla ergoComfort na místech řidiče a spolujezdce a dekory "Silver Birch" z ušlechtilého dřeva.

* Střední plochy sedadla a vnitřní plochy zvýšených boků jsou čalouněné kůží "Vienna".
** Střední plochy sedadla a vnitřní plochy zvýšených boků jsou čalouněné kůží "Savona".

Nový Touareg - Auto Horejsek

Nový Touareg - Auto Horejsek

Linie výbavy Atmosphere

Potěšení pro Vaše smysly.

Touareg Atmosphere potěší Vaše smysly dekory z ušlechtilého dřeva s otevřenými póry "Olivesche" a paketem výbavy v kůži "Vienna"* v teplých hnědých tónech. Ušlechtilý vzhled interiéru podtrhují ozdobné švy v béžové barvě a kovové nástupní prahové lišty; v exteriéru pak zapůsobí osmnáctipalcová kola z lehké slitiny a chromované lišty. Na přání se můžete rozhodnout pro dekory z ušlechtilého dřeva s otevřenými póry "Walnuss" a paketem výbavy v kůži "Savona"** v exkluzivním dvoubarevném designu společně s vynikajícími sedadly ergoComfort na předních místech.

Linie výbavy R-Line

Prezentujte se výrazným a dynamickým způsobem.

Touareg R-Line Vám nabízí celou řadu jedinečných prvků výbavy, které zajistí sportovní vzhled a současně jsou zárukou trvalého dojmu.

Při pohledu zvenku okouzlí výrazný přední nárazník s C-signaturou typickou pro linii R-Line a logo "R-Line" na mřížce chladiče. Dodatečné detaily na dveřích v R-Line designu, ochranné kryty blatníků lakované v barvě vozu a černý leštěný difuzor s chromovanými lemy výfuků pak dodávají vozu Touareg R-Line mimořádně markantní vzhled.

Nový Touareg - Auto Horejsek

Design

Touareg se svým působivým a pokrokovým designem nastavuje nová měřítka.
Interiér pak díky bohaté paletě možností individualizace zapůsobí vždy impozantním dojmem.

Nový Touareg - Auto Horejsek

Exteriér

Udává směr.

Styl, který dostal novou formu. Čelní partie vyzařující sílu, prodloužená kapota motoru, ostře tvarované boční linie, markantní zadní LED světla - Touareg je SUV v němž se spojuje elegance a dynamika.

Široký, silný, sebevědomý: Silová povaha vozu Touareg se nejdříve projeví na jeho dominantní čelní partii. Vertikální mřížka chladiče se spojuje se světlomety, chromované lamely se táhnou od centrálního loga "Volkswagen" do stran až do skleněných krytů světlometů. Prodloužená kapota motoru je definována čistými liniemi a působí sportovním dojmem.

Paket "Black Style"

Pomocí designového paketu "Black Style" dodáte Vašemu vozu výrazné černé akcenty.

Váš Touareg "R-Line" bude v centru pozornosti: Pomocí designového paketu "Black Style" dodáte exteriéru Vašeho vozu ještě expresivnější výraz.

Váš Touareg R-Line s volitelným designovým paketem "Black Style" se stane středem zájmu. Paket zahrnuje detaily, jako např. černou leštěnou mřížku chladiče, černě lakované kryty vnějších zpětných zrcátek a černé leštěné ozdobné lišty oken, které zajistí, že trvalý dojem zanecháte ještě před tím, než se vydáte na cestu.

Nový Touareg - Auto Horejsek


Innovision

Palubní deska „Innovision Cockpit“ je jedinečným detailem vozu Touareg.
Široký displej s prohnutým sklem a brilantním rozlišením zajišťuje za jízdy dokonalou orientaci a intuitivní ovládání.
 

Komfort

Můžete očekávat komfort na vysoké úrovni. Ve voze Touareg budete vládcem silnice a přitom si budete užívat pohodlí,
které přináší spousta prostoru a praktickou výbavu i inovativní technologie, které zajistí vysokou míru využitelnosti v každodenním provozu.
 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktovat

 

Fotogalerie:

 Mohlo by vás také zajímat

Fotoreport - Představení Volkswagen T-Roc Česká Lípa
03. 04. 2018

AktualitaFotoreport - Představení Volkswagen T-Roc Česká Lípa

Nezapomněli jste s Leošem Marešem zlobit u nás u Auto Horejsek v České Lípě? Ne? A vyzkoušeli jste i nový Volkswagen T-Roc? Přinášíme vám fotoreport a video z této vydařené a příjemné akce... více

Videoreport z Autosalonu na Zahradě Čech 2018
23. 05. 2018

AktualitaVideoreport z Autosalonu na Zahradě Čech 2018

Byli jste u toho s námi? Dnes vám přinášíme videoreport a další fotografie z Autosalonu na Zahradě Čech, který se konal v Litoměřicích. Prohlédněte si, co všechno na návštěvníky čekalo a jakou super atmosféru jsme na příjemné jarní události vykouzlili společně se všemi, co v tom jeli s námi! Děkujeme! více

Test2Drive
26. 04. 2018

AktualitaTest2Drive

Proč se jen dívat, když ji můžete rovnou řídit! více