KIA ,Spojené protiklady‘
KIA ,Spojené protiklady‘

Kia přiváží ,Spojené protiklady‘ na Milano Design Week 2023

  • Na sedmidenní akci pořádané od 17. do 23. dubna v milánském Museo della Permanente se Kia chystá představit svoji designovou filozofii.
  • Expozice bude zahrnovat klíčové pilíře designové filozofie ‚Spojené protiklady‘.
  • O designové filozofii a vizi značky bude diskutovat Karim Habib, jeden z klíčových představitelů Kia pro oblast designu.

Kia v rámci své inovativní expozice během milánského týdnu designu 2023 představí svoji designovou filozofii ‚Spojené protiklady‘. Expozici v milánském Museo della Permanente od 17. do 23. dubna doprovodí nejrůznější vystoupení a osobnosti v přímém kontaktu se zákazníky.

Cílem expozice postavené na principech disrupce (narušení) a kontrastu je vytvořit osobité návrhy s potenciálem inspirovat nové myšlenky a změny. Tým designerů Kia vytvořil výtvarné dílo, které popisuje koncepty a procesy zhmotňující novou designovou filozofii. Z nejvyšších představitelů designu Kia bude přítomen Karim Habib, výkonný viceprezident a vedoucí globálního návrhářského centra Kia, aby vysvětlil význam instalace ‚Spojené protiklady‘ a prodiskutoval obecnou designovou filozofii značky.

Součástí výtvarné expozice, jejíž premiéra se za pochvalných komentářů odborné veřejnosti uskutečnila v rámci korejské přehlídky Gwangju Design Biennale 2021, budou i prezentační prostory zahrnující jeviště a fórum pro diskuse a hlavní projevy. Jednotlivé dny po celý průběh milánského týdne designu budou vyhrazeny vždy jednomu z pěti klíčových principů designové filozofie ‚Spojené protiklady‘. Kontrastující a současně doplňující se principy designu budou uvedeny do života prostřednictvím detailních vysvětlení, diskusí a živých výstupů. Součástí bude i diskusní fórum a umělecké představení, naplánované na každý večer uvedené akce.

kia spojene protiklady 01 1000