5 důvodů proč byste měli mít nový Volkswagen T-Roc

18. 05. 2018
Hledáte vůz, který bude skvělým společníkem, a se kterým zanecháte dlouhotrvající dojem? To vše a ještě mnohem více nabízí nový Volkswagen T-Roc.

Volkawagen T-Roc, Auto Horejsek

5 důvodů proč mít Volkswagen T-Roc

Hledáte vůz, který bude skvělým společníkem, a se kterým zanecháte dlouhotrvající dojem?
To vše a ještě mnohem více nabízí nový Volkswagen T-Roc.

 

T-Roc - Auto Horejsek

 

1. Zbaví Vás zbytečného stresu

T-Roc Vám v celé řadě situací pomůže a zajistí úlevu. Asistenční systémy v nejlepším případě dokážou nehodě dokonce zcela zabránit. Disponuje systémem Uvolněného řízení, volitelným adaptivním tempomatem, asistentem pro jízdu v koloně a dokoce systémem poloautomatického řízení pro případ náhlého zdravotního selhání „Emergency Assist“. Díky systému Front Assist s funkcí nouzového brzdění City s rozpoznáváním chodců můžete být za volantem uvolnění. Systém Park Assist za Vás vyřeší parkování a díky systému „Blind-spotSensor máte pod kontrolou i „vyparkování“.

 

2. Zanechá dlouhotrvající dojem

Jestliže toužíte po výrazném designu, rozsáhlém spektru možností individualizace, vysoce kvalitním zpracování, až do nejmenšího detailu, rozhodněte se pro model T-Roc, který ví, jak zapůsobit.

T-Roc - Auto Horejsek

T-Roc - Auto Horejsek

 

3. Individuální design

Nuda a T-Roc jsou dvě věci, které nejdou dohromady. Linie Style Line prokazuje díky dvoubarevnému lakování stylovou čistotu. Interiér vozu T-Roc v linii Slyle Line si můžete uspořádat přesně podle vašich představ použitím barevných akcentů.

 

4. Komfort

V kabině je vše zařízeno tak, aby byla maximálně pohodlná. Čekají na Vás pohodlná komfortní sedadla i panoramarické výklopné posuvné střešní okno. Díky volitelnému multifunkčnímu volantu můžete ovládat celou řadu funkcí, aniž byste z něj museli sundat ruce.

T-Roc - Auto Horejsek

T-Roc - Auto Horejsek

 

5. Konektivita

Internet ve vozech T-Roc je užitečný. Díky němu využijete volitelné mobilní služby Car-Net, Guide & Inform a další, které Vám pomohou řešit každodenní mimořádné situace.

 

Volkswagen T-Roc je
skvělý společník pro každou situaci!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Chci VW T-Roc

Chci vědět více o VW T-Roc

 Mohlo by vás také zajímat

S e-Golfem mimo město i v zimě!
23. 01. 2019

BlogS e-Golfem mimo město i v zimě!

Že e-Golf je čistě elektrický, že se hodí do města, to všichni víme! Ale jak tomu je, když si e-Golf pořídíte a bydlíte mimo město? A co zima? Zvládne to? více

Nový Golf – Ideální společník na výlety
28. 06. 2017

BlogNový Golf – Ideální společník na výlety

Před nedávnem jste mohli zahlédnout čtyřkolového krasavce, Nového Golfa R-line, jak si to brázdí po silnicích Ústeckého kraje. Vyjeli jsme ho totiž provětrat po zdejší rozmanité krajině. více

Připravte své auto na zimu
19. 11. 2018

BlogPřipravte své auto na zimu

Zima klepe na dveře a řidiči by měli připravit své automobilové miláčky na tuto sezónu. více