Myslíte si, že se za ojetým vozem nikdo neohlédne?

19. 09. 2018
Pokud si myslíte, že se za ojetým vozem nikdo neohlédne, tak jste na omylu!

Pokud si myslíte, že se za ojetým vozem nikdo neohlédne, tak jste na omylu!
V dnešní době si člověk pod pojmem „ojetý vůz“ často hned představí nějakou rachotinu starou 10 let a více, která nemá klimatizaci, vyhřívaná sedadla a jiné vymoženosti dnešní doby. Ale ojetý vůz může být i necelé 2 roky starý!
 

3 roky staré vozy v perfektním stavu

U Auto Horejsek máme v nabídce především 3 roky staré vozy v perfektním stavu. Ptáte se, jak vypadá takovýto vůz? Rozhodně stojí za povšimnutí! Například v takovém Volkswagen Golfu Variant (rok výroby 2015 / najeto 65 000 km) se budete cítit jako v novém. V horkých českých dnech oceníte především klimatizaci, díky které můžete v létě s autem vycestovat i do ještě teplejších zemí. Že se bojíte jezdit dálky s ojetým vozem? Naše vozy jsou předávány klientům v perfektním stavu a na delších cestách budete mít skvělé pomocníky, neboť takovéto ojeté vozy již disponují různými asistenty, jako jsou například parkovací a bezpečností asistenti.

Ojeté vozy - Volkswagen Golf Variant - Auto Horejsek

Srovnatelné interiéry s dnešními vozy

Interiéry těchto vozů již nesou nadčasové prvky, které jsou srovnatelné s dnešními. Pokud si sednete do našeho ojetého vozu, na první pohled nepoznáte, že se nacházíte ve starším automobilu. Stavy interiérů, především sedadel, jsou za ty 3 roky stále v perfektním stavu, nejsou opotřebované a boční vedení u sedadel vás stále bezpečně drží. Nejen v palubní desce Golfu Variant najdete i dotykový infotaiment s navigací, tempomat a jiné komfortní a designové prvky výbavy.
 

Moderní motory

Tříleté ojeté vozy disponují již moderními motory, které jsou dimenzovány na stovky tisíc kilometrů. Uvedený Golf Variant po najeté vzdálenosti 65 000 km má stále spotřebu nového a to 4,8 l / 100 km. Tudíž častý mýtus, že ojetina vás sežere, lze považovat za vyvrácenou.


Za těch pár let všechny vozy prošly velkým vývojem.
A dnes pojem ojetina, již moc dobře nevystihuje tyto 3leté vozy, za kterými se člověk nejednou otočí.
 

Vyberte si nového parťáka na vaše cesty

Přejít na ojeté vozyMohlo by vás také zajímat

Připravte své auto na zimu
19. 11. 2018

BlogPřipravte své auto na zimu

Zima klepe na dveře a řidiči by měli připravit své automobilové miláčky na tuto sezónu. více

Oblečte se na zimu se značkou Volkswagen
25. 11. 2018

BlogOblečte se na zimu se značkou Volkswagen

Vydejte se na nákupy a oblečte se s námi teple a stylově! více

5 důvodů proč byste měli mít nový Volkswagen T-Roc
18. 05. 2018

Blog5 důvodů proč byste měli mít nový Volkswagen T-Roc

Hledáte vůz, který bude skvělým společníkem, a se kterým zanecháte dlouhotrvající dojem? To vše a ještě mnohem více nabízí nový Volkswagen T-Roc. více