Modely VW Caddy

23. 01. 2018
Caddy je všestranný automobil pro zvládání všeho, co s sebou život přináší.

Modely VW Caddy - Auto Horejsek

Modely Caddy

Caddy je všestranný automobil pro zvládání všeho, co s sebou život přináší
- bez ohledu na to, zda jako funkční skříňový vůz pro účely podnikání, nebo jako velkoprostorová limuzína vybavená až sedmi sedadly.

 

Caddy skříňový vůz - Auto Horejsek 

Caddy skříňový vůz

od 441.392,- Kč včetně DPH
od 364.787,- Kč bez DPH

 

Konfigurátor

Spolehlivě zvládne téměř každý úkol

Každý den s sebou přináší bezpočet výzev, které si většinou žádají rychlé, přitom však profesionální řešení. Díky skříňovému vozu Caddy máte k dispozici automobil, na který se můžete spolehnout v téměř každé situaci. Nedílnou součástí sériové výbavy je rádio a rozhraní pro mobilní telefon. Pro zajištění Vaší bezpečnosti je sériově vybaven multikolizní brzdou a čelními airbagy pro řidiče a spolujezdce, stejně jako bočními a hlavovými airbagy. Caddy skříňový vůz je profesionál v každém ohledu, který spolehlivě odveze Vás i Váš náklad na místo určení.

Caddy kombi - Auto Horejsek 

Caddy kombi

od 454.948,- Kč včetně DPH
od 375.990,- Kč bez DPH

 

Konfigurátor

Profesionální řešení ve všech oblastech.

Žádný jiný automobil v této třídě nespojuje variabilitu, flexibilitu a kvalitu tak dokonale, jako Caddy kombi. Počet míst k sezení v jeho interiéru, který je velmi odolný proti opotřebení, může být zvětšen až na sedm nebo v případě, že potřebujete převézt zboží nebo materiál, jej lze snadno přeměnit na dvoumístný automobil s velkým nákladovým prostorem. Rychle a bezpečně do něj lze uložit zejména menší předměty. Nedílnou součástí sériové výbavy je rádio a rozhraní pro mobilní telefon. Pro zajištění Vaší bezpečnosti je sériově vybaven multikolizní brzdou a čelními airbagy pro řidiče a spolujezdce, stejně jako bočními a hlavovými airbagy.

Caddy - Auto Horejsek 

Caddy

od 477.333,- Kč včetně DPH
od 394.490,- Kč bez DPH

 

Konfigurátor

Vše zůstává v rodině.

Nákup ve dvou, cesta na letní dovolenou v pěti nebo cesta na oslavu dětských narozenin v sedmi. Caddy bere život takový, jaký je. Ve své již čtvrté generaci je přitom stejně spolehlivý, flexibilní a mnohostranný jako jeho předchůdce, pouze je ještě komfortnější a úspornější. Stejně jako v minulosti může být vybaven až sedmi sedadly a dodává se ve dvou délkách rozvoru. To z něj činí zcela výjimečný a všestranný automobil, který je perfektně připraven na všechny výzvy všedních dnů. K jeho výbavě patří vždy např. rádio a rozhraní pro mobilní telefon. Kromě toho si můžete užívat tak pocit bezpečí, který Vám přinášejí sériové asistenční systémy, ke kterým patří např. multikolizní brzda nebo systém sledování odstupu "Front Assist" s funkcí nouzového brzdění City Brake.

Caddy Beach - Auto Horejsek 

Caddy Beach

od 552.165,- Kč včetně DPH
od 456.335,- Kč bez DPH

Konfigurátor

Pojede s Vámi až na konec světa.

S vozem Caddy Beach zažijete dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat - na místech, která navštívil jen málokdo. Jedinečnou výbavu pro trávení takové dovolené Vám nabízí nový Caddy Beach. Součástí sériové výbavy je pohodlná velká plocha pro spaní, neprůhledná kapucová clona předního okna, stejně jako clony bočních oken na magnety, praktické odkládací brašny a mnoho dalšího. V kombinaci s volitelným paketem "Camping" vytvoříte z automobilu pro trávení volného času malý obytný vůz. Jeho součástí je celta o rozměrech 2,3 × 2,0 m na zadní výklopné dveře zavazadlového prostoru, dvě skládací židle, stůl a větrací síť na boční posuvné dveře. Každý den si tak můžete užít zcela novým způsobem, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

SEZNAM TE SE

 

Spolehlivě zvládne téměř každý úkol.

Každý den s sebou přináší bezpočet výzev, které si většinou žádají rychlé, přitom však profesionální řešení. Díky skříňovému vozu Caddy máte k dispozici automobil, na který se můžete spolehnout v téměř každé situaci. Funkčnost, flexibilita a mnohostrannost – tento šikovný a kompaktní dodávkový vůz Vám nabízí vše, co potřebujete k profesionální prezentaci u Vašich zákazníků.

 

Konečně je zase pondělí.

Caddy skříňový vůz zapůsobí celou řadou komfortních funkcí. Ať už se jedná o inteligentní mobilní služby online, díky kterým se rychleji dostanete na místo Vaší příští práce, vysoce kvalitní infotainment systémy nebo topení a klimatizace, Váš pracovní den bude ve voze Caddy ještě příjemnější.

 

Rychle a bezpečně do cíle.

Caddy skříňový vůz je možné vybavit inovativními asistenčními systémy, které Vám i Vašim spolupracovníkům usnadní cestu za prací nebo na místo Vašeho příštího jednání.

 

Nízká spotřeba paliva.

Pro Caddy skříňový vůz jsou k dispozici motory nové generace, které mají mimořádně klidný chod, jsou velmi hospodárné a navíc splňují emisní normu Euro 6. K dalším vlastnostem těchto pohonných jednotek patří efektivita a bezpečnost.

 

Snadné a bezpečné nakládání.

Caddy skříňový vůz má objem nákladového prostoru až 4,7 m³ (v provedení Caddy Maxi skříňový vůz s dělenou přepážkou s možností otevření). Promyšlený systém pro uložení a zajištění nákladu Vám při práci usnadňuje každý pohyb. Dělicí přepážky, ochranné mříže a upevňovací lišty se postarají o bezpečný transport.

 

Profesionál v každém ohledu.

Žádný jiný automobil v této třídě nespojuje variabilitu, flexibilitu a kvalitu tak dokonale, jako Caddy kombi. Počet míst k sezení v jeho interiéru, který je velmi odolný proti opotřebení, může být zvětšen až na sedm nebo v případě, že potřebujete převézt zboží nebo materiál, jej lze snadno přeměnit na dvoumístný automobil s velkým nákladovým prostorem o objemu 3,2 m³. Rychle a bezpečně do něj lze uložit zejména menší předměty.

 

Konečně je zase pondělí.

Caddy kombi zapůsobí celou řadou komfortních funkcí. Ať už se jedná o inteligentní mobilní služby online, díky kterým se rychleji dostanete na místo Vaší příští práce, vysoce kvalitní infotainment systémy nebo topení a klimatizace, Váš pracovní den bude ve voze Caddy ještě příjemnější.

 

Rychle a bezpečně do cíle.

Caddy kombi je sériově vybaven mnoha bezpečnostními systémy. Navíc jej lze vybavit inovativními asistenčními systémy, které Vám usnadní každou cestu.

 

Nízká spotřeba paliva.

Pro Caddy kombi jsou k dispozici motory nové generace, které mají mimořádně klidný chod, jsou velmi hospodárné a navíc splňují emisní normu Euro 6. K dalším vlastnostem pohonných jednotek patří efektivita a bezpečnost.

 

Snadné a bezpečné nakládání.

Caddy kombi umožňuje transportovat předměty dlouhé až 3,01 m (hodnota platí pro Maxi kombi se sklopným opěradlem sedadla spolujezdce). Promyšlený systém odkládacích prostor Vám pak při práci usnadňuje každý pohyb.

 

Vše zůstává v rodině.

Nákup ve dvou, cesta na letní dovolenou v pěti nebo cesta na oslavu dětských narozenin v sedmi. Caddy bere život takový, jaký je. Ve své již čtvrté generaci je přitom stejně spolehlivý, flexibilní a mnohostranný jako jeho předchůdce, pouze je ještě komfortnější a úspornější. To z něj činí zcela výjimečný a všestranný automobil, který je perfektně připraven na všechny výzvy všedních dnů.

 

Uvolněné cestování

Nabídka pro model Caddy zahrnuje vysoce kvalitní rádia a navigační systémy, stejně jako mobilní služby online, díky kterým budete mít ještě lepší informace. Moderní systémy topení a klimatizace pak zajistí příjemné klima.

 

Na Vašich cestách máte spolehlivé průvodce.

Caddy je sériově vybaven mnoha bezpečnostními systémy. Navíc jej lze na přání vybavit mnoha asistenčními systémy, jako např. systémem ParkPilot nebo adaptivním tempomatem ACC.

 

Silné a hospodárné

Pro Caddy jsou k dispozici motory nové generace, které mají mimořádně klidný chod, jsou velmi hospodárné a přitom zajistí spoustu radosti z jízdy. Všechny motory navíc splňují emisní normu Euro

 

Flexibilně se přizpůsobí Vašim potřebám.

Interiér vozu Caddy může být vybaven až sedmi pohodlnými sedadly, nebo je v něm možné naopak vytvořit více prostoru – zadní lavice sedadel lze sklopit, resp. zcela vyjmout. Další spoustu místa pak nabízí hluboká střešní galerie.

 

Pojede s Vámi až na konec světa.

S vozem Caddy Beach zažijete dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat – na místech, která navštívil jen málokdo.

 

Komfortní automobil pro trávení volného času

Součástí sériové výbavy je pohodlná velká plocha pro spaní, neprůhledná kapucová clona předního okna, stejně jako clony bočních oken na magnety a praktické odkládací brašny.

 

Paket Camping

V kombinaci s volitelným paketem "Camping" vytvoříte z Caddy Beach malý obytný vůz. Jeho součástí je celta o rozměrech 2,3 × 2,0 m na zadní výklopné dveře zavazadlového prostoru, dvě skládací židle, stůl a větrací síť na boční posuvné dveře.

 

Volkswagen Car-Net.

Stáhněte si potřebné informace z internetu a připojte Váš chytrý mobilní telefon k Vašemu automobilu. Díky systému Car-Net poznáte novou dimenzi komfortu a infotainmentu. Systém Car-Net se pro Caddy Beach dodává na přání.

 

Nejoblíbenější ve své třídě.

Nákup ve dvou, cesta na letní dovolenou v pěti nebo cesta na oslavu dětských narozenin v sedmi. Caddy - výjimečný a všestranný automobil, který bere život takový, jaký je.Mohlo by vás také zajímat

Historie vozu Bulli
23. 05. 2019

AktualitaHistorie vozu Bulli

Originál: VW Bus nebo chcete-li "Bulli" - jméno, které vzniklo spojením "Bus" a Lieferwagen (dodávkový vůz) - je již 65 let dokonalým průvodcem při zvládání nejrozmanitějších výzev všedních dnů i volného času. více

Volkswagen představuje studii I.D. BUZZ
12. 01. 2017

AktualitaVolkswagen představuje studii I.D. BUZZ

NAIAS 2017 v Detroitu: Volkswagen představuje studii I.D. BUZZ více

Nový Amarok 4x4
25. 01. 2018

AktualitaNový Amarok 4x4

Tahle cesta bude dlouhá. 224 koní a pohon 4x4 se budou hodit. více