Nové Volkswagen Polo

11. 11. 2017
Dokonalé bezpečí. Dokonalá krása. Již za 292 900 Kč nebo 4 500 Kč měsíčně.

Nové Polo - Auto Horejsek

Dokonalé bezpečí. Dokonalá krása.
Již za 292 900 Kč nebo 4 500 Kč měsíčně.

více o splátce zde

Nové Polo Vás ochrání. Je totiž vybaveno ještě více bezpečnostními asistenty než předchozí model a má přehled o všem, co se okolo Vás děje. Přitom je však centrem zájmu svého okolí. Důvodem je zcela nový design se sníženou boční linií, dynamickými rysy a nově navrženými světlomety. A platí to při každé jízdě.

Výbava & design

Nové Polo je výrazné, bezpečné a sportovní. Díky svým čistým tvarům a elegantně vedeným liniím je ztělesněním dokonalé harmonie designu a účelnosti. Zaujme svými komfortními, bezpečnostními a moderními funkcemi. Polo v každém probouzí touhu nastoupit do něj a jet.

Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek

Exteriér
Ukažte své sebevědomí.

Nové Polo je výrazné a sportovní. Přední partie působí díky dlouhé kapotě motoru dynamičtějším dojmem a horizontálně vedené linie ji opticky rozšiřují. Jeho sportovní vzhled, kompaktní rozměry a krátké přesahy karoserie jsou zárukou jedinečné radosti z jízdy.

Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek

Interiér
Více prostoru pro Váš komfort.

K zajímavým prvkům interiéru vozu Polo patří osvětlení "Ambiente" (sériová výbava pro Highline), sedadla s volitelnými bederními opěrkami a nové dekory. Nové Polo má také větší rozměry, což znamená více místa nad hlavou i pro nohy řidiče, spolujezdce i cestujících na zadních sedadlech.

Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek

Svtěla
Jste připraveni na velkou záři?

Světlo, které Vás potěší. Nové Polo je sériově vybavené LED světly pro denní svícení a halogenovými světlomety, které mu dodávají jedinečný vzhled. Na přání můžete sportovní projev Vašeho vozu Polo ještě více umocnit, rozhodnete-li se pro LED světlomety a LED zadní světla.

Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek

Kola
Nádhera připravená pro Vás: nabídka kol pro Polo.

Se kterými koly bude Vaše Polo vypadat nejlépe, záleží pouze na Vašem názoru. Proto Vám nabízíme atraktivní nabídku ocelových kol i kol z lehké slitiny, díky nimž bude Vaše Polo obrazem Vašeho osobního vkusu.

Infotainment

Ať už musíte v průběhu jízdy telefonovat, potřebujete aktuální dopravní informace, chcete se pomocí navigace dostat do cíle Vaší cesty nebo jen chcete poslouchat svou oblíbenou hudbu: Polo Vám poskytuje spoustu možností, jak pohodlným a jednoduchým způsobem využívat moderní technologie.

 
 
Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek
 

Asistenční systémy

Inteligentní asistenční systémy Vašeho vozu Polo přispívají k většímu komfortu a pomáhají Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. I když si přítomnosti této technologie ne vždy povšimnete, vědomí, že existuje, přináší dobrý pocit.

Pro zajištění bezpečnosti je potřeba spousta pomocníků.

Bezpečnost
V silničním provozu občas nastane nepředvídatelná situace. V takové případě Vám nové Polo pomůže.

 

Komfort

Budete okouzleni tím, jak je jízda v novém voze Polo příjemná. Díky komfortní výbavě budete sedět pohodlně i při cestování na dlouhé vzdálenosti a navíc si přitom budete šetřit i Vaše záda. Pohodové klima Vám pak zajistí volitelná klimatizace "Climatronic" (sériová výbava pro Highline) s individuálním nastavením.

Vyvolejte si informace, které právě potřebujete.

Active Info Display
Analogové přístroje patří minulosti. Klasické kruhové přístroje mohou být na přání nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní moderní kombinovaný přístroj "Active Info Display" Vám poskytne mnohem více informací než jen aktuální rychlost a stav paliva v nádrži.

 
 
Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek
 
 
Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek
 

Technologie

Moderní technologie, které jsou použité u motorů určených pro nové Polo, zajišťují hospodárnost, velký krouticí moment i vysoký výkon. Jsou přesně tím, co potřebujete, když rádi cestujete a současně chcete, aby spotřeba paliva byla na nízké úrovni.

Volba jízdního profilu - Nové Polo se přizpůsobí Vašemu stylu jízdy.
Systém Start-Stop - Při brzdění získáváte energii.

 

Individualizace

Vyberte si design z několika nabízených paketů a vytvořte si Vaše Polo podle svého individuálního vkusu. Prostřednictvím malých detailů mu dodáte jedinečný charakter a vytvoříte z něj Vašeho stylového průvodce.

Paket "Style" - Dodejte Vašemu vozu Polo jedinečný vzhled.
Paket "Dekor" - Vyberte si jedinečný vzhled interiéru.

 
 
Volkswagen Nové Polo - Auto Horejsek

 

Nové Volkswagen Polo - GalerieMohlo by vás také zajímat

Fotoreport - Představení Volkswagen T-Roc Česká Lípa
03. 04. 2018

AktualitaFotoreport - Představení Volkswagen T-Roc Česká Lípa

Nezapomněli jste s Leošem Marešem zlobit u nás u Auto Horejsek v České Lípě? Ne? A vyzkoušeli jste i nový Volkswagen T-Roc? Přinášíme vám fotoreport a video z této vydařené a příjemné akce... více

Nový Volkswagen T-Cross
18. 03. 2019

AktualitaNový Volkswagen T-Cross

SUV přesně podle vašich představ! více

Historie vozu Bulli
23. 05. 2019

AktualitaHistorie vozu Bulli

Originál: VW Bus nebo chcete-li "Bulli" - jméno, které vzniklo spojením "Bus" a Lieferwagen (dodávkový vůz) - je již 65 let dokonalým průvodcem při zvládání nejrozmanitějších výzev všedních dnů i volného času. více