Nový Touareg

04. 04. 2018
Nový Touareg - Od 1.742.900,- Kč

Nový Touareg - Auto Horejsek

Spotřeba modelu Touareg v l/100 km: město: 8,1, mimo město: 6,2, kombinovaná: 6,9. Kombinované emise CO2: 182 g/km. Energetická třída C.
Vyobrazený model může obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Nový Touareg - Od 1.742.900,- Kč
 

SUV nové generace.

SUV nové generace. Sebevědomý design nového vozu Touareg¹, který definují přímé linie, vytváří impozantní dojem. Volitelné moderní prvky technické výbavy, jako je elektromechanická stabilizace naklánění, světlomety využívající technologii LED-Matrix – „IQ. Light“ a digitální palubní deska „Innovision Cockpit“ posouvají komfort, zážitky i radost z jízdy do zcela nové, vyšší dimenze.

Linie výbavy

Jaký styl Vám více imponuje? Chladný technický design, teplé barevné tóny dřeva a kůže nebo sportovní ladění? Bez ohledu na to, pro kterou variantu se rozhodnete, s jednou z luxusních linií výbavy Elegance, Atmosphere nebo R-Line projevíte vždy svůj vkus.

Linie výbavy Elegance

Připravte se na mimořádně
exkluzivní estetický zážitek.

Exteriér modelu Touareg Elegance krášlí leštěná osmnáctipalcová kola z lehké slitiny a chromované lišty na mřížce chladiče, okolo bočních oken a na bočních prazích. Uvnitř pak dominují chladné šedé nebo modré tóny v kombinaci s černou barvou - např. na hliníkových dekorech - dále pak paket výbavy v kůži "Vienna"* s kontrastními švy ve světle šedé. Na přání se můžete rozhodnout pro ještě luxusnější verzi paketu výbavy v kůži "Savona"**, která zahrnuje pohodlná sedadla ergoComfort na místech řidiče a spolujezdce a dekory "Silver Birch" z ušlechtilého dřeva.

Nový Touareg - Auto Horejsek

Nový Touareg - Auto Horejsek

Linie výbavy Atmosphere

Potěšení pro Vaše smysly.

Touareg Atmosphere potěší Vaše smysly dekory z ušlechtilého dřeva s otevřenými póry "Olivesche" a paketem výbavy v kůži "Vienna"* v teplých hnědých tónech. Ušlechtilý vzhled interiéru podtrhují ozdobné švy v béžové barvě a kovové nástupní prahové lišty; v exteriéru pak zapůsobí osmnáctipalcová kola z lehké slitiny a chromované lišty. Na přání se můžete rozhodnout pro dekory z ušlechtilého dřeva s otevřenými póry "Walnuss" a paketem výbavy v kůži "Savona"** v exkluzivním dvoubarevném designu společně s vynikajícími sedadly ergoComfort na předních místech.

Linie výbavy R-Line

Prezentujte se výrazným a dynamickým způsobem.

Touareg R-Line Vám nabízí celou řadu jedinečných prvků výbavy, které zajistí sportovní vzhled a současně jsou zárukou trvalého dojmu.

Při pohledu zvenku okouzlí výrazný přední nárazník s C-signaturou typickou pro linii R-Line a logo "R-Line" na mřížce chladiče. Dodatečné detaily na dveřích v R-Line designu, ochranné kryty blatníků lakované v barvě vozu a černý leštěný difuzor s chromovanými lemy výfuků pak dodávají vozu Touareg R-Line mimořádně markantní vzhled.

Nový Touareg - Auto Horejsek

* Střední plochy sedadla a vnitřní plochy zvýšených boků jsou čalouněné kůží "Vienna".
** Střední plochy sedadla a vnitřní plochy zvýšených boků jsou čalouněné kůží "Savona".

Design

Touareg se svým působivým a pokrokovým designem nastavuje nová měřítka.
Interiér pak díky bohaté paletě možností individualizace zapůsobí vždy impozantním dojmem.

Nový Touareg - Auto Horejsek

Exteriér

Udává směr.

Styl, který dostal novou formu. Čelní partie vyzařující sílu, prodloužená kapota motoru, ostře tvarované boční linie, markantní zadní LED světla - Touareg je SUV v němž se spojuje elegance a dynamika.

Široký, silný, sebevědomý: Silová povaha vozu Touareg se nejdříve projeví na jeho dominantní čelní partii. Vertikální mřížka chladiče se spojuje se světlomety, chromované lamely se táhnou od centrálního loga "Volkswagen" do stran až do skleněných krytů světlometů. Prodloužená kapota motoru je definována čistými liniemi a působí sportovním dojmem.

IQ. Light - světlomety využívající technologii LED-Matrix

Nikdo nemá rád řidiče, který oslňuje druhé.

Senzační: Pozornost okolních pohledů upoutá Váš Touareg již díky expresivnímu designu volitelných světlometů IQ. Light, které využívají technologii LED-Matrix. Kromě základních funkcí potkávacích a dálkových světel mohou být díky technologii "Matrix" cíleně zapínány, resp. vypínány jejich jednotlivé LED segmenty. Vzniká tak mnoho možností rozdělení vyzařovaného světla pro různé jízdní situace.

Při jízdě s dálkovými světly jsou pomocí kamery zachycována protijedoucí i vpředu jedoucí vozidla. Na základě těchto informací jsou řízeny jednotlivé LED segmenty a Vy tak můžete jet s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by docházelo k oslňování ostatních účastníků provozu. Jestliže se např. blížíte k dopravní značce, je snížena intenzita světla vyzařovaného segmentem, který značku osvětluje, a Vy tak nejste oslněni odraženým světlem.

Nový Touareg - Auto Horejsek

Nový Touareg - Auto Horejsek

Paket "Black Style"

Pomocí designového paketu "Black Style" dodáte Vašemu vozu výrazné černé akcenty.

Váš Touareg "R-Line" bude v centru pozornosti: Pomocí designového paketu "Black Style" dodáte exteriéru Vašeho vozu ještě expresivnější výraz.

Váš Touareg R-Line s volitelným designovým paketem "Black Style" se stane středem zájmu. Paket zahrnuje detaily, jako např. černou leštěnou mřížku chladiče, černě lakované kryty vnějších zpětných zrcátek a černé leštěné ozdobné lišty oken, které zajistí, že trvalý dojem zanecháte ještě před tím, než se vydáte na cestu.


Innovision

Palubní deska „Innovision Cockpit“ je jedinečným detailem vozu Touareg.
Široký displej s prohnutým sklem a brilantním rozlišením zajišťuje za jízdy dokonalou orientaci a intuitivní ovládání.
Ovládací centrum bez ovladačů - Posaďte se do kabiny budoucnosti. Řidič může ve voze Touareg sedět před velkým prohnutým displejem (výbava na přání), jehož digitální data ovládá prostřednictvím dotyků, gest nebo hlasových pokynů.

Komfort

Můžete očekávat komfort na vysoké úrovni. Ve voze Touareg budete vládcem silnice a přitom si budete užívat pohodlí,
které přináší spousta prostoru a praktickou výbavu i inovativní technologie, které zajistí vysokou míru využitelnosti v každodenním provozu.
 


Informační materiály o voze Nový Touareg

Nový Touareg - ceníky, katalogy a další materiály - stáhnout jako pdf

Katalog Nový Touareg Ceník Touareg

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktovat

 

Fotogalerie:Mohlo by vás také zajímat

Nové Volkswagen Polo
11. 11. 2017

AktualitaNové Volkswagen Polo

Dokonalé bezpečí. Dokonalá krása. Již za 292 900 Kč nebo 4 500 Kč měsíčně. více

Vyhrajte Volkswagen T-Roc na víkend s plnou nádrží
23. 03. 2018

AktualitaVyhrajte Volkswagen T-Roc na víkend s plnou nádrží

Soutěž bude probíhat v termínu 22. 3. 2018 od 13:00-19:00. více

Nový Volkswagen T-Roc
12. 11. 2017

AktualitaNový Volkswagen T-Roc

Sebejistotu má již ve svých genech. Oceníte dobrý design a jedinečnost? T-Roc okouzlí svým sebejistým projevem, výrazným designem modelu crossover a rozsáhlými možnostmi individualizace. více