Moje cesta - Volkswagen Amarok

19. 09. 2018
Nikdy neuhnout.

Volkswagen Amarok - Moje cesta - Auto Horejsek

Caddy - Moje cesta - Auto Horejsek Caddy Alltrack - Moje cesta - Auto Horejsek Transporter - Moje cesta - Auto Horejsek Crafter - Moje cesta - Auto Horejsek

Amarok s výkonem až 258 koní.


Síla, kterou zkrotíte jen vy.

Amarok byl postavený tak, aby ho v terénu nic nezastavilo. Šestiválec s výkonem 190 kW vás dostane tam, kam potřebujete. A na silnici zase ucítíte jeho temperament a dravost.
Třílitrový šestiválec navíc můžete pomocí funkce overboost krátkodobě nabudit až na 273 koní. Je jen na Vás zda jej budete více využívat v náročném terénu, či si budete užívat unikátních dynamických schopností na silnici. Skvělá kombinace automatické osmistupňové převodovky a stálého pohonu všech čtyř kol 4Motion, pak zaručuje maximální pocit bezpečí a snadnou ovladatelnost.

 

Volkswagen Amarok - Moje cesta - Auto Horesjek


Styl i výkon.

Zaprvé: Nový Amarok disponuje největší ložnou plochou ve své třídě. Takže praktičtější pick-up neexistuje. Prémiový model Aventura navíc ale nabízí i spoustu stylu a vytříbený design. Dvacetipalcová kola z lehké slitiny, bi-xenonové světlomety zaručující nejen, že bude radost na vás pohledět, ale hlavně budete skvěle vidět vy. Chromované detaily či sportsbar, je toho spousta k užitku i k obdivu.

 

Volkswagen Amarok - Moje cesta - Auto Horesjek


Řidičův trůn

Pokud se dostanete do situací, které vyžadují hodně dřiny. S Amarokem na to nejste nikdy sami. Nová generace asistenčních systémů vám pomůže při jízdě ze svahu či při rozjíždění se do kopce. Samozřejmostí je i ParkPilot a tempomat. Příjemné detaily jako kožený volant, moderní infotainment včetně navigace Discover Media. Sedadlo řidiče pak nabízí 12 nastavitelných parametrů, pomocí nichž si můžete dopřát absolutní pohodlí na míru.

 

Volkswagen Amarok - Moje cesta - Auto Horesjek


Užívat si stejně práci i volný čas.

Co to znamená když se řekne 3,5 tuny? To, že Váš Amarok na přívěsu bez problému uveze koně, jachtu nebo malý bagr. Vyspělý podvozek Amaroku zase zaručí komfortní jízdu i při zatížení 985 kg.
Drsné a odolné auto, které z Vás ale nevyklepe duši. Vše o čem pravý chlap sní.

 

Volkswagen Amarok - Moje cesta - Auto Horesjek


Záruka 4 roky

Do Amaroku můžete nasednout s klidem a prodlouženou zárukou o dva roky při ujetí max. 200.000 km. I toto je součást sériové výroby.

 

Volkswagen Amarok - Moje cesta - Auto Horesjek

Mám zájem o:

Testovací jízdu Detail měsíční splátky


Zajímají vás další nové modely?Mohlo by vás také zajímat

Dejte si ho do daní
04. 10. 2016

AkceDejte si ho do daní

Nedávejte si ho až pod stromeček. Dejte si ho do daní. Zvýhodnění až 260 000 Kč vč. DPH. více

Volkswagen - Moje cesta
19. 10. 2018

AkceVolkswagen - Moje cesta

Spolehlivé a odolné užitkové vozy Volkswagen. více

Výhody operativního leasingu
07. 03. 2017

AkceVýhody operativního leasingu

Jaké jsou výhody operativního leasingu? více