Den D Škoda Kamiq
„Den D“ na našich showroomech se blíží!

Zveme Vás ve středu 4.9.2019 na „Den D“ do showroomu našich poboček. Poprvé budete mít možnost seznámit se s nejnovějším modelem ŠKODA Auto – ŠKODA KAMIQ!

ŠKODA KAMIQ je první crossover, který Vám zaručeně sedne. Jeho robustní charakter vybízí k dobrodružstvím a výletům do přírody, je vhodný ale také do města, kde podpoří všechny Vaše potřeby.

ŠKODA KAMIQ nabízí komfort při cestování pro všechny pasažéry. Speciálně tvarovaná sedadla Vám poskytnou pohodlí i při dlouhé jízdě, cestující vzadu ocení konektory pro připojení USB-C a dostatečný prostor pro nohy i hlavu. Nechybí množství Simply Clever prvků, ochrana dveří proti poškození nebo ŠKODA Connect pro správu a vzdálený přístup k Vašemu vozu.

Bezpečnost cestujících je samozřejmě na prvním místě, nový model ŠKODA KAMIQ je vybaven množstvím airbagů, např. hlavovými, kolenními, postranními chránící hrudník a pánev, které ochrání i osoby na zadních sedadlech. Bezpečnostní asistenční systémy monitorují prostor okolo vozu, dokáží rozpoznat objekty až do vzdálenosti 70 metrů a v případě potřeby řidiče včas varovat.

Parkování usnadní parkovací asistent, který dokáže vybrat vhodné místo v řadě příčně nebo podélně zaparkovaných vozů a sám zaparkuje. Další asistent pomůže vyparkovat a v případě nebezpečí zabrzdit.

ŠKODA KAMIQ Vás zaujme jedinečným designem s dynamickými ukazateli směru, pyšní se výhodami SUV a nejkvalitnějšími materiály.

Přijďte do salonu Auto Horejsek vyzkoušet nový model ŠKODA AUTO a přesvědčit se o jeho kvalitách. K dispozici Vám budou proškolení prodejci a možnost testovacích jízd.

Těšíme se na Vaši návštěvu!