Auto Horejsek Road Show v České Lípě

15. 05. 2019
Letošní Auto Horejsek Road Show je v plném proudu.
Z Děčína jsme se vydali 11.5.2019 do České Lípy. A zdaleka nekončíme! Těšit se na nás můžete ještě v Račicích a v Litoměřicích.

Auto Horejsek - Road Show Česká Lípa 2019

Připojili jsme se k Florbalovým válkám 2019 v České Lípě. Den plný soutěží a skvělé atmosféry doplnila Youtuberka Mína svým vystoupením a také následnou autogramiádu. Klasické podium nahradil opět velký americký truck a přímo v dějišti Road Show proběhl souboj florbalových klubů. Celým dnem Vás provázel moderátor Aleš Lehký a DJ David. Děti si užily malování na obličej, skákací hrady i slalom s koloběžkami. Dospělí zase válení pneumatik na čas, řidičské testy, výměnu kola, nafukování duše na jízdní kolo a také testovací jízdy vozů ŠKODA a Volkswagen osobní vozy. Pro všechny byla připravena zábavná zdravověda, dopravní hřiště, a další. Vrcholem byla soutěž o předplacenou tankovací CCS kartu v hodnotě 10 000 Kč.

Letošní ročník jeopravdu vydařený! Děkujeme všem návštěvníkům za skvělou atmosféru.Mohlo by vás také zajímat

Nová ŠKODA Fabia
19. 08. 2018

AktualitaNová ŠKODA Fabia

Nová FABIA zaujme na první pohled. více

Auto Horejsek Road Show v Děčíně
18. 04. 2019

AktualitaAuto Horejsek Road Show v Děčíně

Letošní Auto Horejsek Road Show je v plném proudu. Na Smetanově nábřeží v Děčíně jsme to rozjeli, jak se patří. A zdaleka nekončíme! Těšit se na nás můžete v České Lípě, v Račicích a v Litoměřicích. více

Nová ŠKODA Scala
04. 03. 2019

AktualitaNová ŠKODA Scala

Odvaha vás žene kupředu...Nová ŠKODA Scala více